Získajte zadarmo 5 GB plnohodnotného online zálohovania. Vytvoril Pro Softnet Corporation

Získajte zadarmo 5 GB plnohodnotného online zálohovania. Medzi funkcie patrí Automatické zálohovanie, Skutočná archivácia, Verzia, Nepretržité zálohovanie, Mapované zálohovanie jednotiek a Správa zálohovania na webe. IDriveSync synchronizuje súbory online na viacerých počítačoch a počítačoch Mac. Pri inštalácii a prihlásení do aplikácie sa otvorí oblasť Sync, kde môžete pridať súbory, ktoré chcete synchronizovať. So službou iDrive Sync môžete synchronizovať až 5 počítačov: Po získaní nových údajov do oblasti synchronizácie sa vaša synchronizácia dáta sa začnú prenášať online alebo "Syncs-Up". To v podstate slúži ako online zálohovanie vašich dát. Teraz, ak jednoducho nainštalujete a prihlásite sa na viacerých PC /Macoch s rovnakou autentifikáciou, synchronizované dáta sú "Synced-Down" na týchto viacerých počítačoch.Kdykoľvek vykonáte zmenu synchronizovaných údajov kdekoľvek na týchto viacerých počítačoch, všetky počítače budú čoskoro odrážajú upravené údaje .... Viac informácií »

Alternatívy k IDrive pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 16 programov podobných ako IDrive.
Alternatives: 
Aplikácia zálohovania. Vytvoril Backblaze

Zálohovanie online za 5 mesiacov bez obmedzenia. Backblaze zálohovanie šifruje a odovzdáva všetky vaše dáta - žiadne otázky. Žiadne zberné súbory. Žiadne kopanie cez priečinky. Vaše dáta sú zálohované online do našich dátových centier, takže sa nič nemôže dotknúť.

Mac
Windows
Vedúce služby online ukladania a synchronizácie súborov. Dostanete 2 GB zadarmo. Aplikácie pre všetky hlavné platformy. Vytvoril Dropbox Inc.

Dajte svoje súbory do Dropbox na jednom počítači a budú okamžite k dispozícii na ktoromkoľvek z vašich ďalších počítačov, ktoré majú nainštalovaný Dropbox.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Blackberry
Chrome OS
...
Windows S
Windows Phone
iPad
Kindle Fire
Služba Google cloud a kancelársky balík Vytvorené spoločnosťou Google Inc.

Služba Disk Google je služba ukladania a synchronizácie súborov, ktorá umožňuje ukladanie používateľov do cloudu, zdieľanie súborov a spoluprácu pri úpravách.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
iPad
Držte bezpečnostné kľúče pre 15 GB voľného úložného priestoru, neobmedzenú šírku pásma synchronizácie pracovnej plochy a 10 GB na ... Vytvoril Mega Limited

Spoločnosť MEGA, nástupca spoločnosti MegaUpload, je služba ukladania a ukladania súborov vytvorená spoločnosťou Mega Limited.MEGA poskytuje teraz 15 GB voľného ukladacieho priestoru na účet namiesto 50 GB, ktorý predtým ponúkala, a 10 GB mesačne zadarmo.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Blackberry
Chrome OS
...
Windows S
Android Tablet
Windows Phone
iPad
Blackberry 10
Chrome
Firefox
Duplicati je záložný klient, ktorý bezpečne ukladá šifrované, prírastkové, komprimované zálohy na ... Vytvoril Kenneth Skovhede & amp; René Stach

Duplicati je záložný klient, ktorý bezpečne ukladá šifrované, prírastkové, komprimované zálohy na lokálne úložisko, služby cloudového úložiska a vzdialené súborové servery. Projekt Duplicati bol inšpirovaný spoločnosťou Duplicity a do roku 2008 mal podobnú funkcionalitu.

Mac
Windows
Linux
SpiderOak poskytuje jednoduché, bezpečné a konsolidované online zálohovanie, ukladanie, prístup, zdieľanie a ... Vytvoril Spideroak

SpiderOak poskytuje jednoduché, bezpečné a konsolidované online zálohovanie, ukladanie, prístup, zdieľanie a zdieľanie. synchronizačný nástroj pre Windows, Mac OS X a Linux (Ubuntu, Debian a Fedora). SpiderOak ponúka iný prístup k online zálohovaniu, synchronizácii a zdieľaniu.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
iPad
Xfce
Súbory na Yandex.Disk sa nestratí, ak sa váš telefón alebo počítač preruší. Vytvoril Yandex LLC.

Súbory na Yandex.Disk sa nestratia, ak sa telefón alebo počítač preruší. Budete mať dostatok úložného priestoru pre vaše najcennejšie fotografie a dôležité dokumenty.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Android Tablet
Windows Phone
...
iPad
CrashPlan umožňuje automaticky zálohovať pevný disk do iného počítača. Vytvoril Code42

CrashPlan umožňuje automaticky zálohovať pevný disk na iný počítač. Program ponúka okrem lokálnych záloh aj zabezpečené ukladanie v cloude a nepretržité zálohovanie po minútach. Všetky zálohované súbory sú šifrované.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
iPad
SugarSync je najlepší spôsob zálohovania, prístupu, synchronizácie a zdieľania všetkých súborov a priečinkov vrátane ... Vytvoril SugarSync

SugarSync umožňuje synchronizovať, zálohovať a vzdialene pristupovať k súborom a priečinkom v počítači alebo v počítači Mac. Môžete tiež vzdialene prezerať súbory zo systému Windows Mobile, Blackberry, iPhone, Symbian a Android.

Mac
Windows
Android
iPhone
Blackberry
Windows S
Android Tablet
iPad
...
Microsoft Office Outlook
Kindle Fire
Služba Cloud Vytvoril Apple

Ukladajte e-maily, kontakty, kalendáre, fotografie, hudbu, knihy, aplikácie a ďalšie položky do cloudu a pristupujte k nim vo všetkých zariadeniach.

Mac
Windows
Web
iPhone
iPad
Aplikácia zálohovania. Vytvoril Backblaze

Zálohovanie online za 5 mesiacov bez obmedzenia. Backblaze zálohovanie šifruje a odovzdáva všetky vaše dáta - žiadne otázky. Žiadne zberné súbory. Žiadne kopanie cez priečinky. Vaše dáta sú zálohované online do našich dátových centier, takže sa nič nemôže dotknúť.

Mac
Windows
Volafile.org ponúka zdieľanie súborov v reálnom čase a rýchle sťahovanie bez oneskorení alebo nepríjemných odpočítavaní. Vytvoril Volafile

Volafile.org ponúka zdieľanie súborov v reálnom čase a rýchle sťahovanie bez oneskorení alebo nepríjemných odpočítavaní. Používatelia môžu zdieľať súbory v izbách, každý s chatom a zoznamom súborov.

Web
Koofr je bezpečný, bezpečný a jednoduchý spôsob ukladania, zálohovania a zdieľania dokumentov, fotografií, videí ... Vytvoril Koofr d.o.o.

Koofr je bezpečný, bezpečný a jednoduchý spôsob ukladania, zálohovania a zdieľania dokumentov, fotografií, videí a ďalších položiek. Bezplatný plán je dodávaný s 2 GB voľného úložného priestoru pre cloud.

Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Android Tablet
Windows Phone
iPad
...
Chrome
Mac
Funkcia Sync uľahčuje ukladanie, zdieľanie a prístup k súborom odkiaľkoľvek - vaše súkromie je zaručené. Vytvoril Sync.com Inc.
Funkcia

Sync vám umožňuje bezpečne, bezpečne a jednoducho ukladať súbory do cloudu. Prístup a zdieľanie súborov z počítačov, iPhone, iPadu a webu - to všetko bez toho, aby ste ohrozili vaše súkromie.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
iPad
Otvorená, bezpečná a ľahká platforma pre súbory a dáta. Vytvoril Tim Shannon

Freehold - Otvorená, bezpečná a ľahká platforma pre súbory a údaje.

Ľahký a rýchly: Freehold môže efektívne fungovať na všetkom, od Raspberry Pi po viacjadrový VPS.

Mac
Windows
Linux
Jirafeau je webová stránka s otvoreným zdrojovým kódom, ktorá umožňuje jednoduchým spôsobom nahrať súbor a poskytnúť jedinečný ... Vytvoril Jirafeau

Jirafeau je webová stránka, ktorá umožňuje jednoduchým spôsobom nahrať súbor a poskytnúť mu jedinečný odkaz.

Demonštrácia najnovšej verzie je k dispozícii na stránke jirafeau.net

Windows
Linux
Self-Hosted
NGINX
Apache HTTP Server
PHP
lighttpd
Hodnotenia: 

Používal som iDrive niekoľko mesiacov, ale bol pomalý a nespoľahlivý (a neuskutočnil "nepretržité" zálohovanie, len naplánované zálohy, ktoré sú menej účinné pre prenosný počítač.) Nakoniec som prešiel na Backblaze a nepozeral som sa späť .

Začal som tým, že som skúšal možnosť bezplatného ukladania a počas 2-3 po sebe nasledujúcich dní som mal problémy prihlásiť sa. Spojil som sa s podporou, vymenili sme pár správ, ale nič z toho, čo navrhli, nefungovalo. Problém potom sám odišiel. Tak som sa rozhodol vyskúšať 150 GB za 5 USD /mesiac. plan. Trvalo mi vek, aby som odovzdal svoje údaje (viem, že nie je ich chyba, všetky pripojenia dsl sú asymetrické). Potom som bol šťastný asi pár týždňov, s automatizovanými zálohami, ktoré udržiavali všetko aktualizované, až kým nezmením mená priečinkov mojej zbierky fotografií. Program znova odovzdal priečinky bez vymazania starších verzií a pri pokuse o synchronizáciu sa zasekne a neodstráni staršie verzie v cloude. V dôsledku toho je moje kvóta 150 GB plná a nemôžem zálohovať nič nové. Toto sa už chvíľu deje a pomocná kancelária je dychtivá, ale nedokáže pomôcť. Myslím vážne na zmenu (tak som sa dostal na toto fórum), pretože si nemôžem dovoliť utrácať toľko času a energie v tejto otázke. Nejaké návrhy? Uvažujem o Crashplan, SpiderOak a Backblaze v tomto poradí.

IDrive nedávno začal ponúkať neobmedzený plán zálohovania okrem svojich bezplatných a pro plány. Existuje niekoľko obmedzení, ako je podpora mapovaných jednotiek nie je k dispozícii pre neobmedzený plán, len Windows a iba jeden počítač, ale je to atraktívny plán pre tých ľudí, ktorí majú záujem o neobmedzený plán zálohovania.

Niektoré podrobnosti nájdete tu: http://www.onlinebackupdeals.com/idrive/idrive-unlimited-plan-details/

Dlho som sa po odinštalovaní pokúšal o softvér s takým množstvom zvyškov.

Main window
Môžete použiť Google /Apple na odosielanie /synchronizáciu /zálohovanie vašich e-mailov, kontaktov, odkazov, geolokácie a informácií o prehliadaní, ale dajte si pozor, aby boli skenované a analyzované a vaše súkromie je preto prostriedkom ...
Skvelá cena za skvelý produkt. Jedným z problémov je, že synchronizácia je naozaj zlá. Synchronizácia medzi viacerými počítačmi často vedie k zmiznutiu súborov. Ak by to nebolo na to, tak by som prihodil 4 alebo 5 ...