Vedúce služby online ukladania a synchronizácie súborov. Dostanete 2 GB zadarmo. Aplikácie pre všetky hlavné platformy. Vytvoril Dropbox Inc.

Dajte svoje súbory do Dropbox na jednom počítači a budú okamžite k dispozícii na ktoromkoľvek z vašich ďalších počítačov, ktoré majú nainštalovaný Dropbox. Keďže kópie súborov sú uložené na zabezpečených serveroch Dropbox, môžete k nim pristupovať aj z akéhokoľvek počítača alebo mobilného zariadenia pomocou webovej stránky služby Dropbox.

Po registrácii dostanete 2 GB úložného priestoru zadarmo. Získaním až 16 GB voľného úložného priestoru môžete získať nových používateľov do služby Dropbox s kapacitou 500 MB na odporúčanie. Ďalšie informácie »

Alternatívy k Dropbox pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 15 programov podobných ako Dropbox.
Alternatives: 
Zdieľanie podnikových súborov Vytvoril Egnyte Inc

Inteligentné zdieľanie súborov v prostredí Cloud a v priestoroch

Web
iPhone
Apple Watch
Bezpečný domov pre všetky vaše údaje - Prístup a prístup zdieľajte svoje súbory, kalendáre, kontakty, poštu a viac ... Created by ownCloud, Inc.

Ukladajte svoje súkromné ​​obrázky, dokumenty, kalendár a kontakty na svoj vlastný server v domácnosti, prenajaté VPS alebo používajte jeden z verejných poskytovateľov vlastných kariet.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Blackberry
Android Tablet
iPad
...
Self-Hosted
Raspberry Pi
Cloudron
Syncthing nahrádza proprietárne synchronizačné a cloudové služby niečím otvoreným, dôveryhodným a ... Vytvoril Jakob Borg

Syncthing nahrádza proprietárne synchronizačné a cloudové služby niečím otvoreným, dôveryhodným a decentralizovaným. Vaše údaje sú vaše údaje samotné a zaslúžite si vybrať, kde sú uložené, ak sa zdieľajú s niektorou treťou stranou a ako sa prenášajú cez internet.

Mac
Windows
Linux
Android
Android Tablet
BSD
Self-Hosted
Cloudron
Seafile je profesionálna open source cloudová platforma pre organizácie. Vytvoril Seafile Ltd.

Seafile je softvérový systém na hosťovanie súborov. Súbory sú uložené na centrálnom serveri a môžu byť synchronizované s osobnými počítačmi a mobilnými zariadeniami prostredníctvom klienta Seafile. Prístup k súborom je možný aj cez webové rozhranie servera.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
...
Self-Hosted
IPFS je permanentný web. Nový peer-to-peer hypermediálny protokol. Vytvoril Interplanetary Networks, Inc.

IPFS je globálny, verzovaný, peer-to-peer súborový systém. To kombinuje dobré nápady z Git, BitTorrent, Kademlia, SFS a web. Je to ako jeden bittorrentový roj, výmena objektov git. IPFS poskytuje rozhranie tak jednoduché, ako je web HTTP, ale s trvalou integráciou.

Mac
Windows
Linux
BSD
Self-Hosted
Vyberte si jednoduchosť, získajte Cozy. Vytvoril Cozy Cloud

Útulný robí osobný oblak prístupnejším. Cozy, rešpektujúci súkromie používateľa, zjednodušuje každodenné úlohy: synchronizuje a zálohuje fotografie, automatizuje sťahovanie faktúr, spravuje výdavky atď.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Self-Hosted
CouchDB
Go (Programming Language)
Bezpečné zdieľanie súborov pre podniky. Vytvoril C. du Jeu

Pydio je vyspelá alternatíva k službe Dropbox a Box.com na vytvorenie vlastného poľa na vašich vlastných serveroch.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Android Tablet
Self-Hosted
SparkleShare je bezplatný nástroj na synchronizáciu s Open Source. Jeho ľahké, bezpečné a jednoduché použitie. Vytvorené v komunite SparkleShare

SparkleShare je nástroj na synchronizáciu Free Open Source. Jeho ľahké, bezpečné a jednoduché použitie. SparkleShare vám umožňuje nastaviť si vlastné servery, takže budete mať vždy kontrolu nad svojimi údajmi.

Mac
Windows
Linux
Self-Hosted
Jirafeau je webová stránka s otvoreným zdrojovým kódom, ktorá umožňuje jednoduchým spôsobom nahrať súbor a poskytnúť jedinečný ... Vytvoril Jirafeau

Jirafeau je webová stránka, ktorá umožňuje jednoduchým spôsobom nahrať súbor a poskytnúť mu jedinečný odkaz.

Demonštrácia najnovšej verzie je k dispozícii na stránke jirafeau.net

Windows
Linux
Self-Hosted
NGINX
Apache HTTP Server
PHP
lighttpd
S42Transfer je open-source webový softvér umožňujúci nahrávanie a zdieľanie súborov.

s42transfer je webová stránka, ktorá umožňuje jednoduchým spôsobom nahrávať súbory typu multimple a poskytovať jedinečné odkazy na komprimované súbory spolu s funkciou zdieľania e-mailov.

Demonštrácia najnovšej verzie je k dispozícii na demo.s42.io

Mac
Windows
Linux
Web
Chrome OS
Self-Hosted
Pokročilý správca súborov a médií s bohatými editormi pre kódovanie. Dodáva sa so škrupinou. Vytvoril Pearls Media Publishing Ltd.

Toto je správca súborov s viacerými talentmi pre administrátorov a vývoj na mieste.

Úplný zoznam funkcií

Linux
Self-Hosted
JavaScript
PHP
jQuery
Dojo Toolkit
Filelocker je webová aplikácia na bezpečné zdieľanie súborov, ktorá umožňuje jednoduché zdieľanie súborov ... Vytvoril cmiller0189, dnhutchins, hctv19

Filelocker je webová bezpečná aplikácia na zdieľanie súborov, ktorá uľahčuje zdieľanie súborov medzi používateľmi v organizácii a podporuje bezpečné zdieľanie údajov.

Windows
Linux
Self-Hosted
Plnohodnotná domáca jednotka Cloud Drive & amp; Osobný asistent. Vytvoril zelon88

HRCloud2 - plne funkčná domáca jednotka Cloud a osobný asistent, ktorý umožňuje používateľom vytvárať a spravovať používateľské kontá pre priateľov a rodinu, pristupovať k súborom odkiaľkoľvek, konvertovať obrázky, médiá, dokumenty, prezentačné súbory, 3D modely a archívy do iných formátov.

Linux
Web
Self-Hosted
Plnohodnotná domáca jednotka Cloud Drive & amp; Osobný asistent. Vytvoril zelon88

HRCloud2 - plne funkčná domáca jednotka Cloud a osobný asistent, ktorý umožňuje používateľom vytvárať a spravovať používateľské kontá pre priateľov a rodinu, pristupovať k súborom odkiaľkoľvek, konvertovať obrázky, médiá, dokumenty, prezentačné súbory, 3D modely a archívy do iných formátov.

Linux
Web
Self-Hosted
Volafile.org ponúka zdieľanie súborov v reálnom čase a rýchle sťahovanie bez oneskorení alebo nepríjemných odpočítavaní. Vytvoril Volafile

Volafile.org ponúka zdieľanie súborov v reálnom čase a rýchle sťahovanie bez oneskorení alebo nepríjemných odpočítavaní. Používatelia môžu zdieľať súbory v izbách, každý s chatom a zoznamom súborov.

Web
Hodnotenia: 

Z nových zmluvných podmienok:

„Odoslaním vašich materiálov do Služieb nám udeľujete (a tí, s ktorými spolupracujeme na poskytovaní Služieb) na celom svete, nevýhradné, bez licenčných, sublicencovateľných práv na používanie, kopírovanie, distribúciu, prípravu odvodených diel (napr. preklady alebo formátové konverzie), vykonávať alebo verejne zobrazovať tieto materiály v rozsahu, ktorý považujeme za potrebný pre Službu. "

Zrejme Dropbox sa práve pripojil k Dark Side. Čas nájsť alternatívu.

Dropbox pracuje pre mňa: jednoduché, jasné, spoľahlivé. A konkurencieschopné ceny.

Synchronizujte klienta s pracovnými plochami, multiplatformnými a online úpravami.

Veľmi užitočná aplikácia. Používam v práci aj doma. Môžem rýchlo zdieľať súbory s priateľmi a kolegami.

Používam dropbox pre zdieľanie mojich súborov, kde som spracovával obsah, ktorý mi posiela týždenné prehľady a tieto nástroje sú naozaj užitočné.

Jednoduché odovzdávanie fotografií, dokumentov a videí kdekoľvek a uchovávanie súborov v bezpečí.

Páči sa mi to, myslím si, že to funguje skvele a je veľmi užitočné

Páči sa mi Drop Box, ale naozaj potrebujú zvýšiť úložisko pre bezplatných používateľov

Rozbaľovacie políčko je skvelá služba, ale priestor by mal byť zvýšený pre bezplatné účty.

Naozaj, naozaj milujem Dropbox za to, čo to je. Mať jeden priečinok, ktorý sa synchronizuje s mojím počítačom, notebookom, počítačom môjho priateľa a telefónom je pohodlie, ktoré už nemôžem žiť. Ale mesačný poplatok 10 dolárov na zvýšenie jeho veľkosti je pre mňa v súčasnosti dosť veľký. Dropbox vám na začiatku poskytuje 3 GB zadarmo.

Disk Google má omnoho realistickejšiu voľnú veľkosť pre použitie v počítači. 3 GB, rovnako ako to bolo pred desiatimi rokmi, dnes nie je ničím. Nie som zamilovaný do aplikácie Disk Google pre telefóny, ale nemôžete poprieť, že 15 GB voľného ukladacieho priestoru.

Používam oboje, pretože prečo nie, správne?

Momentálne hľadám alternatívy k službe Dropbox. Mal som Dropbox, pretože BETA a milovať, ale 'vždy dobré hľadať alternatívy. Každopádne som sa zaregistroval a prihlásil sa a hneď na pálku som bol sklamaný, keď som zistil, aké je škaredé používateľské rozhranie. Dropbox vedie pole, IMO, v dizajne UI a použiteľnosti. Skúsil som asi 6 ďalších významných hráčov a nikto z nich v tomto ohľade neporovnal. Bohužiaľ pre mňa, design záleží, a tak to vyzerá, že budem pokračovať v hľadaní. Pokiaľ ide o ďalšie funkcie, háčik je relatívne veľké množstvo priestoru za nízku cenu. Zdá sa, že stále viac a viac z týchto typov aplikácií prichádza: nízka cena, ale sporná použiteľnosť a množiny funkcií.

Dobre.

btw, funkcia "hover" pod "post type" pre mňa nefunguje (pomocou prehliadača Chrome), takže neviem, či by to mal byť komentár alebo recenziu. Je mi ľúto.

Dropbox je veľmi elegantná aplikácia, ale na mojom W7 je to veľmi nespoľahlivé - hovorí mi, že všetko je zálohované, ale súbory nie sú online. Ak chcete opraviť, musím reštartovať klienta tak, že presunie súbory online. Niekedy „chýba“ až sto súborov.

Dropbox je skvelý pre zdieľanie dát s tímom, ale zostaňte v bezplatnom 2 GB! Ak máte zdieľaný priečinok, ktorý prekračuje limit 2 GB, potom každý potrebuje zakúpiť aktualizáciu vo výške 9,99 EUR mesačne, zrazu však bezplatná služba nevyzerá taká bezplatne - dokonca ani mimoriadne konkurencieschopná.

Kým som pracoval ako projektový manažér, potreboval som posielať zákazníkom návrhy. Dropbox naozaj pomohol oddeliť rôzne projekty.
Dropbox synchronizuje súbory medzi viacerými počítačmi. To sa stalo populárnym na začiatku na tomto trhu a udržuje povedomie o značke a lojalitu, a to aj napriek nováčikom (najmä Disk Google). Je to rýchle a ...