Bezpečné odosielanie súborov až do 6 GB zadarmo. Žiadne obmedzenie rýchlosti sťahovania. Žiadna registrácia nie je potrebná.

FileTransfer umožňuje bezpečne zdieľať súbory až do 6 GB s rodinou, spolupracovníkmi alebo priateľmi zadarmo. Súbory sa odovzdajú na obdobie 3 týždňov. Odkaz na stiahnutie môžete odoslať na e-maily príjemcov priamo z webových stránok.

Web
Získajte zadarmo 5 GB plnohodnotného online zálohovania. Vytvoril Pro Softnet Corporation

Získajte zadarmo 5 GB plnohodnotného online zálohovania. Medzi funkcie patrí Automatické zálohovanie, Skutočná archivácia, Verzia, Nepretržité zálohovanie, Mapované zálohovanie jednotiek a Správa zálohovania na webe.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
iPad
Postavený na všetkom, čo sme sa dozvedeli z Gmailu, Inbox je nový štart, ktorý presahuje ... Vytvorené spoločnosťou Google Inc.

Postavený na všetkom, čo sme sa dozvedeli z Gmailu, doručená pošta je nový štart, ktorý presahuje rámec e-mailu a pomôže vám vrátiť sa k tomu, čo je dôležité.

Balíky, pretože niektoré správy sú len spoločné.

Web
Android
iPhone
Chrome OS
iPad
Chrome
Vytvárajte automatizované konverzné formuláre Vytvoril Serfo

Konto umožňuje vytvárať automatizované konverzácie. Pomocou jednoduchého vizuálneho editora môžete do niekoľkých minút vytvoriť a zverejniť diskusný formulár.

Web
Engageform: Konečný nástroj na vytváranie kvízov, prieskumov & ankety ... v momente! Vytvoril 4Screens

Pomocou služby Engageform môžete vytvárať kvízy, prieskumy & amp; v niekoľkých minútach. Publikujte ich a budú vyzerať úžasne na všetkých druhoch obrazoviek.

Web
Vytvárajte konverzné formuláre, prieskumy, kvízy, vstupné stránky a ďalšie. Vytvorené podľa formátu

Typeform je on-line softvér založený v Barcelone ako služba (SaaS), ktorá sa špecializuje na tvorbu online formulárov a on-line prieskumy. Jeho hlavný softvér vytvára dynamické formy založené na potrebách používateľov. Softvér Typeform používajú spoločnosti Apple Inc., Airbnb, Uber a Nike, Inc.

Web
Intercom
MailChimp
Trello
Autopilot
Slack
Salesforce.com
Google Drive - Sheets
...
HubSpot
MySurveyLab je online prieskumový softvér pre akýkoľvek druh a veľkosť podnikania.

Mobilné prieskumyMySurveyLab prieskumy fungujú skvele na ľubovoľnom zariadení - počítač /laptop, tablet alebo mobil. Všetky prieskumy plne reagujú a prispôsobujú sa obrazovke zariadenia.

Web
Zabezpečený e-mail so sídlom vo Švajčiarsku. Vytvoril Proton Technologies AG

Zabezpečte e-mail s absolútne žiadnymi kompromismi, ktoré vám prinášajú vedci MIT a CERN.

Web
Android
iPhone
iPad
Tor je slobodný softvér a otvorená sieť, ktorá vám pomáha chrániť proti dopravnej analýze, forma ... Vytvoril The Tor Project Inc.

Tor je bezplatný prenosný softvér a otvorená sieť, ktorá vám pomáha chrániť pred formou sieťového dohľadu, ktorý ohrozuje osobnú slobodu a súkromie, dôverné obchodné aktivity a vzťahy a bezpečnosť štátu známu ako analýza premávky.

Mac
Windows
Linux
BSD
WhatsApp Messenger je multiplatformový mobilný telefón aplikácie, ktorá umožňuje výmenu správ ... \ t Vytvoril WhatsApp Inc.

WhatsApp Messenger je multiplatformová aplikácia pre mobilné správy, ktorá umožňuje výmenu správ bez toho, aby ste museli platiť za SMS. WhatsApp Messenger je k dispozícii pre iPhone, BlackBerry, Android, Windows Phone a Nokia a áno, tieto telefóny môžu všetky správy navzájom!

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
S60
Blackberry
Android Tablet
...
Windows Phone
Blackberry 10
Android Wear

Stránky