Nahrajte svoje súbory anonymne a bezplatne na AnonFile.

Odovzdajte svoje súbory anonymne a bezplatne na AnonFile

Ponúkame vám limit veľkosti súboru 500 MB a neobmedzenú šírku pásma.

Podporované sú všetky typy súborov!

Web
AES Crypt je pokročilý nástroj na šifrovanie súborov, ktorý sa integruje so systémom Windows alebo beží ... Vytvorené spoločnosťou Packetizer

AES Crypt je pokročilý nástroj na šifrovanie súborov, ktorý sa integruje so systémom Windows alebo sa spúšťa z príkazového riadku systému Linux, aby poskytol jednoduchý, ale výkonný nástroj na šifrovanie súborov pomocou Advanced Encryption Standard (AES).

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Získajte zadarmo 5 GB plnohodnotného online zálohovania. Vytvoril Pro Softnet Corporation

Získajte zadarmo 5 GB plnohodnotného online zálohovania. Medzi funkcie patrí Automatické zálohovanie, Skutočná archivácia, Verzia, Nepretržité zálohovanie, Mapované zálohovanie jednotiek a Správa zálohovania na webe.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
iPad
Šifruje a chráni vaše súbory vo vašom počítači, predtým, než narazia na váš disk a oblak: ... Vytvoril MBRANE LLC

BoxWrap, pre Mac a Windows. Schützen Sie Ihre Dateien vor Neugierigen Geheimdiensten und Cloud-Anbietern und arbeiten Nachrichten zu schönen zu Cloud-Dateidienste wie Dropbox, Google Drive, Owncloud, etc. - kostenlos.

Mac
Windows
Internet ako chcem: Bezpečné. Súkromné. Ad-free. Vytvoril Steganos Software GmbH

Internet ako chcem: Bezpečné. Súkromné. Ad-free.Steganos Online Shield VPN výrazne zlepší váš digitálny život. My, bezpečnostní experti spoločnosti Steganos, sme vyvinuli softvér VPN, ktorý vám umožní používať internet tak, ako by mal byť.

Windows
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Jednoduchý, užívateľsky príjemný a výkonný FTP klient pre Mac Vytvoril Naarak-Studio

Užitočný a spoľahlivý Mac FTP klient. Viper FTP je šikovný a výkonný správca súborov pre macOS, s obrovským užívateľským rozhraním, ktoré ho ľahko používa.

Mac
CloudFileSync je súborová synchronizácia a zdieľanie softvérového riešenia, ktoré umožňuje podnikom vybrať si, kde ... Vytvoril program CloudFileSync

CloudFileSync je softvérové ​​riešenie na synchronizáciu a zdieľanie súborov, ktoré umožňuje podnikom vybrať si, kde sú uložené ich dáta, a zároveň zabezpečiť viditeľnosť a kontrolu nad tým, kto pristupuje a zdieľa údaje o spoločnosti.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Vytvárajte a spravujte silné heslá. Pohodlné a bezpečné. na počítači PC & Smartphone. Vytvoril Steganos Software GmbH

Ponecháte svoje predné dvere odomknuté? Máte rovnaký kľúč pre váš dom, vaše auto a kanceláriu? Dôverujete úplnému cudzincovi s kľúče? Samozrejme, že nie!

Heslá sú kľúčom k vášmu digitálnemu životu a rozmanitosť a kvalita vašich osobných hesiel je rozhodujúca pre bezpečnosť online.

Windows
Android
iPhone
Voľný a open source nástroj pre synchronizáciu dát prehliadača medzi prehliadačmi a zariadeniami, zatiaľ čo ... Vytvoril xBrowserSync.org

xBrowserSync je úplne bezplatný a open source nástroj na synchronizáciu vašich záložiek a údajov prehliadača medzi rôznymi prehliadačmi a zariadeniami. xBrowserSync rešpektuje vaše súkromie a poskytuje úplnú anonymitu - nevyžaduje sa registrácia a osobné údaje sa nikdy nevyberajú.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Self-Hosted
...
Chrome
Firefox
FileOne je organizátor, ktorý kombinuje a integruje vaše poznámky, dokumenty, kontakty, e-mail ... Vytvoril daxLAB Limited

FileOne je organizátor, ktorý kombinuje a integruje vaše poznámky, dokumenty, kontakty, e-mail, fotky /obrázky, kalendár a agendu s multimédiami.

Mac
Windows
Linux

Stránky