Služba Google cloud a kancelársky balík Vytvorené spoločnosťou Google Inc.

Služba Disk Google je služba ukladania a synchronizácie súborov, ktorá umožňuje ukladanie používateľov do cloudu, zdieľanie súborov a spoluprácu pri úpravách.

Disk Google obsahuje sadu dokumentov Google, kancelársky balík aplikácií pre produktivitu, ktorý ponúka: - Dokumenty Google, textový editor, - Diskové jednotky Google, tabuľkovú aplikáciu, - Prezentácie Google, Prezentáciu Google - Disk Google - Výkresy, grafické aplikácie, - Google Drive - Formuláre, návrhár formulárov. ... Viac informácií »

Disk Google vám poskytuje prístup k vašej práci odkiaľkoľvek, vo všetkých počítačoch Mac, počítačoch, mobilných zariadeniach a na webe. Stačí stiahnuť disk na počítači Mac alebo PC pre synchronizáciu súborov z počítača do oblaku. Aktualizujte súbor na jednom zariadení a zmeny sa automaticky uložia do služby Disk a do druhého zariadenia, takže budete mať k dispozícii najaktuálnejšiu verziu svojich súborov kdekoľvek ich budete potrebovať.

Oživte svoju prácu: Zdieľajte súbory alebo celé priečinky s jednotlivcami, celým tímom alebo dokonca zákazníkmi a partnermi. V editoroch dokumentov, hárkov a snímok môžu naraz pracovať viacerí ľudia na tom istom dokumente

Kúpiť to, čo potrebujete & amp; flexibilne rásť: Začnite s až 15 GB zahrnutej pamäte pre každého z vašich používateľov. Potrebovať viac? Administrátori môžu centrálne nakupovať a spravovať až 16TB (Áno, to je 16 000 GB!) Dodatočného ukladacieho priestoru pre každého používateľa už za 4 EUR /mesiac za 20 GB.

Alternatívy k Google Drive pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 15 programov podobných ako Google Drive.
Alternatives: 
4Sync je služba, ktorá robí všetky súbory v počítači efektívnejšie a uložené na jednom mieste ... Vytvoril 4Sync Inc.

4Sync je služba, ktorá zjednodušuje a ukladá všetky súbory na vašom počítači, ale je prístupná kdekoľvek chcete. Táto služba synchronizuje vaše fotografie, hudbu, zips, videá, dokumenty, atď. Medzi všetkými zariadeniami.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
S60
Blackberry
iPad
Prepne vaše webové stránky na súkromnú službu zdieľania súborov. Výkonný, rafinovaný, ľahko použiteľný. Vytvoril spoločnosť Afian AB

FileRun je plnohodnotný PHP webový manažér súborov s veľmi ľahko použiteľným užívateľským rozhraním ajax. Nahrávajte a sťahujte veľké súbory pre jednoduché zdieľanie.

Mac
Windows
Linux
Web
Self-Hosted
PHP
Cloudron
Syncthing nahrádza proprietárne synchronizačné a cloudové služby niečím otvoreným, dôveryhodným a ... Vytvoril Jakob Borg

Syncthing nahrádza proprietárne synchronizačné a cloudové služby niečím otvoreným, dôveryhodným a decentralizovaným. Vaše údaje sú vaše údaje samotné a zaslúžite si vybrať, kde sú uložené, ak sa zdieľajú s niektorou treťou stranou a ako sa prenášajú cez internet.

Mac
Windows
Linux
Android
Android Tablet
BSD
Self-Hosted
Cloudron
ONLYOFFICE je open source kancelária a produktivita sada, ktorá vám umožní spravovať dokumenty ... Vytvoril Ascensio System SIA

ONLYOFFICE je open source kancelária a produktivita, ktorá vám umožňuje spravovať dokumenty, projekty, tím a vzťahy so zákazníkmi na jednom mieste.

ONLYOFFICE sa dodáva buď ako riešenie SaaS, alebo ako inštalácia v súkromnej sieti (Community Edition, pre tímy do 20 používateľov).

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
...
Self-Hosted
IPFS je permanentný web. Nový peer-to-peer hypermediálny protokol. Vytvoril Interplanetary Networks, Inc.

IPFS je globálny, verzovaný, peer-to-peer súborový systém. To kombinuje dobré nápady z Git, BitTorrent, Kademlia, SFS a web. Je to ako jeden bittorrentový roj, výmena objektov git. IPFS poskytuje rozhranie tak jednoduché, ako je web HTTP, ale s trvalou integráciou.

Mac
Windows
Linux
BSD
Self-Hosted
Seafile je profesionálna open source cloudová platforma pre organizácie. Vytvoril Seafile Ltd.

Seafile je softvérový systém na hosťovanie súborov. Súbory sú uložené na centrálnom serveri a môžu byť synchronizované s osobnými počítačmi a mobilnými zariadeniami prostredníctvom klienta Seafile. Prístup k súborom je možný aj cez webové rozhranie servera.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
...
Self-Hosted
Vyberte si jednoduchosť, získajte Cozy. Vytvoril Cozy Cloud

Útulný robí osobný oblak prístupnejším. Cozy, rešpektujúci súkromie používateľa, zjednodušuje každodenné úlohy: synchronizuje a zálohuje fotografie, automatizuje sťahovanie faktúr, spravuje výdavky atď.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Self-Hosted
CouchDB
Go (Programming Language)
SparkleShare je bezplatný nástroj na synchronizáciu s Open Source. Jeho ľahké, bezpečné a jednoduché použitie. Vytvorené v komunite SparkleShare

SparkleShare je nástroj na synchronizáciu Free Open Source. Jeho ľahké, bezpečné a jednoduché použitie. SparkleShare vám umožňuje nastaviť si vlastné servery, takže budete mať vždy kontrolu nad svojimi údajmi.

Mac
Windows
Linux
Self-Hosted
Jirafeau je webová stránka s otvoreným zdrojovým kódom, ktorá umožňuje jednoduchým spôsobom nahrať súbor a poskytnúť jedinečný ... Vytvoril Jirafeau

Jirafeau je webová stránka, ktorá umožňuje jednoduchým spôsobom nahrať súbor a poskytnúť mu jedinečný odkaz.

Demonštrácia najnovšej verzie je k dispozícii na stránke jirafeau.net

Windows
Linux
Self-Hosted
NGINX
Apache HTTP Server
PHP
lighttpd
S42Transfer je open-source webový softvér umožňujúci nahrávanie a zdieľanie súborov.

s42transfer je webová stránka, ktorá umožňuje jednoduchým spôsobom nahrávať súbory typu multimple a poskytovať jedinečné odkazy na komprimované súbory spolu s funkciou zdieľania e-mailov.

Demonštrácia najnovšej verzie je k dispozícii na demo.s42.io

Mac
Windows
Linux
Web
Chrome OS
Self-Hosted
Plnohodnotná domáca jednotka Cloud Drive & amp; Osobný asistent. Vytvoril zelon88

HRCloud2 - plne funkčná domáca jednotka Cloud a osobný asistent, ktorý umožňuje používateľom vytvárať a spravovať používateľské kontá pre priateľov a rodinu, pristupovať k súborom odkiaľkoľvek, konvertovať obrázky, médiá, dokumenty, prezentačné súbory, 3D modely a archívy do iných formátov.

Linux
Web
Self-Hosted
Filelocker je webová aplikácia na bezpečné zdieľanie súborov, ktorá umožňuje jednoduché zdieľanie súborov ... Vytvoril cmiller0189, dnhutchins, hctv19

Filelocker je webová bezpečná aplikácia na zdieľanie súborov, ktorá uľahčuje zdieľanie súborov medzi používateľmi v organizácii a podporuje bezpečné zdieľanie údajov.

Windows
Linux
Self-Hosted
Filelocker je webová aplikácia na bezpečné zdieľanie súborov, ktorá umožňuje jednoduché zdieľanie súborov ... Vytvoril cmiller0189, dnhutchins, hctv19

Filelocker je webová bezpečná aplikácia na zdieľanie súborov, ktorá uľahčuje zdieľanie súborov medzi používateľmi v organizácii a podporuje bezpečné zdieľanie údajov.

Windows
Linux
Self-Hosted
Volafile.org ponúka zdieľanie súborov v reálnom čase a rýchle sťahovanie bez oneskorení alebo nepríjemných odpočítavaní. Vytvoril Volafile

Volafile.org ponúka zdieľanie súborov v reálnom čase a rýchle sťahovanie bez oneskorení alebo nepríjemných odpočítavaní. Používatelia môžu zdieľať súbory v izbách, každý s chatom a zoznamom súborov.

Web
DRACOON je vysoko bezpečná platforma na zdieľanie podnikových súborov, ktorá kombinuje široké spektrum ... Vytvoril Dracoon GmbH

DRACOON je lídrom na trhu Enterprise Filesharing v nemecky hovoriacom regióne a je jednou z najrýchlejšie rastúcich spoločností SaaS v Nemecku. Našou víziou je svet bez zneužívania údajov.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Self-Hosted
Hodnotenia: 

To je to, čo hovorí spoločnosť Google pre službu Google pre používateľov s osobným účtom Google. „Keď odovzdávate alebo iným spôsobom odosielate obsah do našich Služieb, dávate spoločnosti Google (a tým, s ktorými pracujeme) celosvetovú licenciu na používanie, hostovanie, ukladanie, reprodukciu, modifikáciu, vytváranie odvodených diel (napríklad tých, ktoré sú výsledkom prekladov, úpravy alebo iné zmeny, ktoré robíme, aby váš obsah fungoval lepšie s našimi službami), komunikovali, uverejňovali, verejne vykonávali, verejne zobrazovali a distribuovali takýto obsah. "

Tu si uchovávam dokumenty, môžete ich vytvárať, zdieľať a to uľahčuje život.

Mám problémy s pokusom zistiť, či by som mal uložiť veci na môj Gdrive alebo môj verizon cloud. Pár vecí som si všimol, (holé so mnou tu nie som naozaj dobrý s comp veci)

verizon cloud na mojom PC mi nedovolí hrať, sledovať alebo otvárať súbory. To mi umožňuje v telefóne Android.

Gdrive mi tiež nedovolil otvoriť dokument MS Office, ktorý som momentálne potreboval. To je, keď som to vzdal. Robím, však, tešiť sa na skutočnosť, že môžem pristupovať ľahšie prostredníctvom môjho PC Chrome /Google webový prehliadač. (výhodnejšie)

Moja otázka je v podstate: Ktorý z nich je lepší? (klady a zápory)

Vďaka

~~ JJ

Google má zadné dvere pre NSA, čo dokazujú úniky Snowden

Páči sa mi, ako funguje služba Google Drive, udržuje všetky moje veci v bezpečí a je veľmi užitočná

Ak ešte nemáte disk, vyberte na stránke GDrive možnosť upozorniť a priestor pre dokumenty sa automaticky zaktualizuje na 5 GB.

Má skvelý online editor, skvelé funkcie spolupráce a teraz vám umožňuje nahrať akýkoľvek súbor.

Úložisko je obmedzené na 1 GB, ale umožňuje platiť za viac úložného priestoru.

Najlepšie pre synchronizáciu stratených alebo odcudzených telefónov

Páči sa mi to, naozaj som to potreboval, pretože mám všetko v ruke a organizované. Používam ho na prácu a je skvelá.

Páči sa mi to, funguje skvele, uchovávam všetky svoje pracovné materiály

Ak máte radi Google Drive, ale nenávidia ich nudné rozhranie, pozrite sa na Multcloud.com. Je to oveľa jednoduchší spôsob, ako organizovať a pohybovať sa po súboroch, najmä ak používate viac ako jeden účet a /alebo ...
To je to, čo hovorí spoločnosť Google pre službu Google pre používateľov s osobným účtom Google. „Keď odovzdávate alebo inak odovzdávate obsah našim službám, poskytnete spoločnosti Google (a tým, s ktorými pracujeme) a ...