SugarSync je najlepší spôsob zálohovania, prístupu, synchronizácie a zdieľania všetkých súborov a priečinkov vrátane ... Vytvoril SugarSync

SugarSync umožňuje synchronizovať, zálohovať a vzdialene pristupovať k súborom a priečinkom v počítači alebo v počítači Mac. Môžete tiež vzdialene prezerať súbory zo systému Windows Mobile, Blackberry, iPhone, Symbian a Android.

Funkcie • Prístup, prezeranie, úprava, zdieľanie a správa súborov priamo v telefóne alebo tablete • Synchronizujte súbory a priečinky z cloudu do zariadenia na prezeranie v režime offline. Aplikácia automaticky zistí všetky zmeny a synchronizuje ich s počítačmi. videá priamo do počítačov • Upravte ľubovoľný súbor v zariadení pomocou jednej z vašich obľúbených aplikácií na úpravu. Zmeny sa automaticky zosynchronizujú so všetkými počítačmi. • Vyhľadajte ľubovoľný súbor alebo priečinok vo všetkých počítačoch - dokonca aj priečinky, ktoré s vami zdieľali ostatní. • Zdieľajte priečinky súkromne a bezpečne s niekoľkými ľuďmi. Spolupracujte s nimi alebo im jednoducho poskytnite prístup iba k prezeraniu • Zdieľajte veľké súbory a priečinky pomocou verejných odkazov • Bezplatný 5 GB plán vám umožní vyskúšať SugarSync na 90 dní a môžete synchronizovať neobmedzené zariadenia. ... Viac informácií »

Dostupné v 5 jazykoch: čínština, angličtina, nemčina, japončina, španielčina

Alternatívy k SugarSync pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 16 programov podobných ako SugarSync.
Alternatives: 
Držte bezpečnostné kľúče pre 15 GB voľného úložného priestoru, neobmedzenú šírku pásma synchronizácie pracovnej plochy a 10 GB na ... Vytvoril Mega Limited

Spoločnosť MEGA, nástupca spoločnosti MegaUpload, je služba ukladania a ukladania súborov vytvorená spoločnosťou Mega Limited.MEGA poskytuje teraz 15 GB voľného ukladacieho priestoru na účet namiesto 50 GB, ktorý predtým ponúkala, a 10 GB mesačne zadarmo.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Blackberry
Chrome OS
...
Windows S
Android Tablet
Windows Phone
iPad
Blackberry 10
Chrome
Firefox
Syncthing nahrádza proprietárne synchronizačné a cloudové služby niečím otvoreným, dôveryhodným a ... Vytvoril Jakob Borg

Syncthing nahrádza proprietárne synchronizačné a cloudové služby niečím otvoreným, dôveryhodným a decentralizovaným. Vaše údaje sú vaše údaje samotné a zaslúžite si vybrať, kde sú uložené, ak sa zdieľajú s niektorou treťou stranou a ako sa prenášajú cez internet.

Mac
Windows
Linux
Android
Android Tablet
BSD
Self-Hosted
Cloudron
Duplicati je záložný klient, ktorý bezpečne ukladá šifrované, prírastkové, komprimované zálohy na ... Vytvoril Kenneth Skovhede & amp; René Stach

Duplicati je záložný klient, ktorý bezpečne ukladá šifrované, prírastkové, komprimované zálohy na lokálne úložisko, služby cloudového úložiska a vzdialené súborové servery. Projekt Duplicati bol inšpirovaný spoločnosťou Duplicity a do roku 2008 mal podobnú funkcionalitu.

Mac
Windows
Linux
IPFS je permanentný web. Nový peer-to-peer hypermediálny protokol. Vytvoril Interplanetary Networks, Inc.

IPFS je globálny, verzovaný, peer-to-peer súborový systém. To kombinuje dobré nápady z Git, BitTorrent, Kademlia, SFS a web. Je to ako jeden bittorrentový roj, výmena objektov git. IPFS poskytuje rozhranie tak jednoduché, ako je web HTTP, ale s trvalou integráciou.

Mac
Windows
Linux
BSD
Self-Hosted
SyncTrayzor je obal pre Syncthing, ktorý umožňuje skrytie okna Syncthing v zásobníku ... Vytvoril Antony Male

SyncTrayzor je obal pre Syncthing, ktorý umožňuje skrytie okna Syncthing v oblasti zásobníka. SyncTrayzor má vstavaný webový prehliadač pre správu Syncthing bez otvorenia prehliadača. SyncTrayzor môže byť nakonfigurovaný tak, aby sa automaticky spustil pri spustení počítača.

Windows
Syncthing
Librevault je open-source peer-to-peer synchronizačný program, navrhnutý s pohodlím ... Vytvoril Alexander Shishenko

Librevault je open-source peer-to-peer program na synchronizáciu súborov, navrhnutý s ohľadom na pohodlie a súkromie. Naším cieľom je vytvoriť lepšiu alternatívu k službe BitTorrent Sync a Syncthing.

Mac
Windows
Linux
Syncany je open-source aplikácia na ukladanie a zdieľanie súborov. Vytvoril Philipp C. Heckel

Syncany je open-source aplikácia na ukladanie a zdieľanie súborov. Umožňuje používateľom zálohovať a zdieľať určité priečinky ich pracovných staníc pomocou akéhokoľvek typu úložiska, napr. FTP, Amazon S3 alebo Google Storage.

Mac
Windows
Linux
Jirafeau je webová stránka s otvoreným zdrojovým kódom, ktorá umožňuje jednoduchým spôsobom nahrať súbor a poskytnúť jedinečný ... Vytvoril Jirafeau

Jirafeau je webová stránka, ktorá umožňuje jednoduchým spôsobom nahrať súbor a poskytnúť mu jedinečný odkaz.

Demonštrácia najnovšej verzie je k dispozícii na stránke jirafeau.net

Windows
Linux
Self-Hosted
NGINX
Apache HTTP Server
PHP
lighttpd
Otvorená, bezpečná a ľahká platforma pre súbory a dáta. Vytvoril Tim Shannon

Freehold - Otvorená, bezpečná a ľahká platforma pre súbory a údaje.

Ľahký a rýchly: Freehold môže efektívne fungovať na všetkom, od Raspberry Pi po viacjadrový VPS.

Mac
Windows
Linux
Synchronizovať súbory s ľubovoľným serverom na správu dokumentov. Vytvoril Aegif

CmisSync synchronizuje súbory do /z ľubovoľného podnikového súborového servera. Vyzerá to veľmi podobne ako Dropbox, ale synchronizuje sa s existujúcim súborovým serverom namiesto synchronizácie so serverom Dropbox.

Mac
Windows
Linux
Pulse je bezplatný (ako v slobode), bezpečný a distribuovaný súbor synchronizáciu motora v Go a ... Vytvoril Ind.ie

Pulse, oficiálne schválená vidlica Syncthing, je bezplatný, bezpečný a distribuovaný nástroj na synchronizáciu súborov. Synchronizujte svoje súbory bez toho, aby ste ich zdieľali s cudzincom v oblaku.

Súkromné ​​& amp; zabezpečiť

Mac
Windows
Linux
BSD
OpenSolaris
S42Transfer je open-source webový softvér umožňujúci nahrávanie a zdieľanie súborov.

s42transfer je webová stránka, ktorá umožňuje jednoduchým spôsobom nahrávať súbory typu multimple a poskytovať jedinečné odkazy na komprimované súbory spolu s funkciou zdieľania e-mailov.

Demonštrácia najnovšej verzie je k dispozícii na demo.s42.io

Mac
Windows
Linux
Web
Chrome OS
Self-Hosted
Dropboxifier vám pomôže zjednodušiť proces pridávania priečinkov do Dropbox a vytvárať symbolické ... Vytvoril Codeplex - dpgagnon

Dropboxifier vám pomôže zjednodušiť proces pridávania priečinkov do Dropboxu a vytváranie symbolických odkazov.

Windows
Dropbox
Grafické rozhranie pre motor Rsync, ktorý bude synchronizovať súbory medzi dvoma počítačmi buď ...

Grafické rozhranie pre Rsync engine, ktoré bude synchronizovať súbory medzi dvoma počítačmi buď lokálne, alebo cez internet. Krása Rsync je, že presúva presnú časť súboru, ktorý sa zmenil (diferenciálna synchronizácia), čím šetrí šírku pásma a čas.

Windows
Linux
Muonium je plne otvorený zdroj, šifrovaný a demokratický mrak. Vytvoril Muonium

Muonium je plne otvorený zdroj, šifrovaný a demokratický oblak.

Web
Bezpečný zdieľaný súbor Vzdialený prístup a spolupráca v Office 365 Vytvoril Wanpath LLC dba MyWorkDrive.

Cloud Prístup k firemným súborom bez VPN, synchronizácia alebo ukladanie údajov do verejného cloudu

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Self-Hosted
Hodnotenia: 

Mám rád, ako môže cukrový cukor zrkadliť štruktúru priečinka smartfónu. Existujú nejaké alternatívy, ktoré môžu urobiť to isté?

SugarSync zrušil svoj obchodný model „freemium“ a do februára 2014 prejde na platenú službu.

SugarSync tu stratil klienta, jednoducho preto, že odmietajú podporovať Linux!

Použil som SugarSync, ale nechcem ho používať. Používam najlepšie krypty a robil šifrovaný kontajner. Namontujem ho ako disk Z: a ​​synchronizujem s pomocou SugarSync. Kedysi dávno, počas práce, bol počítač náhle reštartovaný. Pri opätovnom načítaní okien a pripojení disku Z- to bolo EMPTY !!! Bol som šokovaný!!!! Išiel som cez webové rozhranie na sugarsync a zistil, že všetky moje súbory boli v priečinku "odstránené"! Problém je v tom, že ich nemôžete obnoviť niekoľkými kliknutiami do priečinkov, kde boli predtým uložené. S každým súborom musíte urobiť obrovskú prácu. Môžete si predstaviť, ako "ľahké" to urobiť, keď máte viac ako 20000 súborov. Varoval som ich podporu, ale bez výsledkov. Napriek tomu som urobil túto prácu! Keď sa pár týždňov znova spustil počítač a videl som ten istý obrázok, odmietol som SugarSync ...

poznámka k em4020: Myslím, že musíte pracovať pre tento SpiderOak tak, ako to robíte.

Byť vášnivým používateľom dropboxu, nájsť cukrový cukor bol pravdepodobne najlepší ťah vôbec.

Ak chcete objasniť, dostanete 5 gb zadarmo s cukrového cukru a 250mb pre dokončenie začiatku, a v súčasnej dobe 500mb pre každú registráciu refferal. a im istí, ak sa zaregistrujete usign odkazovať odkaz, aj didnt, dostanete navyše 500mb tiež.

Nie je možné vytvoriť čiernu listinu pre každý priečinok, ktoré súbory by sa nemali synchronizovať To je nevýhodou SugarSync v porovnaní so SpiderOak. V SugarSync môžete zo synchronizácie vylúčiť iba úplné podpriečinky. V programe SpiderOak môžete (a) vo všeobecnosti vylúčiť súbory určené zástupnými znakmi a (b) odlišné pre každý priečinok: V SugarSync nie je možné synchronizovať súbory SyncToy * .dat, .synkr *, WebSynTh * .xml, deskto * .ini.

V položke Rozdiel od SugarSync DropBox nie je schopný synchronizovať zariadenia so systémom Windows Mobile. Pozrite sa, prečo je SugarSync odlišný od DropBox, Box.net alebo MobileMe:

Porovnávací odkaz

Pomocou služby Cloudfiles for DropBox môžete tiež synchronizovať súbory DropBox so systémom Windows Mobile.

Teraz, keď Sugarsync má 2gb zadarmo, premýšľam, že to vyskúšam trochu viac. Je to naozaj dobrá služba.

Sync files  between your computer and phone
SugarSync Mobile for Windows Mobile
Comparison SugarSync, DropBox, Box.net
SugarSync File Manager
SugarSync File Manager
Select Folders to sync multiple computers with Online Magic Briefcase
Select Folders to sync with Online Storage
5 Languages
Myslím, že to je najlepšia aplikácia win8, od cloudových služieb. Myslím, že je k ničomu jediný prehliadač ako Dropbox, teraz SugarSync umožňuje interaktivitu s aplikáciou win8 a teraz môžete skontrolovať súbor ...
Mám rád, ako môže cukrový cukor zrkadliť štruktúru môjho priečinka albumov smartfónov. Existujú nejaké alternatívy, ktoré môžu urobiť to isté?