SpiderOak poskytuje jednoduché, bezpečné a konsolidované online zálohovanie, ukladanie, prístup, zdieľanie a ... Vytvoril Spideroak

SpiderOak poskytuje jednoduché, bezpečné a konsolidované online zálohovanie, ukladanie, prístup, zdieľanie a zdieľanie. synchronizačný nástroj pre Windows, Mac OS X a Linux (Ubuntu, Debian a Fedora). SpiderOak ponúka iný prístup k online zálohovaniu, synchronizácii a zdieľaniu. Tento rozdiel nie je meraný len v našich zásadách ochrany osobných údajov s nulovými vedomosťami - ako prvý v tomto prostredí - ale aj v našom flexibilnom dizajne pri spracovaní údajov zo všetkých platforiem (Mac, Windows, Linux) a umiestnení (externé disky, sieťové zväzky) , USB kľúče) v jednom centralizovanom účte .... Viac informácií »

Synchronizácia môže existovať medzi ľubovoľnými dvomi alebo viacerými zložkami vrátane dvoch priečinkov, ktoré existujú ako súčasť toho istého počítača (napr. medzi počítačom a externým pevným diskom). Séria 5.0 zaviedla priečinok SpiderOak Hive. Všetky položky umiestnené v Hive sa automaticky nahrajú a potom sa synchronizujú so všetkými ostatnými zariadeniami (čím sa účinne replikuje priečinok Dropbox).

Poznámka: Kým SpiderOak bol predtým bezplatnou službou, plány v súčasnosti začínajú na $ 7 /month alebo $ 79 /year. K dispozícii je 60 dňová skúšobná verzia.

Alternatívy k SpiderOak pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 16 programov podobných ako SpiderOak.
Alternatives: 
Držte bezpečnostné kľúče pre 15 GB voľného úložného priestoru, neobmedzenú šírku pásma synchronizácie pracovnej plochy a 10 GB na ... Vytvoril Mega Limited

Spoločnosť MEGA, nástupca spoločnosti MegaUpload, je služba ukladania a ukladania súborov vytvorená spoločnosťou Mega Limited.MEGA poskytuje teraz 15 GB voľného ukladacieho priestoru na účet namiesto 50 GB, ktorý predtým ponúkala, a 10 GB mesačne zadarmo.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Blackberry
Chrome OS
...
Windows S
Android Tablet
Windows Phone
iPad
Blackberry 10
Chrome
Firefox
Bezpečný domov pre všetky vaše údaje - Prístup a prístup zdieľajte svoje súbory, kalendáre, kontakty, poštu a viac ... Created by ownCloud, Inc.

Ukladajte svoje súkromné ​​obrázky, dokumenty, kalendár a kontakty na svoj vlastný server v domácnosti, prenajaté VPS alebo používajte jeden z verejných poskytovateľov vlastných kariet.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Blackberry
Android Tablet
iPad
...
Self-Hosted
Raspberry Pi
Cloudron
Duplicati je záložný klient, ktorý bezpečne ukladá šifrované, prírastkové, komprimované zálohy na ... Vytvoril Kenneth Skovhede & amp; René Stach

Duplicati je záložný klient, ktorý bezpečne ukladá šifrované, prírastkové, komprimované zálohy na lokálne úložisko, služby cloudového úložiska a vzdialené súborové servery. Projekt Duplicati bol inšpirovaný spoločnosťou Duplicity a do roku 2008 mal podobnú funkcionalitu.

Mac
Windows
Linux
IPFS je permanentný web. Nový peer-to-peer hypermediálny protokol. Vytvoril Interplanetary Networks, Inc.

IPFS je globálny, verzovaný, peer-to-peer súborový systém. To kombinuje dobré nápady z Git, BitTorrent, Kademlia, SFS a web. Je to ako jeden bittorrentový roj, výmena objektov git. IPFS poskytuje rozhranie tak jednoduché, ako je web HTTP, ale s trvalou integráciou.

Mac
Windows
Linux
BSD
Self-Hosted
Seafile je profesionálna open source cloudová platforma pre organizácie. Vytvoril Seafile Ltd.

Seafile je softvérový systém na hosťovanie súborov. Súbory sú uložené na centrálnom serveri a môžu byť synchronizované s osobnými počítačmi a mobilnými zariadeniami prostredníctvom klienta Seafile. Prístup k súborom je možný aj cez webové rozhranie servera.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
...
Self-Hosted
Librevault je open-source peer-to-peer synchronizačný program, navrhnutý s pohodlím ... Vytvoril Alexander Shishenko

Librevault je open-source peer-to-peer program na synchronizáciu súborov, navrhnutý s ohľadom na pohodlie a súkromie. Naším cieľom je vytvoriť lepšiu alternatívu k službe BitTorrent Sync a Syncthing.

Mac
Windows
Linux
Syncany je open-source aplikácia na ukladanie a zdieľanie súborov. Vytvoril Philipp C. Heckel

Syncany je open-source aplikácia na ukladanie a zdieľanie súborov. Umožňuje používateľom zálohovať a zdieľať určité priečinky ich pracovných staníc pomocou akéhokoľvek typu úložiska, napr. FTP, Amazon S3 alebo Google Storage.

Mac
Windows
Linux
Jirafeau je webová stránka s otvoreným zdrojovým kódom, ktorá umožňuje jednoduchým spôsobom nahrať súbor a poskytnúť jedinečný ... Vytvoril Jirafeau

Jirafeau je webová stránka, ktorá umožňuje jednoduchým spôsobom nahrať súbor a poskytnúť mu jedinečný odkaz.

Demonštrácia najnovšej verzie je k dispozícii na stránke jirafeau.net

Windows
Linux
Self-Hosted
NGINX
Apache HTTP Server
PHP
lighttpd
Otvorená, bezpečná a ľahká platforma pre súbory a dáta. Vytvoril Tim Shannon

Freehold - Otvorená, bezpečná a ľahká platforma pre súbory a údaje.

Ľahký a rýchly: Freehold môže efektívne fungovať na všetkom, od Raspberry Pi po viacjadrový VPS.

Mac
Windows
Linux
Synchronizovať súbory s ľubovoľným serverom na správu dokumentov. Vytvoril Aegif

CmisSync synchronizuje súbory do /z ľubovoľného podnikového súborového servera. Vyzerá to veľmi podobne ako Dropbox, ale synchronizuje sa s existujúcim súborovým serverom namiesto synchronizácie so serverom Dropbox.

Mac
Windows
Linux
Pulse je bezplatný (ako v slobode), bezpečný a distribuovaný súbor synchronizáciu motora v Go a ... Vytvoril Ind.ie

Pulse, oficiálne schválená vidlica Syncthing, je bezplatný, bezpečný a distribuovaný nástroj na synchronizáciu súborov. Synchronizujte svoje súbory bez toho, aby ste ich zdieľali s cudzincom v oblaku.

Súkromné ​​& amp; zabezpečiť

Mac
Windows
Linux
BSD
OpenSolaris
Syncwerk je aplikácia na synchronizáciu založená na Nemecku, ktorá je podobná, ale flexibilnejšia ako Dropbox.

Syncwerk je služba, ktorú prevádzkuje spoločnosť Syncwerk GmbH. Je to synchronizačný nástroj podobný nástrojom Dropbox, SugarSync, Box atď. Používa open source klienta.

Mac
Windows
Linux
Android
Plnohodnotná domáca jednotka Cloud Drive & amp; Osobný asistent. Vytvoril zelon88

HRCloud2 - plne funkčná domáca jednotka Cloud a osobný asistent, ktorý umožňuje používateľom vytvárať a spravovať používateľské kontá pre priateľov a rodinu, pristupovať k súborom odkiaľkoľvek, konvertovať obrázky, médiá, dokumenty, prezentačné súbory, 3D modely a archívy do iných formátov.

Linux
Web
Self-Hosted
Jirafeau je webová stránka s otvoreným zdrojovým kódom, ktorá umožňuje jednoduchým spôsobom nahrať súbor a poskytnúť jedinečný ... Vytvoril Jirafeau

Jirafeau je webová stránka, ktorá umožňuje jednoduchým spôsobom nahrať súbor a poskytnúť mu jedinečný odkaz.

Demonštrácia najnovšej verzie je k dispozícii na stránke jirafeau.net

Windows
Linux
Self-Hosted
NGINX
Apache HTTP Server
PHP
lighttpd
HubiC vám umožňuje ukladať a zabezpečovať vaše údaje v službe Cloud. Vytvoril OVH

HubiC vám umožňuje ukladať a zabezpečovať vaše údaje v službe Cloud. Rozhodnete sa, ako as kým chcete zdieľať svoje súbory.

Mac
Windows
Linux
Web
Windows Mobile
Android
iPhone
Blackberry
...
Android Tablet
iPad
Secure File Sharing for Business Vytvoril vBoxx

vBoxxCloud uľahčuje spoluprácu a zdieľanie súborov a uchováva vaše informácie v súkromí v Holandsku alebo priamo na mieste.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Android Tablet
Windows Phone
iPad
...
Microsoft Office Outlook
Hodnotenia: 

Chcem povedať, že som sa zaregistroval jednoducho, pretože som mal rád svoju schopnosť šifrovať údaje. Avšak to, čo sa stalo, bolo, že vždy, keď som sa snažil nahrať dáta, bol každý súbor zaseknutý na finalizácii. Dokonca som sa snažil spustiť niekoľko príkazov a ďalších opráv navrhnutých v určitých diskusných fórach, ale tie jednoducho vymazali všetko, čo som nahral. Došlo mi trpezlivosť, keď niekoľko súborov neskôr, problém bol stále okolo.

Nepodporoval som pomocnú podporu btw, 'pretože som sa jednoducho pozeral okolo seba a nezdalo sa mi, že by som mal čas na to, aby som prešiel niekoľkými krokmi len pre niektoré súbory. A z fór sa technická podpora nezdala príliš citlivá.

Nakoniec sa vrátim do Dropboxu. Čo je to vlastne použitie týchto funkcií, ak nemôžete ani nahrať súbor?

Dôstojný nástroj na zálohovanie - to je to.

Nie je to naozaj alternatíva k Dropboxu, pretože Dropbox je zameraný na synchronizáciu a je určený na zálohovanie. Áno, má synchronizačnú funkciu, ale funkcia synchronizácie v porovnaní s Dropbixom je hrozná - v prípade konfliktov Spideroak len prepísal všetko, zatiaľ čo Dropbox vytvára konfliktné kópie.

Momentálne mám verziu programu Dropbox Pro (pretože synchronizujem všetky údaje medzi pracovným prenosným počítačom a domácim počítačom), ale keď zistím, že moja potreba na synchronizáciu takýchto veľkých údajov zmizne po dokončení štúdií, prejdem na verziu Pro Spideroak.

Lepšie nastavenie kontroly ako dropbox. vlastnil (-a) moju zmenu na to!

VŠEOBECNÉ ZOBRAZENIE: Nie je to tak jednoduché rozhranie, ako si môžete myslieť pri prezeraní snímok obrazovky. Myslím, že problém je mať príliš veľa záložiek - v dôsledku toho vlastne neviete, kde nájsť možnosť, ktorú hľadáte. Napríklad: v záložke 'Status' máte podadresy: Overview, Queue, Actions, Log, Stats. A myslím, že karta Prehľad je len nepotrebná - vlastne to robí ... nič. Zobrazuje len váš aktuálny stav, ale nemôžete nič zmeniť o tomto stave. Ak tak chcete urobiť, musíte prejsť na iné karty alebo podpriečinky. Je to zbytočne komplikované. A v dôsledku toho - som vždy istý, že čo sa deje s mojimi súbormi - sú nahrané alebo nie, alebo kde, alebo kedy .... KOMPLIKOVANÉ.

Druhá vec je takto: omylom som označil 4 GB súbor na nahranie a bezplatný účet zvládne iba 2 GB. Čo je zle? Nemôžem zrušiť nahrávanie. Neviem, čo mám robiť, pretože moja celá aktivita s týmto programom je zablokovaná kvôli 4 GB nahrávaniu, ktoré čaká vo fronte, aby som mohol aktualizovať svoj účet. Už som vymazal celý priečinok obsahujúci THAT súbor a stále nič - 4GB monštrum stále čaká na svoje peniaze: /Nie je dobré

Výhody:

  • VEĽMI jednoduché pre použitie hosťami - môžete im poslať odkaz na celý adresár obsahujúci vaše súbory a môžu k nim pristupovať cez internetový prehliadač bez inštalácie iných aplikácií. VEĽMI veľmi jednoduché. Môžete im tiež poslať odkaz na konkrétny súbor a keď je tento odkaz vložený do prehliadača, je možné ho okamžite prevziať bez akéhokoľvek iného rozhrania. Stačí "Uložiť" alebo "Otvoriť" :)

No dobre, zdá sa, že to bol kohút cez SpiderOak SSL certifikáty, príliš neskoro pre mňa, ja som na dropbox už a nevidím žiadny dôvod na zmenu!

Hmmmm, bol to pekný nápad v teórii. Bohužiaľ som stále stále odpojený od siete SpiderOak a zdá sa, že reštart je jediný spôsob, ako vynútiť opätovné pripojenie. Snažil som sa zatvoriť a znovu otvoriť klienta a jednoducho to nefungovalo. Nemohla sa vyrovnať s prenosným počítačom pomocou funkcie pozastavenia. + + Za úsilie, D za úspech. Som odišiel do dropbox, pretože potrebujem podporu Linuxu, ktorá vylučuje SugarSync.

Skutočne som sa snažil milovať SpiderOak, ale nemohol som. Pre mňa je rozhranie limitujúce (som mocný užívateľ) a moje synchronizácie nefungovali. Mal som 3 počítače spojené s SpiderOak, 2 Linux a 1 WinXP. Môj Linux bol tak trochu synchronizovaný, len málo súborov sa nikdy neaktualizovalo. Ale môj počítač s oknami bol o jeden mesiac neskoro. Kontaktoval som podporu. Rýchlo odpovedali niekoľkými radami. Snažil som sa, čo navrhli bez úspechu. Potom som sa snažil pár vecí na vlastnú päsť a prišiel som deaktivovať SpiderOak na mojom počítači so systémom Windows, keď sa snažím znovu nainštalovať od nuly. Bol som zažil pomalé výkony v posledných týždňoch s počítačom WinXP počas startupov a občas počas normálnej práce. Keď bol SpiderOak deaktivovaný, môj počítač opäť rýchlo pracoval. Uvedomil som si, že pomalé poklesy na mojom počítači sa pravdepodobne začali po inštalácii ich produktu.

Myslím, že tento softvér nie je práve pripravený pre moje pracovné prostredie, vyžaduje to veľa mojich počítačových zdrojov. Prestal som sa snažiť hľadať riešenie, pretože ma to bude stáť viac, aby som preskúmal problémy a potom ich použil konkurent Dropbox. Bohužiaľ, Dropbox neponúka niektoré z pekných vecí, ktoré sa nachádzajú v SpiderOak, ale to jednoducho funguje rýchlo, nikdy nemal problém so synchronizáciou a ceny sú takmer v poriadku (trochu drahé).

Rovnako ako softvér a služba. Je to bezpečnejšie ako niektoré iné služby, pretože súbory sú šifrované pomocou kľúča /hesla na klientskom počítači plus používa druh kompresnej metódy, kde sa rovnaké súbory ukladajú len raz a niektoré údaje sa ukladajú. Našiel som to ako jednoduchý a spoľahlivý spôsob zálohovania a synchronizácie 3 PC (win /linux).

"Hmmph je nemožné synchronizovať 2 priečinky s kapacitou 1,5 GB s bezplatným účtom, pretože SpiderOak si myslí, že sa pokúšate odovzdať 3 GB údajov ..."

Vlastne Ak prejdete na položku Predvoľby - & gt; Rozhranie - & gt; Vypnúť výpočty miesta na disku, môžete donútiť synchronizáciu prejsť. SpiderOak bude samozrejme de-duplikovať dáta z oboch strojov, takže ak máte naozaj len 1,5 gig unikátnych súborov, budete v poriadku.

Nepáči sa mi, že SpiderOak a DropBox nepodporujú synchronizáciu so zariadeniami so systémom Windows Mobile. Ak potrebujem túto funkciu, preferujem SugarSync alebo použite DropBox-AddOn CloudFiles.

Hmmph je nemožné synchronizovať 2 priečinky s kapacitou 1,5 GB s bezplatným účtom, pretože SpiderOak si myslí, že sa pokúšate odovzdať 3 GB údajov ...

Toto som sa naozaj snažil. Bohužiaľ, jeho správanie bolo v Linuxe "beta". Neprezeral správne priečinky pre nové položky. To tiež robil môj CPU spike pri pokuse stiahnuť viac súborov. Podpora bola dosť dobrá, ale potrebujem niečo, čo funguje. Ak sa na tom nemôžem spoliehať, nedôverujem svojim cenným súborom. Je to naozaj škoda, pretože má potenciál.

Milujem spôsob, akým tento program vyzerá a cíti, ale musíte zaplatiť, ak chcete zálohovať viac ako 2 GB informácií. Je to len 10 dolárov mesačne za každých 100gb, hoci je to veľmi cenovo dostupné.

Veľkou vecou na SO je to, že môžete sledovať /zálohovať ľubovoľný priečinok a mať celkom bezpečné zdieľanie.

Šifrujú vaše údaje tak dobre, že ani nevedia, čo máte ...

Backup
Backup
Backup
Connect using a HTTP Proxy Server
Veľkolepé služby. Najprv som bol vypnutý proprietárnou povahou rozhrania, ale po rokoch skúseností so zálohovacími programami, vrátane veľmi zložitého a drahého prípadu džungle ...
Použite niečo ako zálohovanie na zálohovanie súborov, ak nastavíte synchronizáciu pomocou programu Spider-dub. Synchronizácia pavúkov je pomalá ako melasa. Zaregistroval som sa na 100 koncertov a synchronizoval som „moje dokumenty“ v 3 ...