Aplikácia zálohovania. Vytvoril Backblaze

Zálohovanie online za 5 mesiacov bez obmedzenia. Backblaze zálohovanie šifruje a odovzdáva všetky vaše dáta - žiadne otázky. Žiadne zberné súbory. Žiadne kopanie cez priečinky. Vaše dáta sú zálohované online do našich dátových centier, takže sa nič nemôže dotknúť. Obnovte z webu alebo si pomocou systému FedEx odošlite disk DVD alebo USB. Súbory sa menia a Backblaze ich zálohujú. Štandardne Backblaze jednoducho zálohuje celý čas, takže si nemusíte pamätať. Ale ak si prajete, môžete naplánovať Backblaze na zálohovanie vo vhodnom čase alebo len po kliknutí na tlačidlo "Zálohovať teraz". Na rozdiel od Carbonite, Backblaze tiež zálohuje externé USB a Firewire disky .... Viac informácií »

Alternatívy k BackBlaze pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 7 programov podobných ako BackBlaze.
Alternatives: 
Duplicati je záložný klient, ktorý bezpečne ukladá šifrované, prírastkové, komprimované zálohy na ... Vytvoril Kenneth Skovhede & amp; René Stach

Duplicati je záložný klient, ktorý bezpečne ukladá šifrované, prírastkové, komprimované zálohy na lokálne úložisko, služby cloudového úložiska a vzdialené súborové servery. Projekt Duplicati bol inšpirovaný spoločnosťou Duplicity a do roku 2008 mal podobnú funkcionalitu.

Mac
Windows
Linux
SpiderOak poskytuje jednoduché, bezpečné a konsolidované online zálohovanie, ukladanie, prístup, zdieľanie a ... Vytvoril Spideroak

SpiderOak poskytuje jednoduché, bezpečné a konsolidované online zálohovanie, ukladanie, prístup, zdieľanie a zdieľanie. synchronizačný nástroj pre Windows, Mac OS X a Linux (Ubuntu, Debian a Fedora). SpiderOak ponúka iný prístup k online zálohovaniu, synchronizácii a zdieľaniu.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
iPad
Xfce
CrashPlan umožňuje automaticky zálohovať pevný disk do iného počítača. Vytvoril Code42

CrashPlan umožňuje automaticky zálohovať pevný disk na iný počítač. Program ponúka okrem lokálnych záloh aj zabezpečené ukladanie v cloude a nepretržité zálohovanie po minútach. Všetky zálohované súbory sú šifrované.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
iPad
SugarSync je najlepší spôsob zálohovania, prístupu, synchronizácie a zdieľania všetkých súborov a priečinkov vrátane ... Vytvoril SugarSync

SugarSync umožňuje synchronizovať, zálohovať a vzdialene pristupovať k súborom a priečinkom v počítači alebo v počítači Mac. Môžete tiež vzdialene prezerať súbory zo systému Windows Mobile, Blackberry, iPhone, Symbian a Android.

Mac
Windows
Android
iPhone
Blackberry
Windows S
Android Tablet
iPad
...
Microsoft Office Outlook
Kindle Fire
Amazon Drive je váš pevný disk v oblaku. Vytvoril Amazon

Amazon Drive je váš pevný disk v oblaku. Ukladajte hudbu, videá, fotografie a dokumenty na zabezpečených serveroch spoločnosti Amazon. Všetko, čo potrebujete, je webový prehliadač na nahrávanie, sťahovanie a prístup k súborom z ľubovoľného počítača.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Kindle Fire
Funkcia Sync uľahčuje ukladanie, zdieľanie a prístup k súborom odkiaľkoľvek - vaše súkromie je zaručené. Vytvoril Sync.com Inc.
Funkcia

Sync vám umožňuje bezpečne, bezpečne a jednoducho ukladať súbory do cloudu. Prístup a zdieľanie súborov z počítačov, iPhone, iPadu a webu - to všetko bez toho, aby ste ohrozili vaše súkromie.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
iPad
Protect & amp; spravujte svoje osobné, obchodné a podnikové údaje pomocou úložiska cloud ADrive ...

Použite odrive na prístup k vášmu účtu ADrive spolu so všetkými ostatnými službami cloud z jedného priečinka na pracovnej ploche.

Preneste súbory pomocou SCP, SFTP alebo Rsync cez SSH pomocou štandardných klientov.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
Hodnotenia: 

Zlepšuje spánok pri manipulácii so zálohovaním Mac a externej jednotky

Páči sa mi, ale môj hlavný problém je, že nemôžem vybrať dôležité priečinky, ktoré sa majú uložiť v priorite. ( poznámka: Crashplan má tiež neobmedzené ukladanie.

Backblaze je najjednoduchší a najlacnejší spôsob zálohovania. Je to najlepšia možnosť zálohovania počítača, ktorý som videl.

Prial by som si, keby mohla synchronizovať niekoľko priečinkov s viacerými počítačmi, napríklad DropBox.

Testujem to momentálne zadarmo a som si celkom istý, že budem kúpiť účet neskôr. Paralelne používam DropBox.

Toto je program, ktorý navrhujem rodinou a priateľmi. Pre niektorých ľudí je jednoducho pripojenie externého disku a klikanie na tlačidlo "zálohovanie" raz týždenne príliš veľa práce. Backblaze je lacná, len 5 dolárov a ...
Dlhý príbeh krátky: pre všetky marketingové rozhovory spoločnosti Backblaze o bezpečnosti a end-to-end šifrovaní, to je len prípad, keď nikdy nepotrebujete obnoviť nič z vašej zálohy! Čo je samozrejme ...