Aplikácia FrostWire je bezplatná aplikácia na zdieľanie súborov typu P2P a BitTorrent. cloud file downloader v jednom. Je to vidlica LimeWire.

Na rozdiel od iných klientov BitTorrent, FrostWire umožňuje používateľom vyhľadávať v oboch vyhľadávacích nástrojoch BitTorrent & amp; Cloudové zdroje v rámci aplikácie (YouTube, SoundCloud a Archive.org), vďaka čomu je užívateľské rozhranie podstatne jednoduchšie na používanie, a napriek tomu ponúkajú úplnú sadu možností sťahovania pre stredne pokročilých a pokročilých používateľov. Každá kópia FrostWire je samostatný inteligentný vyhľadávací nástroj, ktorý prehľadáva sieť BitTorrent, ktorá je schopná nájsť najvzácnejšie súbory indexované súbormi .torrent dostupnými na internete. ... Viac informácií »

S vstavaným vyhľadávaním súborov nemusíte na vyhľadávanie obsahu používať webový prehliadač. FrostWire prehľadáva najpopulárnejšie vyhľadávacie nástroje BitTorrent & amp; zdroje cloudu, aby sa vytvorili najrelevantnejšie výsledky vyhľadávania. Výsledky môžete filtrovať podľa typu súboru, vyhľadávacieho nástroja, veľkosti súboru a ďalších. Prevezmite súbory jedným kliknutím alebo vyberte a vyberte, ktoré súbory z balíka torrent chcete stiahnuť.

Okrem toho FrostWire funguje rovnako ako ostatní klienti BitTorrent, kde si stiahnete .torrent súbor z internetu a potom otvoríte aplikáciu na jej stiahnutie. Môžete dokonca kopírovať & amp; alebo cez prepojenie .torrent alebo Magnet do vyhľadávacieho panela FrostWire a obsah pre vás prevezme.

Po stiahnutí môžete organizovať svoje mediálne súbory, počúvať hudbu alebo sledovať filmy v knižnici FrostWire. Vstavaná podpora pre zoznam videí & amp; Internetové rádio, nebudete potrebovať ďalší softvér, aby ste si mohli stiahnuť svoje súbory na prevzatie.

Na používanie FrostWire nie sú potrebné žiadne technické znalosti - len vyhľadávanie, sťahovanie, prehrávanie a zdieľanie. Tento softvér je ideálny pre občasných aj náročných spotrebiteľov médií a ponúka jednoduché rozhranie, ale výkonnú sadu možností prispôsobenia.

Alternatívy k FrostWire pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 10 programov podobných ako FrostWire.
Alternatives: 

Projekt qBittorrent si kladie za cieľ poskytnúť alternatívu k slobodnému softvéru µTorrent. Okrem toho beží qBittorrent a poskytuje rovnaké funkcie na všetkých hlavných platformách (Linux, Mac OS X, Windows, OS / 2, FreeBSD).

Mac
Windows
Linux
BSD
PortableApps.com
Haiku

Prenos má funkcie, ktoré očakávate v klientovi BitTorrent: šifrovanie, webové rozhranie, peer exchange, preposielanie portov UPnP a NAT-PMP, podpora web semien, sledovanie adresárov, editácia trackerov, globálne a per-torrent rýchlosti a ďalšie.

Mac
Windows
Linux
BSD
PortableApps.com
Haiku
Xfce

Deluge je plnohodnotný BitTorrent klient pre Linux, Unix a Windows. Je napísaný v pythone, používa libtorrent (rasterbar) vo svojom jadre a GTK pre hlavné užívateľské rozhranie spolu s webovými a konzolovými rozhraniami pre pokročilé klient /server.

Mac
Windows
Linux
BSD
libtorrent
Python

FDM urýchľuje preberanie rozdelením súborov do sekcií a ich následným stiahnutím.

Mac
Windows
PortableApps.com

Tixati je program na zdieľanie súborov typu peer-to-peer, ktorý používa populárny protokol BitTorrent. Tento protokol umožňuje mnohým rovesníkom vytvárať kooperatívny roj a sťahovať veľmi veľké súbory s veľkou účinnosťou.

Windows
Linux
Open source aplikácia slúži na prenos súborov cez WebRTC a WebTorrent. Vytvoril Alex Kern, Neeraj Baid

Pomocou WebRTC FilePizza eliminuje počiatočný krok nahrávania vyžadovaný inými webovými službami zdieľania súborov. Keď odosielatelia inicializujú prenos, dostanú "tempalink", ktorý môžu distribuovať príjemcom.

Web
Self-Hosted

BitTorrent je program typu peer-to-peer vyvinutý spoločnosťou Bram Cohen a BitTorrent, Inc., ktorý sa používa na nahrávanie a sťahovanie súborov prostredníctvom protokolu BitTorrent. BitTorrent bol prvým klientom napísaným pre protokol.

Mac
Windows
Android
Android Tablet

PicoTorrent je malý BitTorrent klient pre Windows s nízkym využitím pamäte, vysokým výkonom a natívnym používateľským rozhraním. Žiadne reklamy, starostlivo vybraté funkcie a natívne používateľské rozhranie sa bez problémov integrujú s vašou pracovnou plochou.

Windows
FrostWire je taký veľký BitTorrent Client a Music /Video Downloader! Používam ho na Android a Mac a funguje to perfektne. Páči sa mi, že aktualizujú veľmi často, takže všetky vyhľadávače vždy pracujú ...
Program je dodávaný s balíčkom, ktorý je veľmi ľahko nainštalovať, ak si nevenujete pozornosť, tiež sa snaží zmeniť internetovú stránku na niečo iné, a načíta Internet Explorer zakaždým, keď ...