waiste je bezplatná aplikácia na ukladanie cloud pre Android a web. Vytvoril waistra

Waistra je bezplatná aplikácia na ukladanie cloud s úžasnými funkciami zdieľania medzi členmi. Waistra ponúka zadarmo ukladanie cloud bez akýchkoľvek obmedzení, môžete ukladať neobmedzené súbory online na Waštore.

Android
Jednoduchý a bezplatný spôsob na odovzdávanie, zdieľanie a sledovanie fotografií, dokumentov a videí.

Jednoduchý a bezplatný spôsob na odovzdávanie, zdieľanie a sledovanie fotografií, dokumentov a videí. Podporuje súbory s veľkosťou až 25 GB!

Web
Aplikácia AllCast vám umožňuje posielať fotografie, hudbu a videá vo vašom telefóne Android na váš televízor! Vytvoril ClockworkMod

AllCast umožňuje posielať fotografie, hudbu a videá vo vašom telefóne na televízore Android!

Android
Android Tablet
SofaPlay vám umožňuje prehrávať multimediálne súbory priamo z vášho Mac v televízii. Vytvoril Fabian Pimminger

SofaPlay umožňuje prehrávať multimediálne súbory priamo z vášho Mac v televízii. Pripojí váš Mac k Smart TV a stará sa o streaming. Jednoducho pretiahnite akýkoľvek filmový súbor na SofaPlay a zobrazí sa okamžite na veľkej obrazovke pred vami. SofaPlay prúdi vaše video bezdrôtovo do televízora.

Mac
Oblecto je frontend agnostic media butler prinášajúci vysoký výkon vysokokvalitných multimediálnych streamov ... Vytvoril Robin Decker

Oblecto je mediálny server podobný Plex, Emby, Netflix a ďalším. Spúšťa sa na pozadí na domácom serveri na indexovanie vašich médií, ako sú filmy a televízne relácie, aby sa dali vyhľadávať a streamovať cez rozhranie založené na REST.

Mac
Windows
Linux
BSD
OpenPHT je spoločenskou technikou domáceho kina Plex

OpenPHT je komunitne riadená vidlica domáceho kina Plex (opustený) .To je open-source klient pre Plex. Potrebujete nainštalovať Plex Media Server.

Na stiahnutie - https://github.com/RasPlex/OpenPHT/releases

Mac
Windows
Linux
Subsonic je bezplatný streamer médií na webe a poskytuje všadeprítomný prístup k vašej hudbe a videu. Vytvoril Sindre Mehus

Subsonic je bezplatný webový streamer, ktorý poskytuje všadeprítomný prístup k vašej hudbe a videu. Použite to na zdieľanie hudby s priateľmi alebo na počúvanie vlastnej hudby v práci.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Windows Phone
Self-Hosted
Plex pretína medzeru medzi počítačom a domácim kinom, a to tak s vizuálnym ... Vytvoril Plex

Plex preklenuje medzeru medzi počítačom a domácim kinom, a to tak s vizuálne atraktívnym používateľským rozhraním, ktoré poskytuje okamžitý prístup k vašim médiám. Plex dokáže prehrávať širokú škálu video, zvukových a fotografických formátov, ako aj online streaming audio a video.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Chrome OS
Windows S
Android Tablet
...
Windows Phone
iPad
Apple TV
Kindle Fire
Roku
Daydream
Emby, predtým prehliadač médií, je doplnok mediálneho zhromažďovača pre aplikáciu Media Center, ktoré ...

Emby, predtým prehliadač médií, je doplnok mediálneho agregátora pre aplikáciu Media Center, ktorý preberá vaše nahrané, digitálne alebo roztrhané médiá a prezentuje ho v jednoduchom a ľahko použiteľnom rozhraní. Emby sa pýši na rýchlu, intuitívnu a bohatú mediálnu skúsenosť pre celú rodinu.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
BSD
Windows Phone
iPad
...
Self-Hosted
Apple TV
Kindle Fire
Playstation
Roku
Xbox

Stránky