OwnDrive je služba na ukladanie dát v cloude, ktorá poskytuje prístup k službám ...

OwnDrive je služba na ukladanie dát v cloude, ktorá poskytuje prístup k údajom o ľuďoch kdekoľvek, kedykoľvek az akéhokoľvek zariadenia. Služba OwnDrive uľahčuje ukladanie, synchronizáciu a zdieľanie údajov.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
iPad
Pogoplug je cloud storage, ktorý poskytuje neobmedzené ukladanie. Vytvoril Cloud Engines

Pogoplug je úložisko v cloude, ktoré poskytuje neobmedzené ukladanie. Prístup k všetkým súborom, fotografiám, hudbe a filmom, nech ste kdekoľvek.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
HP webOS
Blackberry
Android Tablet
...
iPad
Riešenie preberania médií

Stiahnite si a počúvajte populárne podcasty, preneste ich do svojho obľúbeného zariadenia a počúvajte ich na cestách. Zlúčiť a rozdeliť súbory MP3, vytvárať a preberať torrenty, odkazy na magnety, škrabanie webových stránok, sťahovanie videí YouTube, vyhľadávanie médií a ďalšie.

Windows
Prečítajte si informačné kanály RSS, prevezmite a počúvajte podcasty /videoprvky priamo v telefóne.

Prečítajte informačné kanály RSS, prevezmite a počúvajte podcasty /videonahrávky priamo v telefóne.

Objavte nové podcasty v integrovaných katalógoch podcastov /informačných kanálov alebo použite naše integrované vyhľadávanie informácií.

Windows Mobile
Android
Android Tablet
Cloud Storage od spoločnosti JustCloud je jednoduché, rýchle a bezpečné. Vytvoril JustCloud.com

Cloud Storage od spoločnosti JustCloud je jednoduchý, rýchly a bezpečný. JustCloud automaticky zálohuje a chráni vaše fotky, dokumenty a ďalšie informácie o našom cloudovom móde Google.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Blackberry
Windows S
Android Tablet
...
iPad
Kindle Fire
PDFrizator je bezplatný nástroj na vytváranie PDF prezentácií s možnosťou nastavenia PDF ... Vytvorené spoločnosťou RTTSoftware

PDFrizator je bezplatný nástroj na vytváranie prezentácií vo formáte PDF s možnosťou nastavenia efektu prechodu stránok PDF, času posunu stránky a hudby na pozadí.

Windows
iFree Skype Recorder je výkonný a ľahko použiteľný nástroj na nahrávanie hlasových rozhovorov Skype.

iFree Skype Recorder je výkonný a ľahko použiteľný nástroj na nahrávanie hlasových rozhovorov Skype. Môžete ho použiť na nahrávanie Skype2Skype /SkypeOut /SkypeIn /Skype konferenčných hovorov. Má nasledujúce výhody:

Windows
Total Commander je správca súborov Shareware pre Windows Vytvoril Christian Ghisler

Total Commander je shareware Orthodox File Manager (OFM) pre Windows. Niektoré funkcie zahŕňajú vstavaný FTP klient, porovnanie súborov, navigáciu archívnych súborov a multi-premenovaný nástroj s podporou regulárneho výrazu. Medzi funkcie patrí:

Windows
Windows Mobile
Android
Android Tablet
Livedrive vytvára technológiu, ktorá bude znamenať revolúciu v spôsobe ukladania a prístupu k ... Vytvoril Livedrive

Livedrive vytvára technológiu, ktorá spôsobí revolúciu v spôsobe, akým ľudia ukladajú a sprístupňujú svoje súbory, fotografie, hudbu, videá a ďalší digitálny obsah.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Windows S
Android Tablet
Windows Phone
...
iPad
Volafile.org ponúka zdieľanie súborov v reálnom čase a rýchle sťahovanie bez oneskorení alebo nepríjemných odpočítavaní. Vytvoril Volafile

Volafile.org ponúka zdieľanie súborov v reálnom čase a rýchle sťahovanie bez oneskorení alebo nepríjemných odpočítavaní. Používatelia môžu zdieľať súbory v izbách, každý s chatom a zoznamom súborov.

Web

Stránky