FDM urýchľuje preberanie rozdelením súborov do sekcií a ich následným stiahnutím. Okrem toho, aplikácia Free Download Manager vám umožňuje upraviť využitie návštevnosti, organizovať sťahovanie súborov, ovládať priority súborov pre torrenty, účinne sťahovať veľké súbory a obnovovať preberané súbory. zvýšiť všetky vaše prevzaté súbory až 10-krát, spracovávať mediálne súbory rôznych populárnych formátov, presúvať adresy URL priamo z webového prehliadača a súčasne sťahovať viac súborov.

[Pri verzii 5.0 a novšej zdrojový kód nie je k dispozícii a licenčná zmluva GNU General Public bola z aplikácie odstránená.] Viac informácií »

Alternatívy k Free Download Manager pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 5 programov podobných ako Free Download Manager.
Alternatives: 
Open source aplikácia slúži na prenos súborov cez WebRTC a WebTorrent. Vytvoril Alex Kern, Neeraj Baid

Pomocou WebRTC FilePizza eliminuje počiatočný krok nahrávania vyžadovaný inými webovými službami zdieľania súborov. Keď odosielatelia inicializujú prenos, dostanú "tempalink", ktorý môžu distribuovať príjemcom.

Web
Self-Hosted

PicoTorrent je malý BitTorrent klient pre Windows s nízkym využitím pamäte, vysokým výkonom a natívnym používateľským rozhraním. Žiadne reklamy, starostlivo vybraté funkcie a natívne používateľské rozhranie sa bez problémov integrujú s vašou pracovnou plochou.

Windows
BiglyBT je plnená funkcia, open source, bittorrent klient založený na open source zdroji Azureus ... Vytvoril Bigly Software

BiglyBT je otvorený zdrojový bittorrent klient založený na open source projekte Azureus, teraz Vuze.

Mac
Windows
Linux
Android
BSD

Aplikácia FrostWire je bezplatná aplikácia na zdieľanie súborov typu P2P a BitTorrent. cloud file downloader v jednom. Je to vidlica LimeWire.

Mac
Windows
Linux
Android
Android Tablet
Kindle Fire
Hodnotenia: 

Dobrý celkový, ale nie naozaj prenosný, ako je inzerované, pretože ponecháva informácie v registri (bolo by lepšie, keby sa použili súbory ini). Ak sa nezaujímate o prenosnosť a napriek tomu by ste tento program nainštalovali, myslím si, že je to pravdepodobne najlepšie, čo je možné použiť.

Najnovšie verzie majú zásadnú zmenu v grafickom používateľskom rozhraní, ktoré vyzerá minimálne a jasnejšie. Myslím si však, že FDM stratila niektoré funkcie, ktoré boli k dispozícii v minulosti. Jedným z nich je sťahovanie videí zo streamingových stránok. Áno, môže sa sťahovať z bežných, ako je Youtube, ale ak sa pokúsite od iných podobných, zlyhá. Snažil som sa ďalšie download manažérov, ako je EagleGet, a hoci má ošklivejšie rozhranie, stiahol takmer všetko tak ďaleko. Mám rád FDM, ale prestala som ho používať.

  • Intuitívne rozhranie
  • Stiahnutia z Torrent alebo URL
  • Podporuje škrtenie (obmedzenie šírky pásma)
to je určite najstarší softvér mám na svojom PC XD. najlepší download manager, ale dev sa zdá byť zastavený ... Je to škoda. Free Download Manager nie sú v skutočnosti porovnateľné s inými downloadmi ...
Aby som bol úprimný, myslím si, že projekt prevzali mnísi. Starý program je fantastický a prial by som si nájsť podobný program. Bohužiaľ táto nová verzia 5.0 je úplne ...