Tixati je program na zdieľanie súborov typu peer-to-peer, ktorý používa populárny protokol BitTorrent. Tento protokol umožňuje mnohým rovesníkom vytvárať kooperatívny roj a sťahovať veľmi veľké súbory s veľkou účinnosťou.

Tixati je jedným z najpokročilejších a najflexibilnejších klientov BitTorrent. Na rozdiel od mnohých iných klientov Tixati neobsahuje žiadne spyware, žiadne reklamy a žiadne triky.

Jednoduché a jednoduché použitieUltra-fast download AlgoritmyDHT, PEX a podpora Magnet LinkEasy a rýchla inštalácia - žiadna java, žiadne .netSuper-efektívne peer výber a chokingRC4 šifrovanie pripojenia pre pridanú bezpečnosťDetailed management šírky pásma a chartingUDP Peer Connections a NAT router otvor -punchingPokročilé funkcie, ako je RSS, IP filtrovanie, Plánovač udalostí Viac informácií »

Alternatívy k Tixati pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 15 programov podobných ako Tixati.
Alternatives: 

Projekt qBittorrent si kladie za cieľ poskytnúť alternatívu k slobodnému softvéru µTorrent. Okrem toho beží qBittorrent a poskytuje rovnaké funkcie na všetkých hlavných platformách (Linux, Mac OS X, Windows, OS / 2, FreeBSD).

Mac
Windows
Linux
BSD
PortableApps.com
Haiku

Prenos má funkcie, ktoré očakávate v klientovi BitTorrent: šifrovanie, webové rozhranie, peer exchange, preposielanie portov UPnP a NAT-PMP, podpora web semien, sledovanie adresárov, editácia trackerov, globálne a per-torrent rýchlosti a ďalšie.

Mac
Windows
Linux
BSD
PortableApps.com
Haiku
Xfce

Deluge je plnohodnotný BitTorrent klient pre Linux, Unix a Windows. Je napísaný v pythone, používa libtorrent (rasterbar) vo svojom jadre a GTK pre hlavné užívateľské rozhranie spolu s webovými a konzolovými rozhraniami pre pokročilé klient /server.

Mac
Windows
Linux
BSD
libtorrent
Python

FDM urýchľuje preberanie rozdelením súborov do sekcií a ich následným stiahnutím.

Mac
Windows
PortableApps.com
RetroShare je open source multiplatformový, súkromný a bezpečný decentralizovaný komunikačný systém.
Open source aplikácia slúži na prenos súborov cez WebRTC a WebTorrent. Vytvoril Alex Kern, Neeraj Baid

Pomocou WebRTC FilePizza eliminuje počiatočný krok nahrávania vyžadovaný inými webovými službami zdieľania súborov. Keď odosielatelia inicializujú prenos, dostanú "tempalink", ktorý môžu distribuovať príjemcom.

Web
Self-Hosted

BitTorrent je program typu peer-to-peer vyvinutý spoločnosťou Bram Cohen a BitTorrent, Inc., ktorý sa používa na nahrávanie a sťahovanie súborov prostredníctvom protokolu BitTorrent. BitTorrent bol prvým klientom napísaným pre protokol.

Mac
Windows
Android
Android Tablet

PicoTorrent je malý BitTorrent klient pre Windows s nízkym využitím pamäte, vysokým výkonom a natívnym používateľským rozhraním. Žiadne reklamy, starostlivo vybraté funkcie a natívne používateľské rozhranie sa bez problémov integrujú s vašou pracovnou plochou.

Windows

rtorrent je klient BitTorrent pre ncurses pomocou knižnice libtorrent. Klient a knižnica sú napísané v jazyku C ++ s dôrazom na rýchlosť a efektivitu, pričom poskytujú rovnocenné funkcie ako tie, ktoré sa nachádzajú v klientoch založených na GUI v klientovi ncurses.

Mac
Linux
BSD

Tribler je aplikácia, ktorá umožňuje svojim používateľom vyhľadávať, využívať a zdieľať obsah. S obsahom máme na mysli video, audio, obrázky a mnoho ďalšieho. Tribler má tri ciele, ktoré vám pomáhajú: používateľovi vyhľadávať, konzumovať a zdieľať obsah.

Mac
Windows
Linux

Aplikácia FrostWire je bezplatná aplikácia na zdieľanie súborov typu P2P a BitTorrent. cloud file downloader v jednom. Je to vidlica LimeWire.

Mac
Windows
Linux
Android
Android Tablet
Kindle Fire
BiglyBT je plnená funkcia, open source, bittorrent klient založený na open source zdroji Azureus ... Vytvoril Bigly Software

BiglyBT je otvorený zdrojový bittorrent klient založený na open source projekte Azureus, teraz Vuze.

Mac
Windows
Linux
Android
BSD
Hodnotenia: 

Veľký torrent klient!

Úplné ovládanie, ak chcete, jednoducho začnite používať, ak chcete prevziať niektoré torrenty. Žiadne kecy ako iné alternatívy a aktívne vyvinuté. Vynikajúca automatická kontrola rýchlosti pre maximálne rýchlosti sťahovania.

Je to veľmi dobrý klient, ale bohužiaľ je zakázaný na takmer každom sledovači, pretože má spoofing schopnosti a niektoré ďalšie veci ...

Transfer Details (WebUI )
Bandwidth Tab
Channels List/Forum of the Channel
List of Transfers/Files (Split Layout)
Search in Channels (Split Layout)
List of Transfers/Peers (Split Layout)
Files (WebUI )
List of Transfers/Packages Details (Split Layout)
List of Transfers (Tree Layout)
List of Transfers (WebUI )
Súbory prichádzajú 100% perfektne. Vstavaný plánovač. Má dokonca chat, ak chcete niečo také. Robí všetko, čo chceš, bez toho, aby to robilo všetok ďalší klient.
Je to veľmi dobrý klient, ale bohužiaľ je zakázaný na takmer každom trackeri, pretože má spoofing schopnosti a ďalšie veci ...