Projekt qBittorrent si kladie za cieľ poskytnúť alternatívu k slobodnému softvéru µTorrent. Okrem toho beží qBittorrent a poskytuje rovnaké funkcie na všetkých hlavných platformách (Linux, Mac OS X, Windows, OS / 2, FreeBSD).

qBittorrent je založený na Qt toolkite a knižnici libtorrent-rasterbar.

Funkcie

Polished µTorrent-like používateľské rozhranie

Dobre integrovaný a rozšíriteľný vyhľadávač Simultánne vyhľadávanie na najznámejších vyhľadávacích stránkach BitTorrent Vyhľadávacie požiadavky špecifické pre jednotlivé kategórie (napr. Knihy, Hudba, Filmy) Viac informácií »

Všetky rozšírenia Bittorrent DHT, Peer Exchange, Úplné šifrovanie, URI magnetov /BitCometov, ...

Diaľkové ovládanie cez webové používateľské rozhranie Takmer identické s bežným používateľským rozhraním, všetko v Ajaxe

Rozšírená kontrola nad sledovačmi, rovesníkmi a torrenty Torrenty vo fronte a uprednostňovanie výberu obsahu Torrent a určovania priorít

Nativne integrovaný: Keď sú dokončené možnosti sťahovania (nie je potrebné ďalšie skriptovanie alebo plug-in) Ukončiť, pozastaviť, režim dlhodobého spánku, vypnúť

Podpora presmerovania portov UPnP /NAT-PMP

Dostupné v ~ 41 jazykoch (podpora Unicode)

Nástroj na vytváranie Torrent

Rozšírená podpora RSS s filtrami na prevzatie (vrátane regex)

Plánovač šírky pásma

Filtrovanie IP (kompatibilné s eMule a PeerGuardian)

kompatibilný s IPv6

Sekvenčné sťahovanie (tzv. „Download in order“)

Dostupné na väčšine platforiem: Linux, Mac OS X, Windows, OS / 2, FreeBSD

Alternatívy k qBittorrent pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 14 programov podobných ako qBittorrent.
Alternatives: 

Prenos má funkcie, ktoré očakávate v klientovi BitTorrent: šifrovanie, webové rozhranie, peer exchange, preposielanie portov UPnP a NAT-PMP, podpora web semien, sledovanie adresárov, editácia trackerov, globálne a per-torrent rýchlosti a ďalšie.

Mac
Windows
Linux
BSD
PortableApps.com
Haiku
Xfce

Deluge je plnohodnotný BitTorrent klient pre Linux, Unix a Windows. Je napísaný v pythone, používa libtorrent (rasterbar) vo svojom jadre a GTK pre hlavné užívateľské rozhranie spolu s webovými a konzolovými rozhraniami pre pokročilé klient /server.

Mac
Windows
Linux
BSD
libtorrent
Python

FDM urýchľuje preberanie rozdelením súborov do sekcií a ich následným stiahnutím.

Mac
Windows
PortableApps.com
Streamovací torrent klient založený na WebRTC, ktorý je založený na TCP & amp; UDP Vytvoril Feross Aboukhadijeh a WebTorrent, LLC

WebTorrent Desktop je schopný okamžite prenášať video a audio. Nemusíte čakať na dokončenie preberania.

Je to prvý klient torrent vytvorený pre web. Na používanie aplikácie WebTorrent vo vašom prehliadači sa nevyžadujú žiadne pluginy, rozšírenia ani inštalácia prehliadača.

Mac
Windows
Linux
Self-Hosted
Chrome
Safari
Opera
Node.JS
...
Chromium
Firefox

Tixati je program na zdieľanie súborov typu peer-to-peer, ktorý používa populárny protokol BitTorrent. Tento protokol umožňuje mnohým rovesníkom vytvárať kooperatívny roj a sťahovať veľmi veľké súbory s veľkou účinnosťou.

Windows
Linux
Open source aplikácia slúži na prenos súborov cez WebRTC a WebTorrent. Vytvoril Alex Kern, Neeraj Baid

Pomocou WebRTC FilePizza eliminuje počiatočný krok nahrávania vyžadovaný inými webovými službami zdieľania súborov. Keď odosielatelia inicializujú prenos, dostanú "tempalink", ktorý môžu distribuovať príjemcom.

Web
Self-Hosted

PicoTorrent je malý BitTorrent klient pre Windows s nízkym využitím pamäte, vysokým výkonom a natívnym používateľským rozhraním. Žiadne reklamy, starostlivo vybraté funkcie a natívne používateľské rozhranie sa bez problémov integrujú s vašou pracovnou plochou.

Windows

BitTorrent je program typu peer-to-peer vyvinutý spoločnosťou Bram Cohen a BitTorrent, Inc., ktorý sa používa na nahrávanie a sťahovanie súborov prostredníctvom protokolu BitTorrent. BitTorrent bol prvým klientom napísaným pre protokol.

Mac
Windows
Android
Android Tablet

rtorrent je klient BitTorrent pre ncurses pomocou knižnice libtorrent. Klient a knižnica sú napísané v jazyku C ++ s dôrazom na rýchlosť a efektivitu, pričom poskytujú rovnocenné funkcie ako tie, ktoré sa nachádzajú v klientoch založených na GUI v klientovi ncurses.

Mac
Linux
BSD

Aplikácia FrostWire je bezplatná aplikácia na zdieľanie súborov typu P2P a BitTorrent. cloud file downloader v jednom. Je to vidlica LimeWire.

Mac
Windows
Linux
Android
Android Tablet
Kindle Fire
BiglyBT je plnená funkcia, open source, bittorrent klient založený na open source zdroji Azureus ... Vytvoril Bigly Software

BiglyBT je otvorený zdrojový bittorrent klient založený na open source projekte Azureus, teraz Vuze.

Mac
Windows
Linux
Android
BSD
Hodnotenia: 

Reklamy s otvoreným zdrojovým kódom, a nie rovnaké funkcie ako uTorrent. Má tiež príjemnejšie GUI.

Realtime-Search
RSS-Feeds
Torrent creator
Použil som utorrent a trpel málo v prechode na qtorrent. Mám ďalších klientov, to je najlepší, často aktualizovaný, neinvazívny, slobodný softvér, alternatíva, ktorá existuje.
Open source, takže reklamy a rovnaké funkcie ako uTorrent. Má tiež príjemnejšie GUI.