Alternatívy k µTorrent pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 0 programov podobných ako µTorrent.
Hodnotenia: 

to bola skvelá aplikácia, ale teraz jej hrozný, príliš veľa reklám a otvárajú sa automaticky. Už sa mi to nepáči.

Kým uTorrent je funkčne zdravý softvér, je plný reklám a ďalších nepríjemností. Už ste na AlternativeTo. Použi to! Vyberte si jeden z najlepších alternatív open-source, všetky sú naozaj skvelé a majú nulové reklamy alebo platené upgrady.

to bolo kedysi dobré miesto .. ale teraz má veľa reklám, podvody a tak. nepoužívajte ho.

pomalé, mnoho dier a spamov

uTorrent je teraz hrozný. Pred niekoľkými rokmi to bolo skvelé aplikácie, ale teraz je to nafúknuté reklamy všade. Prešiel som z uTorrent na Deluge, pretože to spôsobilo 100% využitie CPU, ale nikdy sa nevrátili. Mám radšej Deluge.

Nic. Nedôverujte im v ich tienistých praktikách.

µTorrent bol môj jediný Torrent klient už mnoho rokov. Ale v priebehu času sa stal nafúknuté a nechutné adware . Nevidím žiadny dôvod na to, aby sme ho už používali, pretože existuje veľa dobrých alternatív s otvoreným zdrojovým kódom s lepšou funkčnosťou .

Akonáhle je najobľúbenejší torrent klient, v súčasnosti sú reklamy všade a väčšina funkcií k dispozícii len pre prémiových používateľov

tienisté ako peklo, nepoužívajte

Pri každej aktualizácii sa zhorší a zhorší. Funguje to, ale prečo ho používať?

Bol to najlepší torrent klient pred rokmi a rokmi. Oni šli veľmi tienisté a po všetkých negatívnych spätnej väzby boli ako "Hej, ľudia milujú, umožňuje, aby to ešte horšie". Bundleware, spyware, dotieravé reklamy. Urob si láskavosť a vyhni sa tomu. Qbit je celkom dobrý, ale majú tendenciu rozbiť svojho vlastného klienta s vlastnými aktualizáciami a je to trochu nepríjemné. Prenos je dobrý jednoduchý klient.

Páči sa mi táto stránka, keď som ju začal používať, ale roky po tom, bolo dosť nepríjemné vidieť viac reklám a kontextových okien. Bolo sklamaním a spôsobom, že reklamy na obrazovke nevyfiltrujú, ktoré sú pre niektoré deti nevhodné.

Nevadí mi ad-podporované, ale nevadí mi dostať sa na zoznamovacie /hraničné pornografické reklamy. Ešte horšie je, že klikne na vlastné reklamy.

TÚTO APP JE BEZPEČNOSTNÝ PROBLÉM KONTROLA OZNAMU GOOGLE ZERO ALEBO RAPPORTU. !!! bezpečnostná chyba !!!