ProcessWire je priateľský a výkonný open source CMS a CMF s výnimočne silným ... Vytvoril Ryan Cramer Design, LLC

ProcessWire je priateľský a výkonný open source CMS a CMF s mimoriadne silným základom. So všetkými vlastnými poľami, ľahko použiteľným API inšpirovaným jQuery a výkonným nástrojom na výber stránky bude ProcessWire vychádzať z akejkoľvek úlohy.

Klienti milujú ProcessWire pre jeho jednoduchú jednoduchosť a jednoduchosť použitia pri úprave svojich stránok. Dizajnéri a vývojári milujú proces ProcessWire pre jeho premyslený, jednoduchý a výkonný prístup založený na rozhraní API, ktorý ich udržiava pod kontrolou a robí vývojovú zábavu znova. Nehovoriac o tom, že API aplikácie ProcessWire je možné spustiť aj z iných aplikácií alebo skriptov príkazového riadka, čím sa vám sprístupnia nové úrovne prístupnosti k vášmu obsahu .... Viac informácií »

ProcessWire je moderný SEO sen. Využíva logické, čitateľné a vyhľadateľné adresy URL, ktoré vždy odrážajú domovský obsah v strome. Znamená to, že sa nikdy nebudete musieť starať o viacero adries URL alebo hrať duplicitné hry s obsahom. S plnou kontrolou markup, všetky vlastné polia, a podporu pre runtime URL segmenty, ProcessWire vám umožní plne využiť všetky on-site SEO možnosti bez plytvanie času na dlhé irelevantné značky a triky.

ProcesWire je navrhnutý pre potreby súčasnosti a nie je obmedzený minulosťou. To je rovnako doma poháňa malé-k-vo veľkom meradle-priateľské webové stránky, mobilné webové stránky, JSON /XML webové služby, Flash aplikácie, AJAX-riadený obsah, iPhone /Android aplikácie, a ďalšie. Tento výstupný agnosticizmus poháňa jednoduchosť ProcessWire a podporuje ho, a nie ruší vašu prácu.

ProcesWire môže byť relatívne nový vo svete open source, ale je to vyspelý produkt, ktorý pochádza zo silnej línie CMS vyvinutých počas takmer desaťročia. S množstvom nových funkcií a vylepšení od verzie 2.0 je ProcessWire teraz vo verzii 2.5 (záhlavie pre 2.6 rýchlo) a beží krásne na webových serveroch s PHP 5.3.8+ a MySQL 5 (s podporou databázy PDO).

Alternatívy k ProcessWire pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 6 programov podobných ako ProcessWire.
Alternatives: 
WordPress je open source softvér, ktorý môžete použiť na vytvorenie krásnej webovej stránky, blogu alebo aplikácie. Vytvoril Automattic

WordPress je softvér určený pre každého, s dôrazom na prístupnosť, výkon, bezpečnosť a jednoduchosť používania. Veríme, že skvelý softvér by mal pracovať s minimálnym nastavením, takže sa môžete slobodne zamerať na zdieľanie svojho príbehu, produktu alebo služieb.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
...
Self-Hosted
PHP
Cloudron
Content-Management Framework (CMF), redakčný systém (CMS), komunitný a blogový softvér Vytvoril Dries Buytaert

Drupal je bezplatný softvérový balík, ktorý umožňuje jednotlivcovi, komunite používateľov alebo podniku ľahko publikovať, spravovať a organizovať širokú škálu obsahu na webovej stránke.

Web
Self-Hosted
PHP
Ghost je plne open source, hackovateľná platforma pre budovanie a prevádzku moderných online ... Vytvoril Ghost Foundation

Krásne navrhnutá platforma venovaná jednej veci: Publikovanie.

Mac
Windows
Linux
Self-Hosted
Cloudron
Node.JS
Joomla je ocenený systém na správu obsahu (CMS), ktorý vám umožní vytvárať webové stránky ... Vytvorené v Open Source Matters, Inc.

Joomla je ocenený systém na správu obsahu (CMS), ktorý vám umožňuje vytvárať webové stránky a výkonné online aplikácie. Mnohé aspekty, vrátane jednoduchosti používania a rozšíriteľnosti, umožnili Joomla byť najobľúbenejším dostupným webovým softvérom.

Self-Hosted
PHP
Moderný open source súbor CMS Vytvoril RocketTheme

Gravitácia je ľahko použiteľný, ale výkonný, opensource CMS, ktorý nevyžaduje žiadnu databázu. Stručne povedané, inštalácia programu Grav je otázkou rozbalenia súboru. Je rýchly, má sofistikované ukladanie do vyrovnávacej pamäte a ľahkú stopu pre optimálny výkon.

Web
Self-Hosted
PHP
Markdown
Tvorca webových stránok Vytvoril Squarespace

VŠETKY, KTORÉ POTREBUJETE VYTVORIŤ WEBOVÉ STRÁNKY Z internetových stránok a internetových obchodov, marketingových nástrojov a analýz, Squarespace je platformou all-in-one na vytvorenie krásnej online prítomnosti.

Web
Žiadna neznáma dokumentácia, žiadne nešikovné API, žiadne nekompatibilné riešenia ... NIE VIAC BARIÉROV medzi vami a vaším nápadom!