Pozrite sa na ďalšie. Sledujte kdekoľvek. Zrušiť kedykoľvek. Vytvoril Netflix, Inc.

Netflix je popredná služba predplatenia na sledovanie televíznych epizód a videozáznamov vo vašom telefóne.

Windows
Web
Android
iPhone
Chrome OS
Windows S
Android Tablet
Windows Phone
...
iPad
Apple TV
Kindle Fire
Playstation
Fire TV
Roku
Daydream
Chromecast
Xbox
Ubuntu Touch je operačný systém Ubuntu pre mobilné telefóny pôvodne vytvorené spoločnosťami Canonical a ... Vytvoril komunitu UBports

Ubuntu Touch je mobilná verzia operačného systému Ubuntu pre mobilné zariadenia. Je prispôsobený na to, aby fungoval prirodzene v mobilnom prostredí s dotykovou obrazovkou, ale je tiež schopný fungovať ako stolný počítač v "režime desktop".

Linux
Beaker je prehliadač pre protokoly IPFS a Dat. Vytvoril tím Beaker Browser

Beaker je experimentálny prehliadač s peer-to-peer hosting, ktorý umožňuje každému používateľovi okamžite a bezplatne vytvoriť stránku.

Bežný zdrojový kód: https://github.com/pfrazee/beaker

Mac
Windows
Linux
Electron / Atom Shell
JavaScript
Dogpile.com je vyhľadávač, ktorý kombinuje výsledky z viacerých hlavných vyhľadávačov, vrátane ... Vytvoril Dogpile.com

Dogpile.com je vyhľadávací nástroj, ktorý kombinuje výsledky z viacerých hlavných vyhľadávacích nástrojov vrátane Google, Bing, Yahoo Search a Ask.com na jednu stránku vyhľadávania.

Web
mailbox.org ponúka zabezpečené e-mailové konto pre domáce a obchodné použitie. Názov domény, me @ mailbox.

mailbox.org ponúka bezpečný e-mailový účet pre domáce a obchodné použitie. Názov domény, me@mailbox.org, je ľahko zapamätateľný a možno ho pochopiť kdekoľvek na svete. Pracujú e-mailové účty viac ako 20 rokov a sú veľmi spoľahlivým poskytovateľom služieb.

Web
Windows Mobile
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Kindle Fire
AkrutoSync automaticky a súkromne synchronizuje kontakty, kalendár, úlohy a poznámky programu Outlook ... Vytvorené spoločnosťou AkrutoSync

AkrutoSync ponúka priamu dvojsmernú synchronizáciu kontaktov, kalendára, úloh a poznámok medzi programom Outlook a všetkými zariadeniami so systémom Android, Windows Phone, iPhone, iPad, iOS, telefónov a tabletov.

Windows
Android
iPhone
Android Tablet
Windows Phone
iPad
Groove Music Pass je digitálna hudobná streamingová služba vyvinutá spoločnosťou Microsoft, ktorá ponúka hudbu ... Vytvorené spoločnosťou Microsoft

Groove Music Pass je digitálna hudobná streamingová služba vyvinutá spoločnosťou Microsoft, ktorá ponúka hudobné streamovanie prostredníctvom predplatného. Služba je založená na webe a dostupná aj prostredníctvom aplikácií Groove Music.

Web
Voľný a open source podcastmanager pre Android, ktorý vám umožní prihlásiť sa na podcasty (cez ... Vytvoril tím AntennaPod

AntennaPod vám poskytuje prístup k miliónom bezplatných a platených podcastov, od nezávislých podcasters až po veľké vydavateľstvá ako BBC, NPR a CNN.

Android
Jediný hudobný prehrávač android s viacerými fronty. Vytvoril Krosbits

Musicolet je jednoduchý, ľahký a zároveň výkonný hudobný prehrávač so všetkými základnými funkciami prehrávania hudby s niektorými funkciami ako ...

+ Viacnásobné fronty prehrávania

Android
Rýchly a super-jednoduchý správca hesiel. Vytvoril Martin Kleinschrodt

Visací zámok vám pomáha spravovať vaše heslá pomocou minimalistického rozhrania, ktoré umožňuje jednoduché prístupy, pridávanie a úpravy hesiel. K dispozícii pre Windows, Mac, iPhone, Android a verziu pre Linux.

Vlastnosti zahŕňajú:

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Self-Hosted

Stránky