Ubuntu Touch je operačný systém Ubuntu pre mobilné telefóny pôvodne vytvorené spoločnosťami Canonical a ... Vytvoril komunitu UBports

Ubuntu Touch je mobilná verzia operačného systému Ubuntu pre mobilné zariadenia. Je prispôsobený na to, aby fungoval prirodzene v mobilnom prostredí s dotykovou obrazovkou, ale je tiež schopný fungovať ako stolný počítač v "režime desktop".

Linux
RetroAchievements.org je komunita, ktorá spolupracuje a súťaží s cieľom získať vlastné úspechy ...

Boli ste najväčší vo svojom dni na hrách Mega Drive alebo SNES? Chcete to dokázať? Použite naše modifikované emulátory a počas hry budete obetovať úspechy! Váš pokrok bude sledovaný, aby ste mohli súťažiť so svojimi priateľmi, aby ste dokončili všetky svoje obľúbené klasiky na 100%.

Windows
Web
Spolupracujte a vytvárajte hudbu vo svojom prehliadači s plnohodnotným, modulárnym hudobným štúdiom. Vytvoril Andre Michelle

Vytvorte hudbu online pomocou výkonnej sady nástrojov od syntetizátorov a vzorkovníkov až po mixážne pulty, oneskorenia, reverb a oveľa viac. AudioTool je zdokonalená spolupracujúca DAW (Digital Audio Workstation) postavená pre prehliadač.

Web
Distribucia Linuxu založená na Kubuntu Vytvoril tím KDE

KDE neon je distribúcia Linux na báze Kubuntu a živé DVD s najnovším desktopom KDE Plasma a iným komunitným softvérom KDE. Okrem inštalovateľného obrazu DVD ponúka projekt rýchlo sa rozvíjajúci softvérový archív s najnovším softvérom KDE.

Linux
Prehliadač Evry je prvým internetovým prehliadačom na svete. Vytvoril FullDive Corp.

Evry je sociálny webový prehliadač. Je to rýchle, súkromné ​​a má blok pre vás, aby ste mali najlepší zážitok z prehliadania. Evry je prvý prehliadač, ktorý vám umožní začať diskusiu na akejkoľvek webovej stránke.

Android
iPhone
iPad
Gear VR

Čo je to Duniter?

Je to sieť odolných komunít založených na dôveryhodných ľudských certifikáciách.

Windows
Linux
Web
Self-Hosted
LokiJS
Ubuntu
JavaScript
Debian
...
Node.JS

OpenStreetMap je projekt zameraný priamo na vytváranie a poskytovanie bezplatných geografických údajov, ako sú napríklad pouličné mapy, každému, kto ich chce. Je to bezplatne upraviteľná mapa celého sveta. Je to ľudia, ako ste vy.

Web
Open source interoperabilná aplikácia pre spoluprácu. Vytvoril New Vector Ltd

Riot (predtým Vector) je open source interoperabilná aplikácia bežiaca na Web, iOS a Android.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
...
Self-Hosted
Chrome
Safari
F-Droid
Firefox
Vychutnajte si hudbu a hudbu sledovať obľúbené umelcov Vytvoril SoundCloud Ltd.

Funkcia SoundCloud umožňuje zdieľať hudbu rýchlo a rýchlo. ľahko. Platforma berie každodenné problémy z prijímania, odosielania a odosielania správ. distribúcia hudby pre umelcov, nahrávacie spoločnosti a iných hudobných profesionálov.

Mac
Web
Android
iPhone
Android Tablet
Windows Phone
iPad
Apple Watch
...
Kindle Fire
Skutočne priateľský hráč, DRM-free online herná platforma. Vytvoril GOG.com

GOG Galaxy je herný klient, ktorý umožňuje každému hrať. Voliteľný klient, sloboda voľby a cross-play.

Mac
Windows

Stránky