Microsoft Visual Studio je integrované vývojové prostredie (IDE) od spoločnosti Microsoft. Vytvorené spoločnosťou Microsoft

Microsoft Visual Studio je integrované vývojové prostredie (IDE) od spoločnosti Microsoft. Používa sa na vývoj počítačových programov pre systém Microsoft Windows, ako aj na webové stránky, webové aplikácie a webové služby.

Mac
Windows
Web
.NET Framework
Mumble je open source softvér s nízkou latenciou, vysoko kvalitným hlasovým chatom, primárne určený pre použitie ...

Mumble bol prvý a je najúspešnejším a najrozšírenejším bezplatným a open source softvérom pre VoIP. Bol to prvý softvér VoIP, ktorý poskytuje zvuk s nízkou latenciou vhodný pre hranie hier a zároveň bol priekopníkom v rovnakej kvalite zvuku v rovnakom čase.

Mac
Windows
Linux
iPhone
BSD
iPad
PortableApps.com
ProcessWire je priateľský a výkonný open source CMS a CMF s výnimočne silným ... Vytvoril Ryan Cramer Design, LLC

ProcessWire je priateľský a výkonný open source CMS a CMF s mimoriadne silným základom. So všetkými vlastnými poľami, ľahko použiteľným API inšpirovaným jQuery a výkonným nástrojom na výber stránky bude ProcessWire vychádzať z akejkoľvek úlohy.

Mac
Windows
Linux
Web
Self-Hosted
PHP
Seafile je profesionálna open source cloudová platforma pre organizácie. Vytvoril Seafile Ltd.

Seafile je softvérový systém na hosťovanie súborov. Súbory sú uložené na centrálnom serveri a môžu byť synchronizované s osobnými počítačmi a mobilnými zariadeniami prostredníctvom klienta Seafile. Prístup k súborom je možný aj cez webové rozhranie servera.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
...
Self-Hosted

Zapíšte si, čo robíte v počítači. Jednoduché (ale výkonné), rozšíriteľné, žiadne tretie strany.

Mac
Windows
Linux
Chrome
Python
Chromium
Firefox
Hlasové, video a textové konverzácie typu všetko v jednom pre hráčov, ktorí sú zadarmo, bezpečne a fungujú na oboch ... Vytvoril Hammer & amp; Chisel Inc.

Hlasové a textové konverzácie typu všetko v jednom pre hráčov, ktorí sú zadarmo, bezpečne a fungujú na ploche aj v telefóne. Prestaňte platiť za TeamSpeak servery a hádka so Skype.

Zjednodušte svoj život. Nikdy sa nevrátite.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
BSD
iPad
...
FreeBSD