Vedúci softvér pre spoluprácu a podniková wiki pre intranet a správu znalostí. Vytvoril Atlassian

Dôveruje 8 000 firiem, Confluence je popredný softvér pre spoluprácu a podnikovú wiki pre intranet a správu znalostí. Voľná ​​30-dňová skúšobná verzia.

Web
Self-Hosted
Cloudron
Softvérový balík cPanel a WHM uľahčuje život webovým hostiteľom a majiteľom webových stránok ... Vytvoril cPanel, Inc.

Softvérový balík cPanel a WHM uľahčuje život webovým hostiteľom a vlastníkom webových stránok, ktoré slúžia. Ponúka jednoduché a výkonné nástroje, ktoré rýchlo, ľahko a spoľahlivo vykonávajú dôležité úlohy.

Linux
Web
Self-Hosted
PHP
Webmin je webový systémový systémový systém pre systémy Unix, hoci najnovšie verzie môžu ... Vytvoril Jamie Cameron a komunita Webmin

Webmin je webový systémový systémový systém pre systémy typu Unix, aj keď najnovšie verzie môžu byť tiež nainštalované a spustené v systéme Windows.

Linux
Web
BSD
Self-Hosted
Webový prehliadač založený na produktivite pre odborníkov v oblasti technológií. Postavený na chrom.

Webový prehliadač založený na produktivite pre odborníkov v oblasti technológií. Postavené na Chromi.

Mac
Windows
Najmenší a najrýchlejší prehliadač, ale výkonný s prispôsobením. Vytvoril Lakor

Via je jednoduchý, minimalistický prispôsobiteľný prehliadač pre zariadenia Android.

Android
Android Tablet
Webový prehliadač pre systém Android Vytvoril spoločnosť Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung Internet pre systém Android je jednoduchý, rýchly a spoľahlivý webový prehliadač pre váš telefón a tablet.

Android
Android Tablet
Prehliadač FLOSS postavený na platforme Unified XUL. Vytvoril projekt Hyperbola

História spoločnosti Iceweasel bola rebrandingom programu Mozilla Firefox projektom Debian s minimálnymi úpravami, aby sa vyriešili sporné otázky týkajúce sa značky. Debian od ukončenia Iceweaselu vo februári roku 2017 po dosiahnutí dohody s Mozilou o používaní svojej ochrannej známky.

Linux
Rozhlasový prijímač je online vysielaný rozhlasový prehrávač, ktorý beží na systémovej lište systému Linux. Vytvoril Carlos Ribeiro

Rádiový zásobník je online vysielaný rádiový prehrávač, ktorý beží na systémovej lište systému Linux. Jeho cieľom je mať minimálne rozhranie možné, čo je veľmi jednoduché použitie. Rozhlasový prijímač nie je plnohodnotný hudobný prehrávač, je už veľa vynikajúcich hudobných prehrávačov.

Linux
Malý a prenosný prehrávač zvuku. Vytvoril Ian Luck

Malý a prenosný audio prehrávač. S veľkosťou okolo 280 KiB hrá OGG, MP3, audio CD, WMA a niekoľko menej používaných formátov ako XM, IT, MOD, UMX a ďalšie. Okrem toho podporuje širokú škálu doplnkov, skínov a vizualizácií, pracuje s tagmi, vytvára mediálnu knižnicu z existujúcej hudby atď.

Windows
PortableApps.com
KDevelop - Cross-platform IDE pre C, C ++, Python, JavaScript a PHP

KDevelop je bezplatný open source IDE pre operačné systémy Linux, Windows (beta) a macOS (experimentálne). Je to plnohodnotný rozšíriteľný modul IDE pre C /C ++, Python, JavaScript a PHP. Je založená na KDevPlatform a knižniciach KDE a Qt.

Windows
Linux
BSD
KDE

Stránky