You voted 'down'.
Content-Management Framework (CMF), redakčný systém (CMS), komunitný a blogový softvér Vytvoril Dries Buytaert

Drupal je bezplatný softvérový balík, ktorý umožňuje jednotlivcovi, komunite používateľov alebo podniku ľahko publikovať, spravovať a organizovať širokú škálu obsahu na webovej stránke. Stovky tisíc ľudí a organizácií využívajú Drupal na to, aby poháňali nekonečné množstvo webových stránok, ako napríklad:

* Webové portály Spoločenstva * Diskusné stránky * Firemné webové stránky * Intranetové aplikácie * Osobné webové stránky alebo blogy * Stránky pre Aficionado * Aplikácie elektronického obchodu * Adresáre zdrojov * Stránky sociálnych sietí Viac informácií »

Vstavaná funkčnosť v kombinácii s tisíckami voľne dostupných doplnkových modulov umožňuje funkcie, ako napríklad:

* Elektronický obchod * Blogy * Spolupracujúce prostredia na tvorbu obsahu * Fóra * Sieť peer-to-peer * Spravodaje * Podcasting * Galérie obrázkov * Nahrané súbory a súbory na prevzatie * A oveľa viac

Drupal je open-source softvér distribuovaný pod GPL ("GNU General Public License") a je udržiavaný a vyvíjaný komunitou tisícov používateľov a vývojárov. Ak sa vám páči to, čo pre vás spoločnosť Drupal sľubuje, obráťte sa na nás, aby ste rozšírili a vylepšili systém Drupal tak, aby vyhovoval vašim špecifickým potrebám.

Získajte bezplatnú podporu od komunity Drupal na adrese https://www.drupal.org/community

Alternatívy k Drupal pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 5 programov podobných ako Drupal.
Alternatives: 
WordPress je open source softvér, ktorý môžete použiť na vytvorenie krásnej webovej stránky, blogu alebo aplikácie. Vytvoril Automattic

WordPress je softvér určený pre každého, s dôrazom na prístupnosť, výkon, bezpečnosť a jednoduchosť používania. Veríme, že skvelý softvér by mal pracovať s minimálnym nastavením, takže sa môžete slobodne zamerať na zdieľanie svojho príbehu, produktu alebo služieb.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
...
Self-Hosted
PHP
Cloudron
Joomla je ocenený systém na správu obsahu (CMS), ktorý vám umožní vytvárať webové stránky ... Vytvorené v Open Source Matters, Inc.

Joomla je ocenený systém na správu obsahu (CMS), ktorý vám umožňuje vytvárať webové stránky a výkonné online aplikácie. Mnohé aspekty, vrátane jednoduchosti používania a rozšíriteľnosti, umožnili Joomla byť najobľúbenejším dostupným webovým softvérom.

Self-Hosted
PHP
Moderný open source súbor CMS Vytvoril RocketTheme

Gravitácia je ľahko použiteľný, ale výkonný, opensource CMS, ktorý nevyžaduje žiadnu databázu. Stručne povedané, inštalácia programu Grav je otázkou rozbalenia súboru. Je rýchly, má sofistikované ukladanie do vyrovnávacej pamäte a ľahkú stopu pre optimálny výkon.

Web
Self-Hosted
PHP
Markdown
Jekyll je jednoduchý, statický webový generátor, ktorý si je vedomý blogu. Vytvoril Tom Preston-Werner, Nick Quaranto

Jekyll je jednoduchý, statický generátor stránok, ktorý si je vedomý blogu. Trvá adresár šablón (reprezentujúci surovú podobu webovej stránky), spúšťa ho cez tekuté konvertory a vypĺňa kompletnú statickú webovú stránku vhodnú na podávanie s Apache alebo vašim obľúbeným webovým serverom.

Mac
Windows
Linux
Self-Hosted
ProcessWire je priateľský a výkonný open source CMS a CMF s výnimočne silným ... Vytvoril Ryan Cramer Design, LLC

ProcessWire je priateľský a výkonný open source CMS a CMF s mimoriadne silným základom. So všetkými vlastnými poľami, ľahko použiteľným API inšpirovaným jQuery a výkonným nástrojom na výber stránky bude ProcessWire vychádzať z akejkoľvek úlohy.

Mac
Windows
Linux
Web
Self-Hosted
PHP
Hodnotenia: 

Vyskytujú sa lepšie CMS, čo ukazuje jeho vek, dokonca aj vo verzii 7.

skvelá CMS, ale ešte lepšia komunita, ukazuje silu spolupráce a open source Veľmi zamerané na vlastnosti a viac na efektivitu a bezpečnosť. Dokonca aj biely dom ho používa;)

to môže trvať dlho, než zvládnuť, takže ..

Get free support from the Drupal community at https://www.drupal.org/community
Mobile, tablet, desktop friendly. Responsive and Adaptive.
Using mobile to create, edit, publish, moderate, manage, and more
Get free support from the Drupal community at https://www.drupal.org/community
Mobile, tablet, desktop friendly. Responsive and Adaptive.
Using mobile to create, edit, publish, moderate, manage, and more
Drupal 8 in action. Showing in-context editing and previews (WYSIWYG)
Quick edit
Content moderation. With Drupal 8.2.
Powerful RESTful API
Powerful database query editor. Called "Views".
Making adjustments to menus. With Drupal 8.2.
In-context block placement. With Drupal 8.2.
Veľký nástroj Monkeywrench pre mnoho potrieb CMS od elektronického obchodovania až po obsah pre komunitu. Veľa open source príspevkov kód!
V dobrom aj zlom. Je to dobré, pretože je vysoko prispôsobiteľné. Je to zlé, pretože kvôli tomu je to nočná mora. Z krabice, to naozaj nie je tak moc, a ...