Profesionálne videohovory bez problémov. Žiadne súbory na stiahnutie, len odkaz. Vytvoril spoločnosť Confrere

Nie sú stiahnuté. Len odkaz. Bez akýchkoľvek problémov s používateľským menom, heslami alebo sťahovaním sa môžu vaši zákazníci dostať priamo do videohovoru.

Prispôsobte si svoju značku.Vyberte svoje logo, farbu, obrázky a doménu a zvýraznite svoju značku počas videohovorov.

Predávame svoje služby prostredníctvom videohovorov.Vďaka integrácii Stripe môžete ponúknuť svoje služby prostredníctvom videa a zaúčtovať ich na jednom mieste.

Rozhranie API pre videohovory v ľubovoľnom prehliadači. Jedine rozhranie API WebRTC, ktoré funguje v prehliadačoch Chrome, Firefox, Safari, Edge, ako aj v systémoch Android a iPhone. Viac informácií »

Bezpečné a bezpečné videohovory.Confrere poskytuje zabezpečené videohovory s koncovým šifrovaním podľa štandardov a nariadení.

Alternatívy k Confrere pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 9 programov podobných ako Confrere.
Alternatives: 
Aplikácia na odosielanie okamžitých správ, ktorá poskytuje online textové správy a služby videochatu. Vytvorené spoločnosťou Microsoft

Skype je celosvetovo najobľúbenejšia služba hlasového overovania cez internet a služby okamžitých správ. Umožňuje užívateľom textové, video a hlasové volania cez internet.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Blackberry
Chrome OS
...
Windows S
Android Tablet
BSD
Windows Phone
iPad
Apple Watch
Android Wear
PortableApps.com
Porozprávajte sa s ľuďmi Vytvorené spoločnosťou Google

Služba Hangouts je aplikácia na odosielanie a prijímanie správ, ktorá vám umožňuje odosielať a prijímať správy, fotografie a ďalšie položky, a dokonca dokonca spustiť bezplatné video a hlasové hovory - jeden po druhom alebo so skupinou!

Windows
Web
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
iPad
Chrome
...
Android Wear
Videorozhovory s až 8 ľuďmi v prehliadači - bez preberania, bez prihlásenia. Vytvorené na stránkach appear.in

Pozrite si až 8 priateľov na živom videu počas rozhovoru s nimi! Vytvorte si svoju vlastnú miestnosť (objavte sa v miestnosti) a posielajte odkaz na chat, Facebook Messenger, SMS alebo e-mail, aby ste pozvali ľudí. Nevyžaduje sa žiadna registrácia, keď ľudia kliknú na odkaz, uvidia sa s vami!

Windows
Web
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
iPad
Jednoduché spustenie, jednoduché pripojenie a bez preberania pre divákov, pripojenie pre externé ... Vytvoril LogMeIn, Inc.

Join.me je rýchle, diaľkové ovládanie /obrazovka & amp; program na zdieľanie súborov od tvorcov LogMeIn.

Mac
Windows
Android
iPhone
Zoom, spoločnosť stretávajúca cloud, zjednocuje mobilnú spoluprácu, cloudové videokonferencie a jednoduché ... Vytvoril Zoom Video Communications, Inc.

Lupa, spoločnosť zaoberajúca sa stretnutím v oblakoch, zjednocuje mobilnú spoluprácu, videokonferencie v oblakoch a jednoduché online stretnutia do jednej jednoducho použiteľnej platformy.

Mac
Windows
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Jednoduché stretnutia s videokonferenciou HD Vytvoril spoločnosť Citrix Systems, Inc.

Spoľahlivé, jednoduché, efektívne webové konferencie a on-line stretnutia.

Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
VideoMeeting je bezplatné a open source video konferenčné riešenie vytvorené na videohovory a ... Vytvoril RedcoolMedia

VideoMeeting je bezplatné a open source video konferenčné riešenie vytvorené na videohovory a chaty pomocou webového prehliadača. Je nasadený na vrchole hubl.in.

Web
Chrome OS
Self-Hosted
Jednoduché online stretnutia, videokonferencie a zdieľanie obrazovky.

Webkamera? Zdieľanie obrazovky? Hlasový chat? Okamžité správy?. Jednoduché a bezplatné online stretnutia priamo vo vašom prehliadači. Spolupracujte, komunikujte a vymieňajte si nápady navzájom.

Web
Zdieľanie obrazovky na báze cloudu na pomoc Inside Sales & amp; Úspešné tímy uzatvárajú viac obchodov a zvyšujú ... Vytvoril Demodesk GmbH

Demodesk je prvá platforma na zdieľanie obrazovky na báze cloudu, ktorá vám umožní zdieľať vašu obrazovku prostredníctvom vyhradeného virtuálneho desktopu - bez sťahovania, bez firewallov a bez neohrabaného používateľského rozhrania.

Web