Spike je prvá konverzačná e-mailová aplikácia na svete. Vitajte na najkratšej ceste. Vytvoril Hopflow

Spike je prvá konverzná emailová aplikácia na svete. Aktualizujeme spôsob, akým pracujete, čo vám ušetrí čas, rozum a množstvo bolesti hlavy.

Mac
Windows
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
KeeperChat - predná aplikácia zabezpečených správ. • Súkromný trezor pre správy, fotky a videá Vytvoril Keeper Security, Inc.

KeeperChat - vedúca aplikácia zabezpečených správ.

Mac
Windows
Android
iPhone
Windows S
Android Tablet
Windows Phone
iPad
Live video chat aplikácie a stránky vyhľadávať alebo ponúkať odborné znalosti na požiadanie, zatiaľ čo platiť alebo dostať zaplatené za ... Vytvoril WeMindd B.V.

S TheONE profesionálmi a zákazníkmi z celého sveta môžu zdieľať svoje poznatky na požiadanie prostredníctvom interakcie so živým videom, zatiaľ čo dostávajú platbu za minútu.

Web
Android
iPhone
Rýchle a jednoduché video rozhovory pomocou prehliadača. Vytvoril Quickchat

Rýchle je lepšia cesta k rozhovoru.

* Rýchle a jednoduché pripojenie: Quickchat používa váš prehliadač. Neexistuje žiadna aplikácia ani plugin na sťahovanie a inštaláciu. Je to najrýchlejší spôsob, ako začať hovoriť s kýmkoľvek pomocou počítača.

Web
Pickapp umožňuje zabezpečiť videohovory a hlasové hovory. Zavolajte chrome priateľom kedykoľvek! Vytvoril Tamas Szoke

Pickapp umožňuje zabezpečiť videohovory a hlasové hovory.

Zavolajte chrómovým priateľom kedykoľvek, kým chrome beží, môžete prijímať hovory.

Vlastnosti:

Chrome OS
Chrome
TeamTalk poskytuje stretnutia s jedným kliknutím, zvukové hovory, zdieľanie obrazovky, nahrávanie zvuku ... Vytvoril TeamTalk

TeamTalk je najlepší softvér pre videokonferencie a webové konferencie, ktorý je dôveryhodný a používa ho viac ako 8000 firiem na celom svete.

Web
Chrome
Voľný softvér pre virtuálne videokonferencie so silným UC funkciami a natívnymi aplikáciami pre ... Vytvoril spoločnosť TrueConf LLC

Najlepšie softvérové ​​videokonferencie SystemTrueConf Server používa 5000 spoločností po celom svete, ktoré spájajú tisíce pracovísk a konferenčných miestností. Server je špeciálne navrhnutý tak, aby pracoval vo vašej firemnej činnosti. Nasadenie servera TrueConf trvá len 15 minút!

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
iPad
Self-Hosted
...
Apple Watch
Paltalk je služba okamžitých správ, ktorá umožňuje používateľom komunikovať prostredníctvom internetového chatu, hlasu ... Vytvoril A.V.M. Softvér, Inc.

Paltalk je služba okamžitých správ, ktorá umožňuje používateľom komunikovať prostredníctvom internetového rozhovoru, hlasového a video rozhovoru. Ponúka chatovacie miestnosti a možnosť používateľov vytvárať vlastnú verejnú virtuálnu chatovú miestnosť.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Kindle Fire
Voľný live webcam video chat softvér pre viac desktop platformy vrátane mobilných platforiem ... Vytvoril Camshare

Voľný live webcam video chat softvér pre viaceré desktopové platformy vrátane mobilných platforiem ako iOS a Android.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Kindle Fire
Bezpečnejšie a zábavnejšie videohovory a správy Vytvoril Facebook

Messenger Kids je bezplatná aplikácia pre videohovory a odosielanie správ, ktorá je navrhnutá pre deti, aby sa mohli spojiť s blízkymi priateľmi a rodinou z ich tabletu alebo smartfónu. Deti sa môžu pripojiť iba s kontaktmi schválenými pre rodičov, čo vytvára viac kontrolované prostredie.

Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Kindle Fire

Stránky