Jednoduché spustenie, jednoduché pripojenie a bez preberania pre divákov, pripojenie pre externé ... Vytvoril LogMeIn, Inc.

Join.me je rýchle, diaľkové ovládanie /obrazovka & amp; program na zdieľanie súborov od tvorcov LogMeIn.

Všetko, čo potrebujete na zdieľanie, je ísť do join.me a odoslať kód komukoľvek, kto potrebuje vidieť vašu obrazovku. To môže byť kdekoľvek od jedného do 250 ľudí, a všetko, čo potrebujete, je zadať kód na rovnakej webovej stránke pripojiť svoje stretnutie. Spojte svojich ľudí, bez toho, aby ste ich vlastne spojili. Okamžite zdieľajte svoju obrazovku tak, aby všetci boli na tej istej stránke. Nie je potrebné lietadlo, projektor alebo sendvičový tanier. Stačí sa zhromaždiť v join.me. Je to join.me, posledné dve slová vo výzve na spoluprácu, stretnutie, vlak, demo alebo show-off .... Viac informácií »

Alternatívy k join.me pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 14 programov podobných ako join.me.
Alternatives: 
Vzdialená podpora v prehliadači Chrome. Vytvorené v projektoch Chromium

Vzdialená pracovná plocha Chrome umožňuje používateľom vzdialene pristupovať k inému počítaču prostredníctvom prehliadača Chrome alebo Chromebooku.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
iPad
...
Chrome
UltraVNC je výkonný, ľahko použiteľný a bezplatný softvér, ktorý dokáže zobraziť obrazovku iného ... Vytvoril UltraVNC

UltraVNC je výkonný, ľahko použiteľný a bezplatný softvér, ktorý dokáže zobraziť obrazovku iného počítača (prostredníctvom internetu alebo siete) na vlastnej obrazovke. Program umožňuje používať myš a klávesnicu na diaľkové ovládanie druhého počítača.

Windows
TigerVNC je pokročilá implementácia VNC. Je založený na štvrtej generácii VNC.

TigerVNC je pokročilá implementácia VNC. Je založený na štvrtej generácii VNC. TigerVNC tiež obsahuje funkcie z projektov TightVNC a TurboVNC. To zahŕňa zrýchlenú kompresiu JPEG. TigerVNC podporuje najnovší X.Org X server.

Mac
Windows
Linux
BSD
DWService ponúka službu, ktorá umožňuje prístup k vzdialeným systémom pomocou štandardného webového prehliadača.

DWService - Vzdialený prístup, Vzdialená podpora, Service Desk, ponúka službu, ktorá umožňuje prístup k vzdialeným systémom pomocou štandardného webového prehliadača.

Mac
Windows
Linux
Clientless RDP Server Manager. Vytvoril Cybele Software

Rýchly a bezpečný klient vzdialenej pracovnej plochy na prístup k počítačom so systémom Windows; aplikácie hostované na terminálových službách, virtuálne & amp; fyzických počítačoch.

Windows
NoMachine NX je podnikové riešenie pre bezpečný vzdialený prístup, virtualizáciu desktopu a ... Vytvoril NoMachine S.à r.l.

NoMachine NX je podnikové riešenie pre bezpečný vzdialený prístup, virtualizáciu desktopov a hostované nasadenie desktopu postavené na vlastnom balíku komponentov NX.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Klient pre diaľkové ovládanie pre okamžitú technickú podporu. Vytvoril Instatech Industries, Inc.

InstaTech vám poskytuje nástroje na poskytovanie okamžitej technickej podpory s jednoduchosťou a efektivitou. Balíčky live chat s aplikáciou diaľkového ovládania umožňujú efektívnu komunikáciu so zákazníkmi a rýchly prístup k problému.

Mac
Windows
Linux
Self-Hosted
Zoom, spoločnosť stretávajúca cloud, zjednocuje mobilnú spoluprácu, cloudové videokonferencie a jednoduché ... Vytvoril Zoom Video Communications, Inc.

Lupa, spoločnosť zaoberajúca sa stretnutím v oblakoch, zjednocuje mobilnú spoluprácu, videokonferencie v oblakoch a jednoduché online stretnutia do jednej jednoducho použiteľnej platformy.

Mac
Windows
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Softvér na diaľkové ovládanie. Vytvoril ultraviewer

UltraViewer je softvér, ktorý vám umožní ovládať váš počítač, aby ich podporoval, ako keby ste sedeli pred.

Windows
Aspia je bezplatná a open source aplikácia pre vzdialenú správu počítača. Vytvoril Dmitrij Chapyshev

Nástroj na otvorenú vzdialenú pracovnú plochu a prenos súborov pre systém Windows.

Podporované funkcie

Windows
Remote Utilities je vzdialený PC prístupový program pre pripojenie k vzdialenému PC cez LAN alebo cez ... Vytvoril Remote Utilities LLC

Remote Utilities je vzdialený prístupový program pre PC na pripojenie k vzdialenému PC cez LAN alebo cez internet. Program používajú administrátori systému, domáci používatelia a helpdesky na vzdialenú správu počítačov vo svojej firemnej alebo domácej sieti, alebo poskytujú zákaznícku podporu.

Windows
Android
iPhone
Zdieľanie obrazovky je klient VNC od spoločnosti Apple Inc., ktorý je súčasťou systému Mac OS X v10.5. Vytvoril Apple

Zdieľanie obrazovky je klient VNC od spoločnosti Apple Inc., ktorý je súčasťou systému Mac OS X v10.5. Umožňuje vzdialené sledovanie alebo ovládanie akéhokoľvek počítača Macintosh v lokálnej sieti, ktorý má aktivovanú funkciu Zdieľanie obrazovky. Môže byť tiež použitý cez internet cez iChat.

Mac
Beamium umožňuje zdieľať a prezentovať dokumenty online s vyhliadkami. Vytvoril Slideflight GmbH

Beamium je toold určený na efektívne zdieľanie prezentácií, dokumentov a bielych kníh. Vaše marketingové alebo predajné dokumenty môžete jednoducho nahrať na www.beamium.com.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Blackberry
Chrome OS
...
Android Tablet
Windows Phone
iPad
Blackberry 10
Vzdialený server Linux založený na technológii open source. Vytvoril ThinLinc

ThinLinc - vzdialený desktopový server z Cendio

Mac
Windows
Linux
Hodnotenia: 

Rád by som pridal ešte jeden veľmi dobrý nástroj pre vzdialenú podporu: R-HUB servery vzdialenej podpory http://www.rhubcom.com/v5/remote-Support.html

Ahoj, nie som si istý, ale myslím si, že nejaká politika v mojom spojení sa zmenila. Musíte sa zaregistrovať skôr, ako ho budete môcť používať. skontrolujte a aktualizujte.

Softvér je naozaj jednoduchý, ale príliš pomaly. V skutočnosti nemôžem organizovať online schôdzky so službou join.me kvôli jeho výkonnosti, hoci je to krížová forma.

Aeroadmin vyzerá oveľa lepšie ...

cituje sa z FAQ

Problémy so začiatkom stretnutia?

(..) Ľutujeme, nepodporujeme Linux.

pozrite si http://bit.ly/p8aXrR

Jednoduché použitie - ÁNO Crossplatform - YES Rýchly výkon - NO Zabezpečené - NIE

No, mohlo by to vyzerať ako dobrá alternatíva k Logmein alebo Ammyy Admin AMMYY Admin, ale určite mu chýba bezpečnosť pripojenia. Každý sa môže pripojiť k počítaču náhodným vložením čísla relácie a ovládaním počítača.

Mu životopis - dobrá aplikácia pre krátke a nie dôležité otvorené stretnutia, bohužiaľ to je všetko, čo môžem povedať o tom. IT ľudia ju nebudú používať!

Ako som už povedal, skúste namiesto toho Ammyy Admin AMMYY Admin alebo Logmein http://alternativeto.net/software/loqmein/.

copycats:

Pripojiť.mehttp: //d.pr/vx0x

InnerPass /InnerMeetinghttp: //d.pr/Qf88

Bohužiaľ to nefunguje pre Linux Oceňujem však vaše nadšenie

Tento produkt bohužiaľ nefunguje pre Linux. Poskytnuté zavádzajúce informácie.

Ďakujeme,

Ako niekto, kto vyháňa internet za najlepší bezplatný softvér (alebo freeware, ako to deti nazývajú), milujem nájsť podobné veci. S jednoduchou funkčnosťou, jednoduchým nastavením a používaním, spolu so všetkými ...
Chcel by som pridať ešte jeden veľmi dobrý nástroj pre vzdialenú podporu: R-HUB servery vzdialenej podpory http://www.rhubcom.com/v5/remote-Support.html