Vedúci softvér pre spoluprácu a podniková wiki pre intranet a správu znalostí. Vytvoril Atlassian

Dôveruje 8 000 firiem, Confluence je popredný softvér pre spoluprácu a podnikovú wiki pre intranet a správu znalostí. Voľná ​​30-dňová skúšobná verzia.

Web
Self-Hosted
Cloudron
Nasadzujte a spravujte Linuxové virtuálne servery v Linode Cloud.

Nasadzujte a spravujte Linuxové virtuálne servery v Linode Cloud.Get server spustený v priebehu niekoľkých minút s výberom distribúcie Linuxu, zdrojov a umiestnenia uzla.

Web
Dynamické spracovanie obrazu, hosting a bohaté médiá pre maloobchodníkov a eCommerce. Vytvoril Sirv

Spoločnosť Sirv je najvyšším riešením pre správu a doručovanie médií pre webové stránky a aplikácie zamerané na elektronický obchod. So službou Sirv môžete zvýšiť rýchlosť vašej webovej stránky a znížiť čas na uvedenie vašich snímok na trh.

Web
BigCommerce
Shopify
Drupal
Salesforce.com
PrestaShop
Wordpress
Magento Community Edition
...
WooCommerce
Služby riadenia CRM (Customer Relationship Management) na požiadanie pre riadenie celopodnikového predaja ... Vytvoril Zoho

Služby CRM na vyžiadanie (Customer Relationship Management) na riadenie predaja, marketingu, zákazníckej podpory a objednávok v rámci organizácie.

Web
Microsoft Office Outlook
Microsoft Office Suite
Plug-and-Play databázová služba Vytvoril spoločnosť RestDB as

restdb.io je služba Plug-and-Play databázy, ktorá je perfektne vhodná na napájanie podnikových aplikácií a dynamického webového obsahu.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
labfolder je elektronický laboratórny notebook, ktorý pomáha dokumentovať, organizovať a zdieľať váš výskum ... Vytvorené pracovnou skupinou

labfolder je elektronický laboratórny notebook, ktorý pomáha dokumentovať, organizovať a zdieľať vaše výskumné dáta.Simplify procedúry pracovného postupu a urýchliť váš výskum!

Organizujte svoj výskum

Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Aplikácia na zaznamenávanie poznámok s robustným editorom Markdown, ktorý podporuje MacOS, Windows a Linux. Vytvoril Takuya Matsuyama

Inkdrop umožňuje hackerom sledovať ich každodenný pokrok, pokiaľ ide o hackovanie na jednom mieste, bez nutnosti spoliehať sa na tradičné textové procesory.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Profesionálne videohovory bez problémov. Žiadne súbory na stiahnutie, len odkaz. Vytvoril spoločnosť Confrere

Nie sú stiahnuté. Len odkaz. Bez akýchkoľvek problémov s používateľským menom, heslami alebo sťahovaním sa môžu vaši zákazníci dostať priamo do videohovoru.

Prispôsobte si svoju značku.Vyberte svoje logo, farbu, obrázky a doménu a zvýraznite svoju značku počas videohovorov.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
...
iPad
Intercom
Open source metasearch engine Vytvoril Adam Tauber

Searx je metasearch engine, ktorý agreguje výsledky iných vyhľadávačov a zároveň neukladá informácie o svojich používateľoch.

Prečo používať Searx?

Linux
Web
Self-Hosted
MindMeister je lídrom na trhu v online mapovaní mysle. Vytvoril MeisterLabs

MindMeister je lídrom na trhu v online mapovaní mysle. Na rozdiel od tradičných nástrojov na mapovanie mysle, MindMeister umožňuje brainstormingové relácie v reálnom čase medzi neobmedzeným počtom používateľov a vyžaduje len štandardný webový prehliadač.

Web
Android
iPhone

Stránky