Zoom, spoločnosť stretávajúca cloud, zjednocuje mobilnú spoluprácu, cloudové videokonferencie a jednoduché ... Vytvoril Zoom Video Communications, Inc.

Lupa, spoločnosť zaoberajúca sa stretnutím v oblakoch, zjednocuje mobilnú spoluprácu, videokonferencie v oblakoch a jednoduché online stretnutia do jednej jednoducho použiteľnej platformy.

Zostaňte v kontakte, kamkoľvek idete - začnite alebo sa pripojte k 50-člennému stretnutiu s krištáľovo čistým videom, tvárou v tvár, vysoko kvalitným zdieľaním obrazovky a rýchlym zasielaním správ - zadarmo!

Zoom-ové ocenenie spája videokonferencie, online stretnutia a skupinové správy do jednej jednoducho použiteľnej aplikácie. Ďalšie informácie »

Je to super jednoduché! Nainštalujte bezplatnú aplikáciu Priblíženie, kliknite na položku Hostiť stretnutie a pozvite sa na pripojenie až 50 ľudí.

Kľúčové vlastnosti: - Najlepšia kvalita stretnutia s videom - Najlepšia kvalita zdieľania obrazovky - Zdieľanie obrazovky priamo z vášho zariadenia - Zdieľanie fotografií, webových stránok a súborov Dropbox alebo Schránka na obrazovke - Aplikácie na zdieľanie obrazovky prostredníctvom aplikácie iOS AirPlay - Co-anotovať počas zdieľania obrazovky - Spolupráca s tabuľkami v reálnom čase - Odosielanie textov, obrázkov a zvukových súborov v skupine - Mobilný a Pracovný - Stav dostupnosti kontaktu - Jednoducho pozývajte telefón, e-mail alebo kontakty spoločnosti - Pripojiť sa k interaktívnemu účastníkovi alebo len pre účastníkov webinára - iba cez WiFi, 4G /LTE a 3G siete - Bezpečný režim jazdy na cestách - Spojte sa s kýmkoľvek na iPade, iPhone, iných mobilných zariadeniach, Windows, Mac, Zoom izby, H.323 /SIP izbové systémy a telefóny

Alternatívy k ZOOM Cloud Meetings pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 5 programov podobných ako ZOOM Cloud Meetings.
Alternatives: 
Aplikácia na odosielanie okamžitých správ, ktorá poskytuje online textové správy a služby videochatu. Vytvorené spoločnosťou Microsoft

Skype je celosvetovo najobľúbenejšia služba hlasového overovania cez internet a služby okamžitých správ. Umožňuje užívateľom textové, video a hlasové volania cez internet.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Blackberry
Chrome OS
...
Windows S
Android Tablet
BSD
Windows Phone
iPad
Apple Watch
Android Wear
PortableApps.com
Porozprávajte sa s ľuďmi Vytvorené spoločnosťou Google

Služba Hangouts je aplikácia na odosielanie a prijímanie správ, ktorá vám umožňuje odosielať a prijímať správy, fotografie a ďalšie položky, a dokonca dokonca spustiť bezplatné video a hlasové hovory - jeden po druhom alebo so skupinou!

Windows
Web
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
iPad
Chrome
...
Android Wear
Jednoduché spustenie, jednoduché pripojenie a bez preberania pre divákov, pripojenie pre externé ... Vytvoril LogMeIn, Inc.

Join.me je rýchle, diaľkové ovládanie /obrazovka & amp; program na zdieľanie súborov od tvorcov LogMeIn.

Mac
Windows
Android
iPhone
Softvér na diaľkové ovládanie. Vytvoril ultraviewer

UltraViewer je softvér, ktorý vám umožní ovládať váš počítač, aby ich podporoval, ako keby ste sedeli pred.

Windows
LiteManager - rýchly a bezpečný softvér pre vzdialenú správu pre počítač.

LiteManager - rýchly a bezpečný softvér pre vzdialenú správu pre počítač. Softvér pre vzdialenú podporu, vzdialený prístup do domu a kancelárie. Pripojenie vzdialenej pracovnej plochy.

Windows
Hodnotenia: 

Samostatná aplikácia - naozaj si želám, aby fungovala v moderných prehliadačoch pomocou WebRTC ..

[Upravil Thelle, 14. november]

Hrozná implementácia OAuth ... niekedy vás vystavuje phishingu, ale wow robili veľa práce do svojej platformy. Majú Fedora RPM, Debian .deb, chrome aplikácie, webového klienta, android ...
Samostatná aplikácia - naozaj si želám, aby fungovala v moderných prehliadačoch pomocou WebRTC .. [Upravil Thelle, 14. november]