Tiki Wiki CMS Groupware je plnohodnotný, viacjazyčný web (viac ako 40 jazykov), tesne ... Vytvoril Tiki Software Community Association

Tiki Wiki CMS Groupware je plnohodnotný, viacjazyčný (viac ako 40 jazykov), plne integrovaný, všetko v jednom Wiki + CMS + Groupware, Free Source Software (GNU /LGPL) Smarty, MySQL, Zend Framework, jQuery a Bootstrap.

Mac
Windows
Linux
Web
Self-Hosted
PHP
Rýchle a jednoduché zdieľanie súborov, rozbaľte súbor na webovú lokalitu a ihneď získajte zdieľateľný odkaz. Vytvoril Fornax

Služba PixelDrain je bezplatná služba zdieľania súborov, môžete nahrať ľubovoľný súbor a ihneď vám bude doručený odkaz na zdieľanie. PixelDrain tiež podporuje náhľady pre obrázky, videá, zvuk, PDF a oveľa viac. Necenzurované, nepozorované a nemoderované.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Szoter je ľahko použiteľný, bezplatný online nástroj na anotáciu obrázkov. Označte, nakreslite a zvýraznite akýkoľvek obrázok.

Szoter je ľahko použiteľný, bezplatný online nástroj na anotáciu obrázkov. To vyjadruje vaše nápady a myšlienky jednoduché. Môže sa použiť na zdieľanie Vašich námetov s priateľmi, zvýraznenie dôležitých častí obrázkov alebo dokonca na vytvorenie čitateľných správ o chybách.

Web
Samoriadený server pre klienta ProtonMail. Vytvorené emersion

Server s vlastným hostom pre klienta ProtonMail.

Web
Self-Hosted
MsgSafe.io poskytuje súkromnú, šifrovanú, online komunikáciu s vrstvami bezpečnosti, ktorým môžete dôverovať. Vytvoril MsgSafe.io

MsgSafe.io poskytuje súkromnú, šifrovanú on-line komunikáciu s vrstvami bezpečnosti, ktorým môžete dôverovať. S rastúcim online rastom a zlepšovaním počítačovej kapacity vlády a súkromný sektor zhromažďujú a zdieľajú informácie o všetkých aspektoch života ľudí.

Web
Android
iPhone
S/MIME
OpenPGP
Mailpile je moderný, rýchly webový klient s užívateľsky prívetivým šifrovaním a funkciami ochrany osobných údajov.

Mailpile je moderný, rýchly webový klient s užívateľsky prívetivým šifrovaním a funkciami ochrany osobných údajov. Vývoj aplikácie Mailpile je financovaný veľkou komunitou podporovateľov a celý kód súvisiaci s projektom je a bude uvoľnený na základe licencie OSI schválenej pre voľný softvér.

Mac
Windows
Linux
Web
Self-Hosted
OpenPGP
Web (HTTP centralizované) audio /video streaming aplikácie Vytvoril Karl Vollmer

Ampache je webová aplikácia pre streamovanie zvuku a správca súborov, ktorý vám umožňuje prístup k vašej hudbe odkiaľkoľvek, a to takmer akýmkoľvek zariadením s podporou internetu.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Self-Hosted
PHP
Server Devolutions (DVLS) umožňuje ovládať prístup k privilegovaným účtom a spravovať relácie ... Vytvoril Devolutions Inc.

Server Devolutions (DVLS) umožňuje riadiť prístup k privilegovaným účtom a spravovať relácie prostredníctvom zabezpečeného riešenia, ktoré sa dá nasadiť na mieste.

Web
Team Password Manager je webový softvér na správu hesiel pre skupiny. Vytvoril Ferran Barba

Team Password Manager je webový softvér na správu hesiel pre skupiny. Umožňuje vám organizovať heslá do projektov a zdieľať ich s členmi vášho tímu alebo s ľuďmi, ktorí sú mimo vašej organizácie. Používa AES-256 na šifrovanie a (voliteľné) dvojfaktorové overenie.

Web
Self-Hosted
Kleki je multiplatformová webová aplikácia pre maľovanie a editáciu. Vytvoril bitbof

Kleki je multiplatformová webová aplikácia pre maľovanie a editáciu. Obsahuje: 4 rôzne štetce; citlivosť na tlak pre tablety Wacom; až 8 vrstiev; početné filtre s náhľadom v reálnom čase; import do PSD, PNG, JPEG; export do JPEG a PNG; nahrať na imgur.com; lokálne úložisko.

Web

Stránky