Aplikácia na odosielanie okamžitých správ, ktorá poskytuje online textové správy a služby videochatu. Vytvorené spoločnosťou Microsoft

Skype je celosvetovo najobľúbenejšia služba hlasového overovania cez internet a služby okamžitých správ. Umožňuje užívateľom textové, video a hlasové volania cez internet. Používatelia môžu tiež volať na pevné linky a mobilné telefóny za konkurencieschopné ceny pomocou Skype kreditu, prémiových účtov a odberov.

Vlastnosti: · Nájsť všetkých svojich priateľov a rodinu v okamihu - vyhľadať priateľov, skupiny, konverzácie alebo nové kontakty na Skype. S viac ako 300 miliónmi ľudí, ktorí používajú službu Skype, ste povinní naraziť na niekoho, koho poznáte. · Zavolajte svoj svet zadarmo - bezplatné hlasové hovory a videohovory vám umožnia hovoriť so svojím srdcom so všetkými priateľmi a rodinou v službe Skype. Cena volania na mobilné telefóny a pevné linky - Buďte v kontakte s kýmkoľvek, aj keď nie sú na Skype, s nízkymi hovormi na mobilné telefóny a pevné linky. · Okamžite sa spojte - Bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate, vaši priatelia sú vždy k dispozícii s bezplatným okamžitým prístupom Zdieľanie momentov - Posielajte fotografie, nahrávajte a odosielajte video správy, zdieľajte svoju polohu alebo zdieľajte webový obsah s ľuďmi, na ktorých vám najviac záleží. · Dostupné pre službu Apple Watch - pozrite si svoje upozornenia a chatujte v zariadení Apple Watch, aby ste sa vždy zúčastnili Skype je k dispozícii všade - na smartfónoch, tabletoch, počítačoch Mac a dokonca aj na televízoroch. Bez ohľadu na svojich priateľov alebo rodinné využitie, Skype je tam. Jednoduché .... Viac informácií »

Skype, ktorý používate doma, je ideálny pre menšie firmy do 20 zamestnancov. Je zadarmo, ak si neželáte kúpiť kredit na volania na pevné linky a mobily.

Služba Skype for Business vám umožňuje pridať až 250 ľudí do online stretnutí, poskytuje podnikové zabezpečenie, umožňuje spravovať účty zamestnancov a je integrovaná do aplikácií balíka Office. Stojí to od 2 USD mesačne na používateľa.

Alternatívy k Skype pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 15 programov podobných ako Skype.
Alternatives: 
Matrix je otvorený štandard pre decentralizovanú trvalú komunikáciu cez IP. Vytvoril Matrix.org

Matrix.org je rastúci ekosystém pre otvorenú, decentralizovanú komunikáciu, VoIP a IoT komunikáciu.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
...
Self-Hosted
WebRTC
Python
JavaScript
Go (Programming Language)
Java
Perl
WeChat je kompletná mobilná komunikácia a súkromná aplikácia sociálnych sietí. Vytvoril spoločnosť Tencent Technology (Shenzhen) Company Limited

WeChat je kompletná mobilná komunikácia a súkromná aplikácia sociálnych sietí. Voľný, cross-platformový a plnohodnotný, WeChat je najlepší spôsob, ako udržať v kontakte so všetkými, na ktorých vám záleží.

Mac
Windows
Android
iPhone
S60
Blackberry
Windows S
Android Tablet
...
Windows Phone
iPad
Apple Watch
ICQ je jedným z najstarších instant messengerov. Vytvoril ICQ

ICQ je jedným z najstarších instant messengerov. Prvýkrát ho vyvinula izraelská spoločnosť Mirabilis, ktorá bola predaná AOL, predávaná znova a vo vlastníctve ruskej skupiny "mail.ru" (známa jednou z najväčších sociálnych sietí). ICQ bol prepracovaný a je úplne odlišný od "starého ICQ".

Mac
Windows
Linux
Web
Windows Mobile
Android
iPhone
Java Mobile
...
S60
Blackberry
Android Tablet
Windows Phone
iPad
Kindle Fire
Pomocou aplikácie FriendCaller Web Phone môžete uskutočňovať bezplatné volania VoIP a lacné telefonické hovory. Vytvoril C2Call

S aplikáciou FriendCaller Web Phone môžete uskutočňovať bezplatné volania VoIP a lacné telefonické hovory. Používajte ho z prehliadača, iPhone, iPod Touch, iPad, Android, Nokia SIP telefón.

Web
Android
iPhone
S60
Pri skupinových volaniach až 256 používateľov je Video4sure jednoduchý spôsob, ako uskutočniť videohovory alebo nastaviť skupinu ... Vytvoril program Video4sure

Naším cieľom je poskytnúť vám jednoduchý spôsob, ako efektívne komunikovať s vašimi blízkymi, v bezpečnom prostredí a zároveň chrániť vašu identitu.

To je dôvod, prečo sa neobťažujeme o vaše informácie, nepožadujeme členstvo a reklamy nepretekáme. Je to zadarmo!

Web
Chrome
Opera
Firefox
Facewebinar je bezplatná videokonferencia, jednoduché on-line stretnutia skupinového rozhovoru do jedného ľahko použiteľného ...

Facewebinar poskytuje bezplatnú videokonferenciu, jednoduchý on-line stretnutie skupinového rozhovoru do jednej ľahko použiteľnej platformy. Bezplatné zdieľanie obrazovky, online stretnutia a tímová spolupráca sú rýchle a rýchle.

Windows
Web
Chrome OS
Chrome
Firefox
Toky je ľahko nastaviteľná telefónna podpora pre podnikateľov a malé firmy. Vytvoril Toky

Toky ponúka jednoduché nastavenie telefonickej podpory pre vašu firmu.

Mac
Linux
Web
Android
Android Tablet
Chrome
TeamTalk poskytuje stretnutia s jedným kliknutím, zvukové hovory, zdieľanie obrazovky, nahrávanie zvuku ... Vytvoril TeamTalk

TeamTalk je najlepší softvér pre videokonferencie a webové konferencie, ktorý je dôveryhodný a používa ho viac ako 8000 firiem na celom svete.

Web
Chrome
Pickapp umožňuje zabezpečiť videohovory a hlasové hovory. Zavolajte chrome priateľom kedykoľvek! Vytvoril Tamas Szoke

Pickapp umožňuje zabezpečiť videohovory a hlasové hovory.

Zavolajte chrómovým priateľom kedykoľvek, kým chrome beží, môžete prijímať hovory.

Vlastnosti:

Chrome OS
Chrome
Obvod je hlas, video, zdieľanie obrazovky, správy a zdieľanie súborov v jednom zobrazení. Vytvoril spoločnosť Unify Inc.

Softvér pre spoluprácu so systémom obvodov zlepšuje tímovú prácu tým, že zdieľanie hlasu, videa, zdieľania obrazovky, odosielania správ a zdieľania súborov sa zjednotí do jednej platformy s jedným zobrazením.

Mac
Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Apple Watch
TribeScale je startup, ktorého cieľom je zlepšiť tímovú prácu v spoločnostiach prostredníctvom zlepšenia komunikácie, koordinácie a tempa na základe stanovených cieľov.
Tinode Instant Messaging Vytvoril Tinode Inc

Server okamžitých správ s otvoreným zdrojom a klienti. Backend v čistej Go (licencia GPL 3.0), väzba na strane klienta v jazyku Java pre Android a Javascript (licencia Apache 2.0), pretrvávajúci úložný priestor RethinkDB. JSON cez websocket (k dispozícii je aj dlhý prieskum).

Web
Android
Self-Hosted
Zdieľanie obrazovky, online stretnutia a; webové konferencie bez úniku údajov. Vytvoril spoločnosť Nextcloud GmbH

Nextcloud Talk je úplne samoobslužná komunikačná služba pre audio /video a chat. Je vybavený webovými a mobilnými aplikáciami a je navrhnutý tak, aby poskytoval najvyššiu mieru bezpečnosti a zároveň bol ľahko použiteľný.

Web
Android
iPhone
iPad
Self-Hosted
Voľný softvér pre virtuálne videokonferencie so silným UC funkciami a natívnymi aplikáciami pre ... Vytvoril spoločnosť TrueConf LLC

Najlepšie softvérové ​​videokonferencie SystemTrueConf Server používa 5000 spoločností po celom svete, ktoré spájajú tisíce pracovísk a konferenčných miestností. Server je špeciálne navrhnutý tak, aby pracoval vo vašej firemnej činnosti. Nasadenie servera TrueConf trvá len 15 minút!

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
iPad
Self-Hosted
...
Apple Watch
Blitzz je platforma pre podnikové platformy, ktorá sa rýchlo stáva inteligentným systémom ... Vytvoril Blitzz Labs

Podporované platformy: SmartGlass, Android, iPhone, iPad, Windows, Mac, prehliadač Chrome

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
...
iPad
Hodnotenia: 

Myslím, že skype zostal pozadu, hangout a facetime sú teraz oveľa lepšie a pracujú rýchlejšie.

Nemyslím si, že už je to spoľahlivé, nepáči sa mi to, je príliš pomalé a už nie je jednoduché používať.

Použil som Skype každý deň, väčšinou chatovanie časť, ale veľa hovorov tiež. Funguje to úplne v poriadku, ale od poslednej aktualizácie (od januára 2016 čas písania), to sa stalo pomerne pomalé, a chat správy sú všetky mimo prevádzky! Celkom frustrujúce, najmä preto, že toľko rokov fungovalo dobre.

Sakra Microsoft, vždy nákup skvelé aplikácie, potom ich zničenie. Skype bude najnovšia, keď bude nasledovať ďalšia aktualizácia ako inštalácia povinného sledovacieho softvéru a agresívna cielená reklama aj pre ľudí, ktorí platia za odbery.

Milujem Skype, ale myslím si, že aplikácia FaceTime je jednoduchšia. Určite by ste použili službu Skype pre viac obchodných stretnutí.

Aplikácia pre videohovor číslo 1, ktorú spravil väčšina obchodníkov.

Videohovory zo služby Skype spotrebúvajú v porovnaní s programom Imo alebo facebook Messenger veľké množstvo údajov a kvalita videa tiež nie je tak presvedčivá, že by sa zobrazovali údaje o používaní. je to veľmi rozsiahla aplikácia

sú tu lepšie aplikácie pre videochat a kontaktovanie niekoho z inej krajiny ... myslím, že skype potrebuje vylepšiť niekoľko vecí ... Hangout alebo facetime funguje oveľa lepšie ako skype.

Neviem, či je moja otázka pre túto chvíľu. Môžem posielať e-mail Hotmail na Yahoo, Gmail, atď A dostanem e-mail od nich a ďalších. Prečo nemôžem hovoriť s priateľmi nepoužívam posla, ktorý používam? Ak používam Telegram, nemôžem si vymieňať správy s niekým, kto používa Viber. Prečo nie?

Už sa mi to naozaj nepáči, myslím, že je to príliš pomalé.

Myslím, že to funguje v poriadku väčšinu času, ale na počítači. keď ho používam v telefóne, nikdy sa nepripojí, konverzácia nefunguje ani, odosielanie textu trvá príliš dlho.

Tox si kladie za cieľ byť bezplatnou a otvorenou náhradou Skype. Zdá sa, že funguje lepšie aj na všetkých platformách.

[Upravil tomgoldman, 25. júla]

Ak chcete nahrávať hovor Skype, môžete skúsiť tento rekordér MX Skype

Dúfam, že to pomôže

Spoločnosť Microsoft zakúpila službu Skype - ak ste ju označili ako „zaškrtnuté“, kliknite na ňu znova, aby ste zakázali a znížili jej popularitu.

Main window on MS Windows
Call on Windows
General settings' window on MS Win10
Devices' settings on Windows
Call quality feedback form
Contact's context menu
Skype live Translatior popup-window and contact's buttons
Emoji insertion popup window on MSWin
"Skype can't detect any camera" message error window
Buttons of sending a Video Message window
Buttons when recorded a Video Message
Contact profile window v7.35.0.103 on Microsoft Windows (no nore numbers of contacts here)
Window menu and Skype's statuses
Online statuses on system tray and notification's message
Video settings tab
Jeden z najlepších instant messengerov na svete. Žiadna úplná analógia.
Skype je samozničiteľný. Neustále nútené aktualizácie, ktoré nič nezlepšujú, len sťažujú, aby zistili, aké nastavenia sa im podarilo. Môj CEO ma poveril nájdením alternatívy ...