Tiki Wiki CMS Groupware je plnohodnotný, viacjazyčný web (viac ako 40 jazykov), tesne ... Vytvoril Tiki Software Community Association

Tiki Wiki CMS Groupware je plnohodnotný, viacjazyčný (viac ako 40 jazykov), plne integrovaný, všetko v jednom Wiki + CMS + Groupware, Free Source Software (GNU /LGPL) Smarty, MySQL, Zend Framework, jQuery a Bootstrap. Tiki je možné použiť na vytváranie všetkých druhov webových aplikácií, webových stránok, portálov, databázy znalostí, intranetov a extranetov. Aktívne ju rozvíja veľmi veľké medzinárodné spoločenstvo.

Tiki je webová aplikácia s otvoreným zdrojovým kódom s najobľúbenejšími funkciami. Vysoko konfigurovateľné a modulárne, všetky funkcie sú voliteľné a spravované prostredníctvom webového rozhrania. Viac informácií »

Medzi hlavné funkcie patrí robustný wiki engine, spravodajské články, diskusné fóra, informačné bulletiny, blogy, súborové a obrazové galérie, sledovanie problémov a problémov (generátor formulárov), adresár liniek, prieskumy a kvízy, Časté otázky, systém správy bannerov, kalendár, mapy, mobilné kanály, informačné kanály RSS, systém kategórií, značky, pokročilý motív pre témy (Smarty), tabuľkový procesor, live support, shoutbox, , interný vyhľadávač, externá autentifikačná podpora a veľa, oveľa viac ...

Alternatívy k Tiki Wiki CMS Groupware pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 6 programov podobných ako Tiki Wiki CMS Groupware.
Alternatives: 
WordPress je open source softvér, ktorý môžete použiť na vytvorenie krásnej webovej stránky, blogu alebo aplikácie. Vytvoril Automattic

WordPress je softvér určený pre každého, s dôrazom na prístupnosť, výkon, bezpečnosť a jednoduchosť používania. Veríme, že skvelý softvér by mal pracovať s minimálnym nastavením, takže sa môžete slobodne zamerať na zdieľanie svojho príbehu, produktu alebo služieb.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
...
Self-Hosted
PHP
Cloudron
Content-Management Framework (CMF), redakčný systém (CMS), komunitný a blogový softvér Vytvoril Dries Buytaert

Drupal je bezplatný softvérový balík, ktorý umožňuje jednotlivcovi, komunite používateľov alebo podniku ľahko publikovať, spravovať a organizovať širokú škálu obsahu na webovej stránke.

Web
Self-Hosted
PHP
Dokumenty, Wikis, Úlohy. Bez problémov v jednom. Jednotný pracovný priestor pre moderné tímy. Vytvoril Notion Labs, Inc.

S toľkými nástrojmi je ťažké udržať všetkých na tej istej stránke. Pojem je nový nástroj, ktorý ich zjednocuje.

Je to ako služba Dokumenty Google, ale všetko je organizované a rozpoznateľné vaším tímom. Skutočná spolupráca v reálnom čase.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
iPad
Joomla je ocenený systém na správu obsahu (CMS), ktorý vám umožní vytvárať webové stránky ... Vytvorené v Open Source Matters, Inc.

Joomla je ocenený systém na správu obsahu (CMS), ktorý vám umožňuje vytvárať webové stránky a výkonné online aplikácie. Mnohé aspekty, vrátane jednoduchosti používania a rozšíriteľnosti, umožnili Joomla byť najobľúbenejším dostupným webovým softvérom.

Self-Hosted
PHP
DokuWiki je kompatibilný s normami, jednoduchý na používanie Wiki, zameraný hlavne na tvorbu dokumentácie ...

DokuWiki je štandard Wiki, ktorý je kompatibilný s normami a je zameraný hlavne na tvorbu dokumentácie akéhokoľvek druhu. Zameriava sa na vývojárske tímy, pracovné skupiny a malé spoločnosti.

Self-Hosted
Cloudron
Nuclino je najjednoduchší spôsob organizácie a zdieľania vedomostí v tímoch. Vytvoril Nuclino

Nuclino je najjednoduchší spôsob, ako organizovať a zdieľať vedomosti v tímoch. Vytvárajte dokumenty na spoluprácu v reálnom čase a okamžite ich pripojte ako wiki. Pomocou stromového, doskového a grafového zobrazenia môžete vizuálne preskúmať a usporiadať svoje vedomosti.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Chrome OS
iPad
Skvelý softvér! Zlepšila sa v posledných dvoch alebo troch rokoch. Niektoré z nesprávnych komentárov nižšie sú bohužiaľ pravdivé. Ale je to súčasť minulosti, teraz vzhľad je naozaj dobrý a všetky hlavné črty sú ...
Pre používateľov aj realizátorov alebo vývojárov. Je to zvláštna súprava funkcií, ktoré sa líšia kvalitou a konzistenciou. Môžem to len doporučiť ľuďom, ktorí buď poznajú PHP (alebo by som mal povedať ...