Nuclino je najjednoduchší spôsob organizácie a zdieľania vedomostí v tímoch. Vytvoril Nuclino

Nuclino je najjednoduchší spôsob, ako organizovať a zdieľať vedomosti v tímoch. Vytvárajte dokumenty na spoluprácu v reálnom čase a okamžite ich pripojte ako wiki. Pomocou stromového, doskového a grafového zobrazenia môžete vizuálne preskúmať a usporiadať svoje vedomosti. Je to skvelé pre poznámky o stretnutí, požiadavky na produkty, dokumenty, rozhodnutia a ďalšie.

Kľúčové vlastnosti: - Real-time, kolaboratívne úpravy - Jednoduché použitie editora - Podpora Markdown - Vizualizácia grafov - Organizácia v štýle Wiki - Hierarchické značkovanie - Okamžité vyhľadávanie- Kontrolné zoznamy- @ mentions- Drag and drop upload médií a príloh - História verzií - Správa prístupových práv - Import & amp; export Viac informácií »

Alternatívy k Nuclino pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 15 programov podobných ako Nuclino.
Alternatives: 
Nekonečne flexibilný. Neuveriteľne jednoduché použitie. Veľké mobilné aplikácie. Je to zadarmo. Trello sleduje všetko, od veľkého obrazu až po drobné detaily.
Zachyťte to, čo máte na mysli. Vytvoril Evernote Corporation

Evernote je multiplatformová aplikácia freemium určená na zaznamenávanie poznámok, organizovanie a archiváciu.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Blackberry
Windows S
Android Tablet
...
Windows Phone
iPad
Apple Watch
Android Wear
Kindle Fire
Pebble
Google Keep má niekoľko funkcií, vrátane poznámok farebného kódovania, vkladania obrázkov, vytvárania zoznamov ... Vytvorené spoločnosťou Google

Služba Google Keep je služba poskytovaná spoločnosťou Google, ktorá integruje vytváranie poznámok a surfovanie po webe.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
...
iPad
Chrome
Android Wear
Digitálna aplikácia pre notebooky, ktorá dáva ľuďom jedno miesto na zhromažďovanie poznámok a informácií. Vytvorené spoločnosťou Microsoft

Microsoft OneNote, ktorý je súčasťou balíka Microsoft Office Suite, je aplikácia pre digitálny prenosný počítač, ktorá poskytuje ľuďom jedno miesto na zhromažďovanie poznámok a informácií.

Mac
Windows
Android
iPhone
Windows S
Windows Phone
iPad
Apple Watch
...
Android Wear
Kindle Fire
Najjednoduchší spôsob, ako si poznámky. Vytvoril Automattic, Inc

Simplenote, ktorý spoločnosť vyrába za WordPressom, je jednoduchý spôsob, ako uchovávať poznámky, zoznamy, nápady a ďalšie. Vaše poznámky zostanú aktualizované vo všetkých zariadeniach. Žiadne tlačidlá na stlačenie. Je to len funguje.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
...
Kindle Fire
Dokumenty Google je online textový editor, ktorý je súčasťou ... Vytvorené spoločnosťou Google

Dokumenty Google je online textový editor, ktorý je súčasťou služby Disk Google a ktorý umožňuje vytvárať a formátovať textové dokumenty a spolupracovať s inými ľuďmi v reálnom čase. S aplikáciou Dokumenty Google môžete urobiť nasledovné:

Web
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
iPad
Desktopová osobná wiki s inline náhľadom typu-you-type a množstvom pluginov Vytvoril Jaap G Karssenberg

Zim prináša koncept wiki na vašu pracovnú plochu. Ukladajte informácie, prepojovacie stránky a upravujte ich pomocou značiek WYSISYG alebo priamo napíšte určitú syntax ľahkého označenia a zobrazte ich ako typ zobrazenia.

Mac
Windows
Linux
BSD
Hierarchická aplikácia na vytváranie poznámok, ktorá obsahuje zvýraznenie textu a syntaxe, ukladanie údajov ... Vytvoril Giuseppe Penone

Hierarchická aplikácia na vytváranie poznámok, ktorá obsahuje zvýraznenie textu a syntaxe a ukladá údaje do jedného súboru XML alebo sqlite.

Windows
Linux
PortableApps.com
Bezpečné miesto pre vaše poznámky, myšlienky a životnú prácu

Love Notes. Šifrovanie lásky.

Štandardné poznámky sú bezpečným miestom pre vaše poznámky, myšlienky a prácu.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
...
iPad
Self-Hosted
TagSpaces je multiplatformová aplikácia, ktorá vám umožňuje spravovať a organizovať lokálne súbory ... Vytvoril TagSpaces UG

TagSpaces je správca osobných údajov s otvoreným zdrojovým kódom. Pomáha vám organizovať a prehľadávať súbory na každej platforme.

Označovanie súborov na viacerých platformách a vyhľadávanie súborov

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Android Tablet
Self-Hosted
Chrome
...
Firefox
Ne-rozptýlenie písací nástroj pre vašu produktivitu. Vytvoril HamsterCoders

Write! je rozptyľujúci textový editor, ktorý zvyšuje vašu produktivitu. Podporuje syntax markdown, kontrolu pravopisu, integráciu cloudu a oveľa viac!

Vlastnosti:

Mac
Windows
Linux
Zoznam-robiť softvér s nekonečnými úrovňami odsadenia, čo vám flexibilitu nekonečné ... Vytvoril WorkFlowy, Inc

Workflowy vám umožní organizovať váš mozog do ľahko ovládateľných zoznamov. Funguje tiež ako jednobarevný outliner s inline poznámkami. Ponúka jednorazové zdvíhanie (priblíženie do vetiev). Online verzia sa synchronizuje s mobilnými aplikáciami.

Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
TiddlyWiki je vysoko prispôsobiteľný notwiki pre zachytávanie, organizovanie a zdieľanie komplexných ... Vytvoril Unamesa

TiddlyWiki je jeden html súbor so všetkými vlastnosťami wiki - vrátane všetkých funkcií (vrátane editovania, ukladania, označovania a vyhľadávania) a štýlu. Pretože jeho jediný súbor, veľmi prenosný - môžete ho poslať e-mailom, dať ho na webový server alebo ho zdieľať prostredníctvom USB kľúča.

Mac
Windows
Linux
Web
BSD
Self-Hosted
Xfce
Dokumenty, Wikis, Úlohy. Bez problémov v jednom. Jednotný pracovný priestor pre moderné tímy. Vytvoril Notion Labs, Inc.

S toľkými nástrojmi je ťažké udržať všetkých na tej istej stránke. Pojem je nový nástroj, ktorý ich zjednocuje.

Je to ako služba Dokumenty Google, ale všetko je organizované a rozpoznateľné vaším tímom. Skutočná spolupráca v reálnom čase.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
iPad
Joplin je open source poznámky a to-do aplikácie, ktorá zvládne veľké množstvo ...

Joplin je bezplatná aplikácia s otvoreným zdrojovým kódom a aplikáciami, ktorá dokáže spracovať veľké množstvo poznámok organizovaných do notebookov. Poznámky je možné prehľadávať, kopírovať, označovať a upravovať buď priamo z aplikácií, alebo z vlastného textového editora.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
iPad
...
Chrome
Firefox
Hodnotenia: 

Nuclino nie je presne taká ako Evernote /OneNote, čo je asi to, čo sa porovná s najčastejšie, alebo ako to ľudia pravdepodobne nájdu tu. Nuclino je web typu wiki freemia. Môžete sa zaregistrovať a môžete nastaviť tímy a projekty pre rôzne skupiny členov. V rámci každého projektu môžete vytvoriť stránky v štýle wiki s rozšírenou podporou pre značkovanie (tituly, tabuľky, značky, text), odkazy, vkladanie súborov a videí vo formáte Youtube a prepojenie na iné stránky. Stránky je možné exportovať (napr. Do formátu PDF) alebo zdieľať inými spôsobmi. Váš obsah sa môže nájsť pomocou centralizovaného vyhľadávania na webe. Zdá sa, že prístup je vždy cez prehliadač. Žiadny mobil?

Je to všetko dobré a dobré, ale uistite sa, že chápete pravidlá ochrany osobných údajov skôr, než vás - alebo iný člen vášho tímu - odovzdá všetko citlivé. (Kde to bude, ak a) sa dostanú hackeri, b) nsa sa o to pýta, c) nečestní zamestnanec to vytiahne?)

Konštrukcia je veľmi biela. Takže tak biela.

Ale jo, je to v podstate fantastická vec typu wiki. Bolo by pekné, keby to bol projekt s otvoreným zdrojovým kódom.

Úžasná webová aplikácia pre spoluprácu! Vyniká z tradičných wiki platforiem, kde sú príliš neohrabaní. Nuclino neobsahuje žiadne jednoduché úpravy s funkciou strihania. Si schopný...
Nuclino nie je presne taká ako Evernote /OneNote, čo je asi to, čo sa porovná s najčastejšie, alebo ako to ľudia pravdepodobne nájdu tu. Nuclino je web typu wiki freemia. Registrujete sa a máte možnosť ...