Platforma eXo je platforma digitálnej spolupráce pre podniky. Vytvoril eXo

Platforma eXo Platform je komplexná platforma digitálnej spolupráce s otvoreným zdrojovým kódom, ktorá poskytuje nástroje na riadenie vedomostí, dokumentov a obsahu, sociálne zapojenie a spoluprácu v projektoch integrované do vašich podnikových aplikácií.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
iPad
Self-Hosted
Tiki Wiki CMS Groupware je plnohodnotný, viacjazyčný web (viac ako 40 jazykov), tesne ... Vytvoril Tiki Software Community Association

Tiki Wiki CMS Groupware je plnohodnotný, viacjazyčný (viac ako 40 jazykov), plne integrovaný, všetko v jednom Wiki + CMS + Groupware, Free Source Software (GNU /LGPL) Smarty, MySQL, Zend Framework, jQuery a Bootstrap.

Mac
Windows
Linux
Web
Self-Hosted
PHP
Spike je prvá konverzačná e-mailová aplikácia na svete. Vitajte na najkratšej ceste. Vytvoril Hopflow

Spike je prvá konverzná emailová aplikácia na svete. Aktualizujeme spôsob, akým pracujete, čo vám ušetrí čas, rozum a množstvo bolesti hlavy.

Mac
Windows
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
GroupMe je aplikácia na odosielanie správ z mobilných skupín, ktorú vlastní spoločnosť Microsoft.

Skupinová platforma na zasielanie správ vlastnená spoločnosťou Microsoft. Je to úplne zadarmo, či už hovoríte so skupinou priateľov, alebo môžete komunikovať s jednou osobou. Najlepšie zo všetkého funguje na takmer každom telefóne, prostredníctvom push alebo SMS.

Web
Windows Mobile
Android
iPhone
Blackberry
Windows Phone
Android Wear
Webové konferencie, videokonferencie, živé vysielanie a vzdialené podporné servery. Neobmedzený počet používateľov. Vytvorené spoločnosťou RHUB Communications

Jednoduchá inštalácia a údržba R-HUB obsahuje:

• Servery na webovú konferenciu • Servery s videokonferenciou HD • Servery vzdialenej podpory • Servery vzdialeného prístupu • Podpora vzdialeného pripojenia & Prístupové servery • Servery spolupráce Collaboration All-in-One

Mac
Windows
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Čarovné telefónne číslo odkazu pre zákazníkov, ktoré sa s vami stretávajú tvárou v tvár. Vytvoril spoločnosť Gruveo Ltd.

Umožnite zákazníkom volať hlas a video bez registrácií alebo nových aplikácií.

Tu je návod, ako funguje:

1. Zákazník klikne na váš odkaz Gruveo2. Hovor sa spustí priamo v prehliadači3. Zavoláte na svoje obľúbené zariadenie.

Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Vytvorte si vlastné bezplatné a neobmedzené súkromné ​​sociálne siete. Vytvoril Whaller

Whaler vám umožňuje vytvárať súkromné ​​sociálne siete a prinášať ich do života.

Web
Android
iPhone
Windows Phone
iPad
Flock je najrýchlejšie rastúcim tímovým poslom a miluje ho viac ako 25 000 spoločností na celom svete. Vytvoril Flock

Flock je rýchlejší a organizovanejší spôsob komunikácie tímov. Funkcia Flock poskytuje konverzáciu po jednom a verejné a súkromné ​​kanály. Ponúka multi-party video a audio volania a zdieľanie obrazovky.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
Windows Phone
...
iPad
Vytvárajte nádherné dokumenty v priebehu niekoľkých minút pomocou textového editora Pages for Mac - ktorý ponúka úžasné ... Vytvoril Apple

Stránky sú zjednodušeným textovým editorom a ľahko použiteľným nástrojom na usporiadanie stránok pre počítače Mac. To vám umožní byť spisovateľom jednu minútu a dizajnérom ďalším, vždy s dokonalým dokumentom v dielach.

Mac
Web
iPhone
iPad
MindMeister je lídrom na trhu v online mapovaní mysle. Vytvoril MeisterLabs

MindMeister je lídrom na trhu v online mapovaní mysle. Na rozdiel od tradičných nástrojov na mapovanie mysle, MindMeister umožňuje brainstormingové relácie v reálnom čase medzi neobmedzeným počtom používateľov a vyžaduje len štandardný webový prehliadač.

Web
Android
iPhone

Stránky