webová stránka pre tvorbu obrázkov a videí Vytvoril SmugMug

Online spoločenská fotografia a krátka komunita zdieľania videa. Flickr vám pomôže usporiadať obrovské množstvo fotiek, ktoré máte k dispozícii, a ponúka vám cestu, vašim priateľom a rodinám, aby ste o nich rozprávali.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Chrome
Služba YouTube je webová stránka na zdieľanie videí, ktorá používateľom umožňuje nahrávať, prezerať a zdieľať videá. Vytvorené spoločnosťou Google, Inc.

YouTube je webová stránka na zdieľanie videí, stránka umožňuje používateľom nahrávať, prezerať a zdieľať videá.

Dostupný obsah zahŕňa videoklipy, televízne klipy, hudobné videá, filmy (platené) a iný obsah, ako je blogovanie videa, krátke originálne videá a vzdelávacie videá.

Web
Android
iPhone
Blackberry
Chrome OS
Android Tablet
iPad
Apple TV
...
Fire TV
Instapaper je jednoduchý nástroj na uloženie webových stránok na čítanie neskôr. Vytvoril Instapaper Holdings, Inc.

Instapaper je jednoduchý nástroj na uloženie webových stránok na čítanie neskôr. Ak chcete uložiť webové stránky pre neskoršie čítanie v režime offline: prejdite na Instapaper.com, nainštalujte záložku Read Later a označte všetky stránky, ktoré si budete chcieť neskôr prečítať.

Web
Android
iPhone
iPad
Apple Watch
Chrome
NewsBlur je osobná čítačka správ, ktorá spája ľudí a hovorí o svete. Vytvoril Samuel Clay

NewsBlur je osobná čítačka správ, ktorá spája ľudí a hovorí o svete. Zobrazuje vám pôvodnú stránku a umožňuje vám čítať príbehy priamo z lokality a zároveň sledovať to, čo čítate. Tiež filtre a zdôrazňuje príbehy, ktoré sa vám páčia a nepáči.

Web
Android
iPhone
iPad
Self-Hosted
Kindle Fire
Ponorte sa do svojho obľúbeného obsahu. Čítačka obsahu pre používateľov energie, ktorí chcú šetriť čas. Vytvoril spoločnosť Innologica Ltd.

Používanie čítačky obsahu vám pomôže udržiavať krok s vašimi najlepšími zdrojmi informácií - obsah prichádza priamo k vám, čo vám ušetrí čas a skontrolujte všetky stránky sami.

Web
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
Windows Phone
iPad
Chrome
...
Safari
Kindle Fire
Opera
Firefox
Obsah, ktorý potrebujete na urýchlenie vášho výskumu, marketingu a predaja. Vytvoril DevHD

Feedly je lepší spôsob organizovania, čítania a zdieľania obsahu vašich obľúbených stránok. To prepája obsah z RSS kanálov vašich obľúbených webových stránok do zábavného časopisu ako skúsenosti a poskytuje bezproblémovú integráciu so sociálnymi sieťami.

Web
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
iPad
Apple Watch
Chrome
...
Safari
Kindle Fire
Firefox
Webový CRM pre operácie predaja, služieb, marketingu a call centra, ktoré umožňujú používateľom spravovať ...

Webový CRM pre operácie predaja, služieb, marketingu a call centra, ktoré umožňujú používateľom spravovať vzťahy so zákazníkmi a spokojnosť zákazníkov.

Web
S tisíckami zákazníkov vo viac ako 40 krajinách, tam je dobrá šanca, že niekto viete ... Vytvoril SurveyMonkey.com

S tisíckami zákazníkov vo viac ako 40 krajinách, je tu dobrá šanca, že niekto, koho poznáte, už používa. Zadarmo: Len 10 otázok a 100 odpovedí.

Windows
Web
Office 365 je softvérová služba založená na predplatnom, ktorá umožňuje produkty Microsoft Office pre ... Vytvorené spoločnosťou Microsoft

Office 365 je softvérová služba založená na predplatnom, ktorá licencuje produkty balíka Microsoft Office na použitie na základe predpokladov alebo v rámci cloudových aplikácií.

Web
Uložiť webové stránky na čítanie neskôr a odstrániť neporiadok záložiek s webovými stránkami, ktoré sú len ... Vytvoril Mozilla Foundation

Uložte webové stránky, aby ste si ich mohli prečítať neskôr, a odstráňte prehĺbenie záložiek s webovými stránkami, ktoré majú len jednorazový záujem. S Pocket môžete čítať doma, pracovať, v lietadle alebo počas vašej dochádzky; dokonca aj bez pripojenia k internetu.

Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad

Stránky