Bezpečný domov pre všetky vaše údaje - Prístup a prístup zdieľajte svoje súbory, kalendáre, kontakty, poštu a viac ... Created by ownCloud, Inc.

Ukladajte svoje súkromné ​​obrázky, dokumenty, kalendár a kontakty na svoj vlastný server v domácnosti, prenajaté VPS alebo používajte jeden z verejných poskytovateľov vlastných kariet. Prístup k vašim existujúcim údajom na jednotke FTP pri práci, obrázky zdieľané s vami v službe Dropbox alebo vaše zariadenie NAS doma - to všetko prostredníctvom servera ownCloud. Spustite svoj vlastný server v mieste, ktorému dôverujete, a získajte prístup k všetkým údajom, o ktoré máte záujem. miesto!

Vaše údaje sú tam, kde ste! Pri cestovaní pristupujte k vlastnémuCloud cez svoje zariadenia so systémom Android alebo iOS. Po odfotografovaní ich automaticky nahrajte. Synchronizujte súbory doma alebo pracujte s klientom na pracovnej ploche, pričom sa medzi zariadeniami synchronizuje jedno alebo viac lokálnych priečinkov. A nech ste kdekoľvek, webové rozhranie vám umožňuje prezerať, zdieľať a upravovať vaše súbory samostatne alebo s ostatnými. Nech ste kdekoľvek, vaše údaje sú vďaka vám vlastnýmCloud! ... Viac informácií »

Podeľte sa s kýmkoľvek za svojich podmienok! Verejné odkazy chránené heslom odošlite ostatným používateľom, aby vám mohli odovzdať súbory. Ak sa dozviete o svojom vlastnom alebo inom serveri ownCloud, upozornite na svoj telefón. Upravujte dokumenty spoločne, uskutočňujte videohovory na vlastnom serveri, komentujte obrázky, ktoré zdieľate s vami alebo s vami. Nebuďte sami!

ownCloud ponúka jednoduché užívateľské rozhranie s vyhľadávaním, obľúbenými položkami, značkami a ďalšími spôsobmi, ako sa rýchlo dostať na vaše súbory. Úprava súborov a podpora náhľadu pre PDF, obrázky, textové súbory, Open Document, súbory Word a ďalšie .Integrácia antivírusovej funkcie s antivírusovou aplikáciou.LDAP /Active Directory integráciaPodporovaná správa kvót s konfigurovateľným účtovaním externého storage.Sharing REST API. Zdieľanie ovládania z mobilných aplikácií a desktopových klientovEasy vývoj aplikácií tretej strany s zdieľaným REST API. Rýchly prístup k základným funkciám pre vývoj aplikácií pomocou výkonného vlastného rozhrania API aplikácie AppCloud a aplikácie Webhooks podľa modelu publikácie /predplatného.

Alternatívy k ownCloud pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 15 programov podobných ako ownCloud.
Alternatives: 
Bezpečný domov pre všetky vaše údaje - Prístup a prístup zdieľajte svoje súbory, kalendáre, kontakty, poštu a viac ... Vytvoril komunitu Nextcloud

Mali by ste mať úplnú kontrolu nad svojimi údajmi. Pomôžeme vám dosiahnuť to: bezpečný domov pre všetky vaše údaje. Bezpečná, pod vašou kontrolou a vyvinutá otvoreným, transparentným a dôveryhodným spôsobom. Sme Nextcloud.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
...
Self-Hosted
Cloudron
Syncthing nahrádza proprietárne synchronizačné a cloudové služby niečím otvoreným, dôveryhodným a ... Vytvoril Jakob Borg

Syncthing nahrádza proprietárne synchronizačné a cloudové služby niečím otvoreným, dôveryhodným a decentralizovaným. Vaše údaje sú vaše údaje samotné a zaslúžite si vybrať, kde sú uložené, ak sa zdieľajú s niektorou treťou stranou a ako sa prenášajú cez internet.

Mac
Windows
Linux
Android
Android Tablet
BSD
Self-Hosted
Cloudron
Seafile je profesionálna open source cloudová platforma pre organizácie. Vytvoril Seafile Ltd.

Seafile je softvérový systém na hosťovanie súborov. Súbory sú uložené na centrálnom serveri a môžu byť synchronizované s osobnými počítačmi a mobilnými zariadeniami prostredníctvom klienta Seafile. Prístup k súborom je možný aj cez webové rozhranie servera.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
...
Self-Hosted
IPFS je permanentný web. Nový peer-to-peer hypermediálny protokol. Vytvoril Interplanetary Networks, Inc.

IPFS je globálny, verzovaný, peer-to-peer súborový systém. To kombinuje dobré nápady z Git, BitTorrent, Kademlia, SFS a web. Je to ako jeden bittorrentový roj, výmena objektov git. IPFS poskytuje rozhranie tak jednoduché, ako je web HTTP, ale s trvalou integráciou.

Mac
Windows
Linux
BSD
Self-Hosted
Vyberte si jednoduchosť, získajte Cozy. Vytvoril Cozy Cloud

Útulný robí osobný oblak prístupnejším. Cozy, rešpektujúci súkromie používateľa, zjednodušuje každodenné úlohy: synchronizuje a zálohuje fotografie, automatizuje sťahovanie faktúr, spravuje výdavky atď.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Self-Hosted
CouchDB
Go (Programming Language)
Bezpečné zdieľanie súborov pre podniky. Vytvoril C. du Jeu

Pydio je vyspelá alternatíva k službe Dropbox a Box.com na vytvorenie vlastného poľa na vašich vlastných serveroch.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Android Tablet
Self-Hosted
SparkleShare je bezplatný nástroj na synchronizáciu s Open Source. Jeho ľahké, bezpečné a jednoduché použitie. Vytvorené v komunite SparkleShare

SparkleShare je nástroj na synchronizáciu Free Open Source. Jeho ľahké, bezpečné a jednoduché použitie. SparkleShare vám umožňuje nastaviť si vlastné servery, takže budete mať vždy kontrolu nad svojimi údajmi.

Mac
Windows
Linux
Self-Hosted
YunoHost je distribúcia založená na GNU /Linuxe v Debiane, ktorá je balená so slobodným softvérom, ktorý ...

YunoHost je distribúcia založená na GNU /Linuxe Debianu, ktorá je dodávaná so slobodným softvérom, ktorý automatizuje inštaláciu osobného webového servera.

Linux
Self-Hosted
Debian
Jirafeau je webová stránka s otvoreným zdrojovým kódom, ktorá umožňuje jednoduchým spôsobom nahrať súbor a poskytnúť jedinečný ... Vytvoril Jirafeau

Jirafeau je webová stránka, ktorá umožňuje jednoduchým spôsobom nahrať súbor a poskytnúť mu jedinečný odkaz.

Demonštrácia najnovšej verzie je k dispozícii na stránke jirafeau.net

Windows
Linux
Self-Hosted
NGINX
Apache HTTP Server
PHP
lighttpd
S42Transfer je open-source webový softvér umožňujúci nahrávanie a zdieľanie súborov.

s42transfer je webová stránka, ktorá umožňuje jednoduchým spôsobom nahrávať súbory typu multimple a poskytovať jedinečné odkazy na komprimované súbory spolu s funkciou zdieľania e-mailov.

Demonštrácia najnovšej verzie je k dispozícii na demo.s42.io

Mac
Windows
Linux
Web
Chrome OS
Self-Hosted
Pokročilý správca súborov a médií s bohatými editormi pre kódovanie. Dodáva sa so škrupinou. Vytvoril Pearls Media Publishing Ltd.

Toto je správca súborov s viacerými talentmi pre administrátorov a vývoj na mieste.

Úplný zoznam funkcií

Linux
Self-Hosted
JavaScript
PHP
jQuery
Dojo Toolkit
Ukladajte fotografie, videá, VM, kontajnery, súbory protokolov alebo akékoľvek blob dát ako objekty. Vytvoril Minio.io

Minio je server na ukladanie objektov s otvoreným zdrojovým kódom kompatibilný s rozhraniami API Amazon S3

Self-Hosted
Cloudron
Ukladajte fotografie, videá, VM, kontajnery, súbory protokolov alebo akékoľvek blob dát ako objekty. Vytvoril Minio.io

Minio je server na ukladanie objektov s otvoreným zdrojovým kódom kompatibilný s rozhraniami API Amazon S3

Self-Hosted
Cloudron
Filelocker je webová aplikácia na bezpečné zdieľanie súborov, ktorá umožňuje jednoduché zdieľanie súborov ... Vytvoril cmiller0189, dnhutchins, hctv19

Filelocker je webová bezpečná aplikácia na zdieľanie súborov, ktorá uľahčuje zdieľanie súborov medzi používateľmi v organizácii a podporuje bezpečné zdieľanie údajov.

Windows
Linux
Self-Hosted
Plnohodnotná domáca jednotka Cloud Drive & amp; Osobný asistent. Vytvoril zelon88

HRCloud2 - plne funkčná domáca jednotka Cloud a osobný asistent, ktorý umožňuje používateľom vytvárať a spravovať používateľské kontá pre priateľov a rodinu, pristupovať k súborom odkiaľkoľvek, konvertovať obrázky, médiá, dokumenty, prezentačné súbory, 3D modely a archívy do iných formátov.

Linux
Web
Self-Hosted
Hodnotenia: 

desiatky funkcií a všetko, čo je zadarmo !!

cool soft

Skvelý softvér, ale necítite sa naozaj pripravený na podnikanie.

Pozrel som sa na ich webovú stránku. Zdá sa, že ponúka len podnikové plány [oveľa drahšie ako osobné predplatné].

Používam ownCloud dosť dlho a veľmi ma teší, že to zjednodušuje prácu so súbormi v mojom každodennom živote. Používam ho ako inštalačný program OneClick na mojom preferovanom hostiteľovi, ktorý znižuje ...
Bežal som vlastný server vlastnoručne zdieľať veľké priečinky medzi tímom asi 10 ľudí v minulom roku. Celá vec sa ukázala ako katastrofa. Konštantné chybové hlásenia tvoria klienti, ktorí ...