100 GB bezplatná záloha v oblakoch veľmi podobná Symform. Vytvoril ju Degoo Backup AB

Degoo je záložná aplikácia pre systémy Windows, Mac OS X a Android, ktorá vám umožňuje zálohovať dáta v cloude. Taktiež získate 100 GB voľného zabezpečeného úložiska zálohovania v cloude, takže už nikdy nestrate súbor.

Vyberte si to, čo je pre vás dôležité, napríklad vaše fotografie, dokument alebo iné súbory, a Degoo sa stará o zvyšok.

Zisťuje, kedy zachytete novú fotografiu alebo pridáte niektoré súbory a uistite sa, že vaša záloha je vždy aktuálna. Viac informácií »

Vďaka pokročilým šifrovacím algoritmom a transformácii dát sú vaše zálohované súbory bezpečne uložené v cloude a sú vždy chránené.

Ak dôjde k katastrofe a váš telefón sa ukradne, havaruje alebo akokoľvek inštaluje Degoo na ľubovoľnom zariadení so systémom Android, iOS, Windows alebo MacOS a bezpečne obnoví vaše súbory.

Alternatívy k Degoo pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 14 programov podobných ako Degoo.
Alternatives: 
Vedúce služby online ukladania a synchronizácie súborov. Dostanete 2 GB zadarmo. Aplikácie pre všetky hlavné platformy. Vytvoril Dropbox Inc.

Dajte svoje súbory do Dropbox na jednom počítači a budú okamžite k dispozícii na ktoromkoľvek z vašich ďalších počítačov, ktoré majú nainštalovaný Dropbox.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Blackberry
Chrome OS
...
Windows S
Windows Phone
iPad
Kindle Fire
Služba Google cloud a kancelársky balík Vytvorené spoločnosťou Google Inc.

Služba Disk Google je služba ukladania a synchronizácie súborov, ktorá umožňuje ukladanie používateľov do cloudu, zdieľanie súborov a spoluprácu pri úpravách.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
iPad
Držte bezpečnostné kľúče pre 15 GB voľného úložného priestoru, neobmedzenú šírku pásma synchronizácie pracovnej plochy a 10 GB na ... Vytvoril Mega Limited

Spoločnosť MEGA, nástupca spoločnosti MegaUpload, je služba ukladania a ukladania súborov vytvorená spoločnosťou Mega Limited.MEGA poskytuje teraz 15 GB voľného ukladacieho priestoru na účet namiesto 50 GB, ktorý predtým ponúkala, a 10 GB mesačne zadarmo.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Blackberry
Chrome OS
...
Windows S
Android Tablet
Windows Phone
iPad
Blackberry 10
Chrome
Firefox
Získajte do svojich súborov odkiaľkoľvek, na akomkoľvek zariadení, s aplikáciou Microsoft OneDrive. Vytvorené spoločnosťou Microsoft

OneDrive (predtým známy ako SkyDrive) poskytuje uspokojivé online ukladanie a zdieľanie súborov v bezplatnej a ľahko použiteľnej službe. Má dizajn, ktorý je atraktívny aj funkčný.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Blackberry
Chrome OS
Windows S
...
Android Tablet
Windows Phone
iPad
Apple Watch
Android Wear
Kindle Fire
Box (predtým Box.net), so sídlom v Redwood City v Kalifornii, je manažmentom obsahu a súborov ... Vytvoril Box Inc.
Online ukladanie súborov Box.com uľahčuje bezpečné zdieľanie obsahu ako odkazu alebo zdieľaného priečinka s kýmkoľvek - vo vnútri alebo mimo vašej spoločnosti.
Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Blackberry
Chrome OS
Windows S
...
Android Tablet
Windows Phone
iPad
Kindle Fire
MediaFire je jednoduché riešenie pre nahrávanie a sťahovanie súborov na internete. Vytvoril MediaFire

MediaFire je jednoduché riešenie pre nahrávanie a sťahovanie súborov na internete. Zameriava sa na poskytovanie pozitívnych skúseností pre downloaders, ale neponúka affiliate program pre uploaders.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Blackberry 10
Súbory na Yandex.Disk sa nestratí, ak sa váš telefón alebo počítač preruší. Vytvoril Yandex LLC.

Súbory na Yandex.Disk sa nestratia, ak sa telefón alebo počítač preruší. Budete mať dostatok úložného priestoru pre vaše najcennejšie fotografie a dôležité dokumenty.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Android Tablet
Windows Phone
...
iPad
CrashPlan umožňuje automaticky zálohovať pevný disk do iného počítača. Vytvoril Code42

CrashPlan umožňuje automaticky zálohovať pevný disk na iný počítač. Program ponúka okrem lokálnych záloh aj zabezpečené ukladanie v cloude a nepretržité zálohovanie po minútach. Všetky zálohované súbory sú šifrované.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
iPad
SugarSync je najlepší spôsob zálohovania, prístupu, synchronizácie a zdieľania všetkých súborov a priečinkov vrátane ... Vytvoril SugarSync

SugarSync umožňuje synchronizovať, zálohovať a vzdialene pristupovať k súborom a priečinkom v počítači alebo v počítači Mac. Môžete tiež vzdialene prezerať súbory zo systému Windows Mobile, Blackberry, iPhone, Symbian a Android.

Mac
Windows
Android
iPhone
Blackberry
Windows S
Android Tablet
iPad
...
Microsoft Office Outlook
Kindle Fire
Koofr je bezpečný, bezpečný a jednoduchý spôsob ukladania, zálohovania a zdieľania dokumentov, fotografií, videí ... Vytvoril Koofr d.o.o.

Koofr je bezpečný, bezpečný a jednoduchý spôsob ukladania, zálohovania a zdieľania dokumentov, fotografií, videí a ďalších položiek. Bezplatný plán je dodávaný s 2 GB voľného úložného priestoru pre cloud.

Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Android Tablet
Windows Phone
iPad
...
Chrome
Mac
Otvorená, bezpečná a ľahká platforma pre súbory a dáta. Vytvoril Tim Shannon

Freehold - Otvorená, bezpečná a ľahká platforma pre súbory a údaje.

Ľahký a rýchly: Freehold môže efektívne fungovať na všetkom, od Raspberry Pi po viacjadrový VPS.

Mac
Windows
Linux
Synchronizovať súbory s ľubovoľným serverom na správu dokumentov. Vytvoril Aegif

CmisSync synchronizuje súbory do /z ľubovoľného podnikového súborového servera. Vyzerá to veľmi podobne ako Dropbox, ale synchronizuje sa s existujúcim súborovým serverom namiesto synchronizácie so serverom Dropbox.

Mac
Windows
Linux
Služba Cloud Station synchronizuje údaje vo všetkých zariadeniach, ako sú počítače, mobilné zariadenia alebo ... Vytvorené spoločnosťou Synology Inc.

#### VYŽADUJE SYNOLÓGU NAS ####

Spoločnosť Synology ponúka cenovo výhodné, vysokokapacitné, ale absolútne súkromné ​​cloudové riešenie, ktoré vám pomôže synchronizovať súbory medzi všetkými zariadeniami.

CLOUD & amp; SÚBOR SYNC

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
iPad
Self-Hosted
FlowCloud je online cloud storage GET 120 GB ZADARMO! Vytvoril Flowinity

FlowCloud je bezplatná * Online File Storage služba, ktorá vám dáva 120 GB zadarmo, platené plány sú tiež k dispozícii, ale nie sú nútené.120 GB zadarmo PLÁN je zadarmo FOREVER!

Web
Flowinity
Hodnotenia: 

Degoo urobí veľa šumu o tom, ako bezpečné sú, pretože používajú šifrovanie AES-256, TSL pripojenia atď. Skutočnosťou je však skutočnosť, že aby boli údaje skutočne súkromné ​​a bezpečné, Degoo by nemal uchovávať kľúče, ktoré dešifrovať údaje, inak oni alebo hackeri (ak sa niekto zlomil na svoj server) by sa mohol pozrieť na to, čo máte. Existuje príliš veľa služieb, ktoré to neberú do úvahy, nezaujímajú sa ani aktívne nepoužívajú skutočnosť, že môžu pristupovať k vašim údajom, napríklad pre marketing alebo dokonca pre spoluprácu tým, že pomáhajú spravodajským službám profilovať na hromadný dohľad .

Jediným skutočne bezpečným modelom je, aby ste si udržali svoje kľúče a Degoo uložili iba šifrovanú verziu vašich súborov. To znamená, že vaše súbory sa zašifrujú na vašom počítači predtým, ako sa nahrajú do zariadenia Degoo. To je to, čo robia? Nemôžem povedať to, čo napísali, takže môj odhad nie je.

Existujú služby, ktoré sú veľmi jasné. Sú to:

  • Spideroak (zálohovanie a synchronizácia)
  • iDrive (zálohovanie a synchronizácia)
  • Tresorit (hlavne synchrónne)
  • Sync.com (synchronizácia)
  • Backblaze (s voliteľným kryptom, zálohovanie)

Vyhľadajte služby, ktoré používajú "nulové znalosti" (nemôžu povedať, čo ukladáte) alebo "end-to-end" šifrovanie (to isté, v podstate). Bez toho budete mať istotu, že služba má prístup k vašim údajom. S tým, oni nie.

Dropbox a Evernote, ktorí boli niekoľkokrát zaseknutí (pozri Dropbox a tu pre Evernote) a ktorí môžu byť nútení dať vaše dáta preč bez toho, aby vám to dokonca povedali, sprístupnili údaje o ľuďoch tretím stranám čo ich používatelia súhlasili. Sú to len príklady. Existuje veľa ďalších. Použitím modelu šifrovania typu end-to-end to môže zabrániť. Pravidlá ochrany osobných údajov nebudú. Uistite sa, že ste si uložili svoje dáta pomocou šifrovaného modelu typu end-to-end skôr, než bude príliš neskoro.

Degoo urobí veľa šumu o tom, ako bezpečné sú, pretože používajú šifrovanie AES-256, pripojenia TSL atď. Skutočnosťou je, že pre to, aby boli údaje skutočne súkromné ​​a bezpečné, Degoo by nemal ...