Získajte do svojich súborov odkiaľkoľvek, na akomkoľvek zariadení, s aplikáciou Microsoft OneDrive. Vytvorené spoločnosťou Microsoft

OneDrive (predtým známy ako SkyDrive) poskytuje uspokojivé online ukladanie a zdieľanie súborov v bezplatnej a ľahko použiteľnej službe. Má dizajn, ktorý je atraktívny aj funkčný. Program OneDrive vám umožňuje upravovať dokumenty balíka Microsoft Office online, ponúka lite verziu troch hlavných softvérov programu Word, Excel a PowerPoint, takže ak nemáte Suite nainštalovaný na vašom PC alebo Mac môžete jednoducho upraviť on-line. Takže máte plný prístup k svojim dokumentom na všetkých počítačoch, nech ste kdekoľvek. ... Viac informácií »

Začnite s 5 GB zadarmo. Ak potrebujete viac miesta, získajte 50 GB za pouhých 1,99 EUR mesačne.

Spolupracujte a zdieľajte súbory a fotografie. Spolupracujte s programami Word, Excel, PowerPoint a OneNote z počítača, mobilného zariadenia a webu. OneDrive for Business. Dajte svojim zamestnancom všetky výhody OneDrive pre ich pracovné súbory podporované nástrojmi, ktoré umožňujú IT chrániť dôležité firemné údaje.

Alternatívy k Microsoft OneDrive pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 15 programov podobných ako Microsoft OneDrive.
Alternatives: 
4Shared je veľké online úložisko, kde si užívatelia internetu ukladajú svoj text, zvuk, video ... Vytvoril pmStation

4Shared je veľké online úložisko, kde užívatelia internetu ukladajú text, zvuk, video, fotografie a iné súbory a zdieľajú ich, ak si to želajú, s inými ľuďmi. Je to jednoduché, šikovné a zadarmo! 15 GB úložného priestoru pre bezplatný účet. Na spustenie preberania sa čaká 30 sekúnd.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
S60
Blackberry
...
iPad
Bezpečný domov pre všetky vaše údaje - Prístup a prístup zdieľajte svoje súbory, kalendáre, kontakty, poštu a viac ... Created by ownCloud, Inc.

Ukladajte svoje súkromné ​​obrázky, dokumenty, kalendár a kontakty na svoj vlastný server v domácnosti, prenajaté VPS alebo používajte jeden z verejných poskytovateľov vlastných kariet.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Blackberry
Android Tablet
iPad
...
Self-Hosted
Raspberry Pi
Cloudron
Syncthing nahrádza proprietárne synchronizačné a cloudové služby niečím otvoreným, dôveryhodným a ... Vytvoril Jakob Borg

Syncthing nahrádza proprietárne synchronizačné a cloudové služby niečím otvoreným, dôveryhodným a decentralizovaným. Vaše údaje sú vaše údaje samotné a zaslúžite si vybrať, kde sú uložené, ak sa zdieľajú s niektorou treťou stranou a ako sa prenášajú cez internet.

Mac
Windows
Linux
Android
Android Tablet
BSD
Self-Hosted
Cloudron
IPFS je permanentný web. Nový peer-to-peer hypermediálny protokol. Vytvoril Interplanetary Networks, Inc.

IPFS je globálny, verzovaný, peer-to-peer súborový systém. To kombinuje dobré nápady z Git, BitTorrent, Kademlia, SFS a web. Je to ako jeden bittorrentový roj, výmena objektov git. IPFS poskytuje rozhranie tak jednoduché, ako je web HTTP, ale s trvalou integráciou.

Mac
Windows
Linux
BSD
Self-Hosted
Seafile je profesionálna open source cloudová platforma pre organizácie. Vytvoril Seafile Ltd.

Seafile je softvérový systém na hosťovanie súborov. Súbory sú uložené na centrálnom serveri a môžu byť synchronizované s osobnými počítačmi a mobilnými zariadeniami prostredníctvom klienta Seafile. Prístup k súborom je možný aj cez webové rozhranie servera.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
...
Self-Hosted
Vyberte si jednoduchosť, získajte Cozy. Vytvoril Cozy Cloud

Útulný robí osobný oblak prístupnejším. Cozy, rešpektujúci súkromie používateľa, zjednodušuje každodenné úlohy: synchronizuje a zálohuje fotografie, automatizuje sťahovanie faktúr, spravuje výdavky atď.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Self-Hosted
CouchDB
Go (Programming Language)
Bezpečné zdieľanie súborov pre podniky. Vytvoril C. du Jeu

Pydio je vyspelá alternatíva k službe Dropbox a Box.com na vytvorenie vlastného poľa na vašich vlastných serveroch.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Android Tablet
Self-Hosted
SparkleShare je bezplatný nástroj na synchronizáciu s Open Source. Jeho ľahké, bezpečné a jednoduché použitie. Vytvorené v komunite SparkleShare

SparkleShare je nástroj na synchronizáciu Free Open Source. Jeho ľahké, bezpečné a jednoduché použitie. SparkleShare vám umožňuje nastaviť si vlastné servery, takže budete mať vždy kontrolu nad svojimi údajmi.

Mac
Windows
Linux
Self-Hosted
Jirafeau je webová stránka s otvoreným zdrojovým kódom, ktorá umožňuje jednoduchým spôsobom nahrať súbor a poskytnúť jedinečný ... Vytvoril Jirafeau

Jirafeau je webová stránka, ktorá umožňuje jednoduchým spôsobom nahrať súbor a poskytnúť mu jedinečný odkaz.

Demonštrácia najnovšej verzie je k dispozícii na stránke jirafeau.net

Windows
Linux
Self-Hosted
NGINX
Apache HTTP Server
PHP
lighttpd
Plnohodnotná domáca jednotka Cloud Drive & amp; Osobný asistent. Vytvoril zelon88

HRCloud2 - plne funkčná domáca jednotka Cloud a osobný asistent, ktorý umožňuje používateľom vytvárať a spravovať používateľské kontá pre priateľov a rodinu, pristupovať k súborom odkiaľkoľvek, konvertovať obrázky, médiá, dokumenty, prezentačné súbory, 3D modely a archívy do iných formátov.

Linux
Web
Self-Hosted
Zdieľajte a spravujte dokumenty, fóra, wiki a kalendár jednotným spôsobom pre efektívnu spoluprácu ... Vytvoril Algoo

Tracim je spoločný softvér, ktorý umožňuje ľuďom zdieľať a pracovať na rôznych typoch údajov a dokumentov. S programom Tracim spravujete a zdieľate na tom istom mieste: vlákna, súbory vo formáte fóra, súbory a automatické verzie, wiki-like stránky pre on-line informácie.

Linux
Web
Self-Hosted
Systém Open Source a systém riadenia projektov s vynikajúcou správou dokumentov.

Systém open source a systém riadenia projektov s vynikajúcou správou dokumentov.

Web
Self-Hosted
Filelocker je webová aplikácia na bezpečné zdieľanie súborov, ktorá umožňuje jednoduché zdieľanie súborov ... Vytvoril cmiller0189, dnhutchins, hctv19

Filelocker je webová bezpečná aplikácia na zdieľanie súborov, ktorá uľahčuje zdieľanie súborov medzi používateľmi v organizácii a podporuje bezpečné zdieľanie údajov.

Windows
Linux
Self-Hosted
Filelocker je webová aplikácia na bezpečné zdieľanie súborov, ktorá umožňuje jednoduché zdieľanie súborov ... Vytvoril cmiller0189, dnhutchins, hctv19

Filelocker je webová bezpečná aplikácia na zdieľanie súborov, ktorá uľahčuje zdieľanie súborov medzi používateľmi v organizácii a podporuje bezpečné zdieľanie údajov.

Windows
Linux
Self-Hosted
Synchronizovať súbory s ľubovoľným serverom na správu dokumentov. Vytvoril Aegif

CmisSync synchronizuje súbory do /z ľubovoľného podnikového súborového servera. Vyzerá to veľmi podobne ako Dropbox, ale synchronizuje sa s existujúcim súborovým serverom namiesto synchronizácie so serverom Dropbox.

Mac
Windows
Linux
Hodnotenia: 
 • Synchronizácia počas prestávok po telefóne je veľmi často potrebná na opätovné pripojenie funkcie Wi-Fi manuálne na pokračovanie synchronizácie.
 • Nie je možné vybrať viac ako 100 fotografií na zdieľanie s priateľmi prostredníctvom odkazu, namiesto toho musíte vytvoriť zdieľaný priečinok (Ok, hotovo, ale prečo mi to na začiatku nepovedia).
 • Vo webovom rozhraní nie je žiadna funkcia „vyberte všetko“. Musíte kliknúť - veľmi dlhá otravná navigácia - Shift + ľavé kliknutie na poslednú fotografiu. Veľmi únavné.
 • Odstránenie zdieľaného priečinka neznamená, že by ste mali odstrániť objekty, nie odkazy na ne! Ak chcete zrušiť zdieľanie priečinka, musíte kliknúť pravým tlačidlom myši na priečinok a odstrániť prepojenie v plávajúcom paneli.
 • Všetko, čo ma mýli a robí zdieľanie fotografií časovo náročným.

  Zdá sa, že služba bola skvelá a moje online ukladanie súborov má v nej stále dostatok miesta. Tak hovorím.

  Ponúka 25 GB voľného ukladacieho priestoru, ale obmedzuje sa na preberanie vždy 5 súborov s rýchlosťou až 50 MB, ak nepoužívate program IE.

  Tu je krok za krokom návod na používanie Gladinetu na pripojenie k Windows Live Skydrive a máte ho k dispozícii ako "disk" vo vašom počítači: http: //www.newbtech.com/2009/04/live-skydrive -how-to-set-as-network.html

  -dee -

  Ak chcete pripojiť svoj 25 GB Live SkyDrive ako lokálny disk so synchronizovanými lokálnymi priečinkami, môžete to urobiť pomocou http: //alternatívna to.net/desktop/gladinet-cloud-desktop/

  25GB WebDAV online ukladanie zdarma, inštalované ako disk T v prehliadači Windows: Telekom Mediacenter Ak hovoríte nemecky alebo môžete preložiť nasledujúcu nemeckú stránku, môžete použiť túto jedinečnú ponuku:

  Pre montáž 25 GB ako lokálneho disku je potrebné stiahnuť a nainštalovať malú aplikáciu. K svojim súborom môžete pristupovať aj z mobilného zariadenia iPhone alebo Android.

  desktop synchronization
  iPhone/iPod Touch: OneDrive App
  OneDrive a Dropbox sú zďaleka najlepšie.
  V porovnaní s alternatívami, ako je Google Drive a Dropbox, OneDrive je hrozné. Problémy, ktoré mám, zahŕňajú súbory, ktoré sa nesynchronizujú, otvárajú sa súbory len na čítanie po otvorení upraviteľnej kópie a ...