Zero znalosti, spolupráca v reálnom čase, editácia WYSIWYG, textové dokumenty, prezentácie, ankety ... Vytvoril XWiki Labs

CryptPad je sada nultých vedomostí, kolektívnych editorov a aplikácií v reálnom čase. Šifrovanie vo vašom webovom prehliadači chráni údaje zo servera, cloud a NSA. Tajný šifrovací kľúč je uložený v identifikátore fragmentu adresy URL, ktorý nikdy nie je odoslaný na server, ale je dostupný pre javascript, takže zdieľaním adresy URL dáte autorizáciu ostatným, ktorí sa chcú zúčastniť.

CryptPad používa variant operačného transformačného algoritmu, ktorý je schopný nájsť distribuovaný konsenzus pomocou Nakamoto Blockchain, konštruktu popularizovaného spoločnosťou Bitcoin. Týmto spôsobom sa algoritmus môže vyhnúť potrebe centrálneho servera na vyriešenie operačnej transformácie Upraviť konflikty a bez potreby riešenia konfliktov môže byť server nevedomý obsahu, ktorý je editovaný na podložke .... Viac informácií »< /p>

Cryptpad ponúka spoluprácu na textových a WYSIWYG dokumentoch, ako aj základnú žiadosť o prieskum, kde používatelia vidia výsledky v reálnom čase.

Alternatívy k Cryptpad pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 7 programov podobných ako Cryptpad.
Alternatives: 
Dokumenty Google je online textový editor, ktorý je súčasťou ... Vytvorené spoločnosťou Google

Dokumenty Google je online textový editor, ktorý je súčasťou služby Disk Google a ktorý umožňuje vytvárať a formátovať textové dokumenty a spolupracovať s inými ľuďmi v reálnom čase. S aplikáciou Dokumenty Google môžete urobiť nasledovné:

Web
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
iPad
Bezpečné miesto pre vaše poznámky, myšlienky a životnú prácu

Love Notes. Šifrovanie lásky.

Štandardné poznámky sú bezpečným miestom pre vaše poznámky, myšlienky a prácu.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
...
iPad
Self-Hosted
ONLYOFFICE je open source kancelária a produktivita sada, ktorá vám umožní spravovať dokumenty ... Vytvoril Ascensio System SIA

ONLYOFFICE je open source kancelária a produktivita, ktorá vám umožňuje spravovať dokumenty, projekty, tím a vzťahy so zákazníkmi na jednom mieste.

ONLYOFFICE sa dodáva buď ako riešenie SaaS, alebo ako inštalácia v súkromnej sieti (Community Edition, pre tímy do 20 používateľov).

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
...
Self-Hosted
Synchronizácia textového procesora online, ktorý je súčasťou služby Disk Google. Vytvorené spoločnosťou Google

Tabuľky Google, ktoré sú súčasťou služby Disk Google, sú online tabuľkové aplikácie, ktoré umožňujú vytvárať a formátovať tabuľky a zároveň pracovať s inými ľuďmi. Tu je to, čo môžete robiť s tabuľkami Google:

Web
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
iPad
Vytvárajte a upravujte dokumenty online bez toho, aby ste obetovali svoje súkromie

Vytvárajte a upravujte dokumenty online bez toho, aby ste obetovali svoje súkromie

Web
Office 365 je softvérová služba založená na predplatnom, ktorá umožňuje produkty Microsoft Office pre ... Vytvorené spoločnosťou Microsoft

Office 365 je softvérová služba založená na predplatnom, ktorá licencuje produkty balíka Microsoft Office na použitie na základe predpokladov alebo v rámci cloudových aplikácií.

Web
Textový editor v reálnom čase. Nevyžaduje sa žiadny účet. Úpravy zvýraznené v autorskej farbe.
Hodnotenia: 

Nulové znalosti, zmiernenie skriptovania medzi webovými stránkami, self-hosted

Nulové znalosti, zmiernenie skriptovania medzi lokalitami, vlastné hostovanie