Vedúci softvér pre spoluprácu a podniková wiki pre intranet a správu znalostí. Vytvoril Atlassian

Dôveruje 8 000 firiem, Confluence je popredný softvér pre spoluprácu a podnikovú wiki pre intranet a správu znalostí. Voľná ​​30-dňová skúšobná verzia.

Web
Self-Hosted
Cloudron
Vytvárajte pútavé obrázky a návrhy pre sociálne médiá alebo pre tlač s PixTeller. Vytvoril PixTeller

PixTeller môže používať každý obchodník z digitálneho priemyslu, blogger alebo majiteľ webových stránok a každý, kto potrebuje návrhy na osobné alebo obchodné projekty. Je to šetrič času a peňazí - bez inštalácie softvéru.

Web
Microsoft FrontPage je WYSIWYG HTML editor a nástroj pre správu webových stránok od spoločnosti Microsoft pre ... Vytvorené spoločnosťou Microsoft

Microsoft FrontPage je editor HTML WYSIWYG a nástroj na správu webových stránok spoločnosti Microsoft pre operačné systémy Microsoft Windows. Bolo označené ako súčasť balíka Microsoft Office od roku 1997 do roku 2003.

Windows
Aplikácia na správu znalostí s otvoreným zdrojom, ktorá sa zameriava na jednoduché používanie. Vytvoril Dan Brown

BookStack je platforma na správu znalostí s otvoreným zdrojom založenú na PHP. Systém bol postavený na jednoduchosti, aby sa zabezpečilo, že pridávanie informácií k nej nie je problémom. Obsahová štruktúra je postavená na metaforách Knihy, kapitoly & Stránky.

Web
Self-Hosted
Zero znalosti, spolupráca v reálnom čase, editácia WYSIWYG, textové dokumenty, prezentácie, ankety ... Vytvoril XWiki Labs

CryptPad je sada nultých vedomostí, kolektívnych editorov a aplikácií v reálnom čase. Šifrovanie vo vašom webovom prehliadači chráni údaje zo servera, cloud a NSA.

Web
Self-Hosted
Jednoduché databázy vývojového prostredia bez pomoci špecialistov a programovacích zručností ... Vytvoril spoločnosť Drive Software Company

Jednoduché vývojové prostredie databázy, bez pomoci špecialistov a programovacích zručností, vytvoríte databázy aplikácií Windows. Môže to byť jednoduchý telefónny zoznam a účtovný systém vo vašej firme.

Windows
Editor WIRIS je vizuálny editor (WYSIWYG), ktorý umožňuje vkladanie matematických vzorcov do webových stránok. Vytvoril WIRIS

Editor WIRIS je vizuálny editor (WYSIWYG), ktorý umožňuje vkladanie matematických vzorcov do webových stránok. Beží na ľubovoľnom prehliadači vrátane prehľadávačov v tabletových počítačoch, ako je založený na technológii HTML4 a JavaScript. Plus je samozrejme 100% kompatibilný s HTML5.

Web
Ocenený dizajnový a rozvrhovací softvér pre tlač a digitálne publikovanie Vytvoril spoločnosť Quark, Inc.

Počítačová aplikácia pre vytváranie a úpravu zložitých rozložení stránok v prostredí WYSIWYG. Beží na systémoch Mac OS X a Windows. Spoločnosť Quark, Inc. bola prvýkrát vydaná v roku 1987 a je stále vlastnená a zverejnená.

Mac
Windows
Spolupracujúca platforma pre výskum. Napísať a spravovať technické dokumenty na jednom mieste.

Authorea je on-line editor dokumentov pre výskumníkov, ktorý umožňuje výskumníkom písať, citovať, hosťovať dáta a publikovať výskumné dokumenty. Authorea je dôveryhodný na celom svete vedúcimi výskumníkmi, ktorí píšu a publikujú obsah v každej disciplíne, od astrofyziky až po zoologiu.

Web
vlastnéNote pre Android je plnohodnotný editor poznámok WYSIWYG štýlu Evernote /OneNote pre vlastný účet Vytvoril Nowsci

vlastná poznámka pre Android je plnohodnotný editor poznámok WYSIWYG štýlu Evernote /OneNote, ktorý je integrovaný s vlastnou webovou aplikáciou nainštalovanou ako súčasť riešenia enterprise cloud, ownCloud. vlastnéNote obsahuje nasledujúce funkcie:

Web
Android
Self-Hosted

Stránky