Bezpečné miesto pre vaše poznámky, myšlienky a životnú prácu

Love Notes. Šifrovanie lásky.

Štandardné poznámky sú bezpečným miestom pre vaše poznámky, myšlienky a prácu.

Je to jednoduché. Štandardné poznámky sú najjednoduchšie aplikácie na poznámky, ktoré budete niekedy používať. To znamená spoľahlivejšiu a dlhodobejšiu skúsenosť.

Šifrované písanie je vaše najlepšie písanie. Nikdy nepoznáte silu vašich slov, kým nebudete prvýkrát pociťovať úplné súkromie.

Štandardné poznámky používajú šifrovanie typu end-to-end, takže: • Nemôžeme čítať vaše poznámky • Váš poskytovateľ internetových služieb nemôže čítať vaše poznámky • Vaša vláda nemôže čítať vaše poznámky Viac informácií »

Radi by sme povedali: "Napíšte ako nikto nesleduje."

Vlastnosti: - End-to-end šifrované poznámky s voľným cross-platform sync-Passcode lock a zámok odtlačkov prstov, s možnosťou nastaviť časovanie-Tag poznámky organizovať v kategóriách-Pin poznámku, aby sa uistite sa, že je vždy na vrchole - archivujte poznámku, aby ste ju ukryli preč, a zrušte archiváciu, aby ste ju vrátili späť - automatické ukladanie počas písania znamená, že sa nikdy nebudete musieť starať o náhodnú stratu údajov - režim offline, takže môžete pristupovať k poznámkam a vytvárať nové aj bez pripojenia k internetu- Jednoduchá možnosť exportu dát, ktorá vám umožňuje zálohovať celý súbor údajov - Schopnosť triediť poznámky podľa toho, kedy boli vytvorené, kedy ste naposledy upravili a podľa názvu- Rýchle, jednoduché a ľahko použiteľné aplikácie na všetkých zariadení, vrátane systémov Windows, Linux, Mac, iOS a Web.

A tak viete, že vy a my sme v tomto dlhodobo. Chcete, aby vaše poznámky vydržali tak dlho ako vy, a chceme, aby vám naša aplikácia slúžila desaťročia. Štandardné poznámky sú založené na hlboko zakorenených princípoch dlhovekosti softvéru a udržateľnosti podnikania.

• Povedzme nie požiadavkám na funkcie. Jednoduchosť je jedinou cestou vpred • Model udržateľných výnosov vytvára zdravé, dlhodobé prostredie • spôsob, akým nie je IPO. Vyberáme dlhovekosť počas rastu.

Sme hrdí na to, že sme aplikácia s otvorenými zdrojmi poznámok. Viac informácií nájdete na adrese standardnotes.org.

Alternatívy k Standard Notes pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 15 programov podobných ako Standard Notes.
Alternatives: 
Najjednoduchší spôsob, ako si poznámky. Vytvoril Automattic, Inc

Simplenote, ktorý spoločnosť vyrába za WordPressom, je jednoduchý spôsob, ako uchovávať poznámky, zoznamy, nápady a ďalšie. Vaše poznámky zostanú aktualizované vo všetkých zariadeniach. Žiadne tlačidlá na stlačenie. Je to len funguje.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
...
Kindle Fire
Desktopová osobná wiki s inline náhľadom typu-you-type a množstvom pluginov Vytvoril Jaap G Karssenberg

Zim prináša koncept wiki na vašu pracovnú plochu. Ukladajte informácie, prepojovacie stránky a upravujte ich pomocou značiek WYSISYG alebo priamo napíšte určitú syntax ľahkého označenia a zobrazte ich ako typ zobrazenia.

Mac
Windows
Linux
BSD
Hierarchická aplikácia na vytváranie poznámok, ktorá obsahuje zvýraznenie textu a syntaxe, ukladanie údajov ... Vytvoril Giuseppe Penone

Hierarchická aplikácia na vytváranie poznámok, ktorá obsahuje zvýraznenie textu a syntaxe a ukladá údaje do jedného súboru XML alebo sqlite.

Windows
Linux
PortableApps.com
Bezpečný, spolupracujúci notebook Vytvoril Lyon Bros. Enterprises, LLC

Či už je to záložky alebo heslá, súbory alebo nákupné zoznamy ... Turtl organizuje všetko a uľahčuje vyhľadávanie neskôr. Synchronizujte svoje zariadenia. Nenechávajte nič za sebou.

Mac
Windows
Linux
Android
Android Tablet
Self-Hosted
Chrome
Firefox
TagSpaces je multiplatformová aplikácia, ktorá vám umožňuje spravovať a organizovať lokálne súbory ... Vytvoril TagSpaces UG

TagSpaces je správca osobných údajov s otvoreným zdrojovým kódom. Pomáha vám organizovať a prehľadávať súbory na každej platforme.

Označovanie súborov na viacerých platformách a vyhľadávanie súborov

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Android Tablet
Self-Hosted
Chrome
...
Firefox
Joplin je open source poznámky a to-do aplikácie, ktorá zvládne veľké množstvo ...

Joplin je bezplatná aplikácia s otvoreným zdrojovým kódom a aplikáciami, ktorá dokáže spracovať veľké množstvo poznámok organizovaných do notebookov. Poznámky je možné prehľadávať, kopírovať, označovať a upravovať buď priamo z aplikácií, alebo z vlastného textového editora.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
iPad
...
Chrome
Firefox
Prijímanie poznámok & OpenSource alternatíva archivácie k Evernote, Microsoft OneNote & amp; Google Keep Vytvorené twostairs

Paperwork si kladie za cieľ byť alternatívou k službám ako Evernote, Microsoft OneNote alebo Google Keep.

Web
Self-Hosted
PHP
Cloudron
Otvorená webová alternatíva k Microsoft OneNote a Evernote.

OpenNote bol vytvorený ako otvorená webová alternatíva k Microsoft OneNote a Evernote.

Funkcie

Self-Hosted
RedNotebook je grafický denník a denník, ktorý vám pomáha sledovať poznámky a myšlienky. Vytvoril digitálny výpis

RedNotebook je grafický denník a denník, ktorý vám pomáha sledovať poznámky a myšlienky. Zahŕňa navigáciu v kalendári, prispôsobiteľné šablóny, funkcie exportu a slovo mrak. Vaše položky môžete tiež formátovať, označiť a vyhľadávať.

Mac
Windows
Linux
PortableApps.com
Xfce
wikidPad je notebook typu Wiki na ukladanie vašich myšlienok, nápadov, zoznamov úloh, kontaktov alebo ... Vytvoril wikidPad

wikidPad je notebook typu Wiki na ukladanie vašich myšlienok, nápadov, zoznamov úloh, kontaktov alebo čohokoľvek iného, ​​na čo si môžete zapísať. Čo robí wikidPad odlišný od iných aplikácií poznámkového bloku je jednoduchosť, s akou môžete prepojiť vaše informácie.

Mac
Windows
Linux
BSD
Otvorená webová alternatíva k Microsoft OneNote a Evernote.

OpenNote bol vytvorený ako otvorená webová alternatíva k Microsoft OneNote a Evernote.

Funkcie

Self-Hosted
Obyčajný textový poznámkový blok s podporou markdown a todo list manager pre Linux, Mac OS X a Windows, ktorý pracuje spolu s poznámkami aplikácie ownCloud
Neoficiálny klient Linuxu pre Evernote. Vytvoril Randy Baumgarte

NixNote, predtým Nevernote, je open source klient pre Evernote. Je napísaný v jazyku Java, takže sa bude spúšťať aj vo Windows & amp; OS-X, ale hlavným cieľom bolo pokúsiť sa získať použiteľné prostredie pre Linux.

Funkcie

Mac
Windows
Linux
Poznámka, že open-source aplikácia mala za cieľ mať jednoduché rozhranie, ale zachovať inteligentné správanie Vytvoril Federico Iosue

Poznámka, že cieľom otvorenej aplikácie je mať jednoduché rozhranie, ale zachovať inteligentné správanie.

Android
Vidlica pôvodnej notačnej rýchlosti s niektorými dodatočnými funkciami a úpravami rozhrania Vytvoril Brett Terpstra

nvALT je vidlica pôvodnej Notational Velocity s niektorými dodatočnými funkciami a úpravami rozhrania od Bretta Terpstra a ElasticThreads.

ĎALŠIE FUNKCIE V PRÍPADE

Mac
Hodnotenia: 

Zdá sa, že jediná vec, ktorú dostanete zadarmo, je šifrovanie a editor obyčajného textu (nie je to ani markdown, aj keď sa možno mýlim).

Btw všimnite si, koľko 5-hviezdičkových recenzií a komentárov sú od ľudí zaregistrovaných v ten istý deň, kedy je komentár urobený a hodnotia iba jednu aplikáciu, každú chváliac šifrovanie. Táto aplikácia tiež (v súčasnosti) má výrazne viac recenzií a komentárov ako ktorákoľvek z jeho alternatív. Môže to byť náhoda.

Jednoducho skvelé! Dostal som od nich poštu: Vážený človek, ktorého meno sme nezískali, ...

Úžasné!

Všetko, čo potrebujete, vo voľnom, bezpečnom a nezávislom programe Poznámkový blok aplikácie. Dáta sú šifrované, ale prístupné všade a sú synchronizované vo viacerých zariadeniach. Čo viac by ste chceli? A ak nechcete, aby bola požadovaná funkcionalita pravdepodobne k dispozícii prostredníctvom jedného z ich rozšírení. Ako jednoduché alebo zložité, ako chcete. Absolútne geniálne.

Ako nie? Je otvorený a klient zašifrovaný. Spôsob lepšie ako ísť s inou možnosťou, ako je Apple poznámky. Denník Dayone, ktorý ani nešifruje stranu klienta, a to sú osobné časopisy jeeze. Štandardné poznámky určite určujú štandard.

Jednoduché používateľské rozhranie, aplikácia Sync, aplikácia pre systém Android a šifrovaná koncová služba.

Rýchle, ľahké a robustné. Synchronizuje sa tak rýchlo, že si ani nevšimnem. Je to skvelé!

Priamy, výkonný, prispôsobiteľný a zameraný na súkromie.

Pekné, jednoduché, čisté a bezpečné. Veľa nových vývojových trendov klesá po riadku

Je to solídny softvér, ktorý stavia súkromie do centra svojej filozofie.

Jednoduché, jednoduché použitie, funguje. Milujem, aby som mal pokoj a podporoval tohto vynikajúceho vývojára.

Šifrovanie a jednoduché rozhranie na zaznamenávanie poznámok.

Veľmi jednoduché použitie, môžete ho použiť vo svojom smartfóne, stolnom /prenosnom počítači, vo webovom prehliadači, všetky poznámky sú synchronizované v reálnom čase a šifrované AES256. Musí mať.

Páči sa mi to kvôli šifrovaniu, ktoré využíva jednoduchosť používania a funkcie zálohovania

Ľahko použiteľný, citlivý a priateľský tím na slack. Pekné rozšírenia a samozrejme možnosti šifrovania a zálohovania bez znalosti.

Skúšal som štandardné poznámky, pretože sa zaoberám otázkami súkromia a bezpečnosti. Som tiež užívateľ Evernote a hľadal som bezpečnejšie nahradenie. Som naozaj spokojný s koncom ...
Zdá sa, že jediná vec, ktorú dostanete zadarmo, je šifrovanie a jednoduchý textový editor (ani markdown, aj keď sa možno mýlim). Btw si všimnite, koľko 5-hviezdičkových recenzií a komentárov sú od ľudí ...