Zero znalosti, spolupráca v reálnom čase, editácia WYSIWYG, textové dokumenty, prezentácie, ankety ... Vytvoril XWiki Labs

CryptPad je sada nultých vedomostí, kolektívnych editorov a aplikácií v reálnom čase. Šifrovanie vo vašom webovom prehliadači chráni údaje zo servera, cloud a NSA.

Web
Self-Hosted
Rýchle vytváranie prezentácií ľahko pomocou Markdown. Vytvoril ju Yuki Hattori

Marp je najjednoduchší spisovateľ s Markdown.

FUNKCIE

Vytvorte snímky podľa náhľadu MarkdownCross-platformLive s 3 režimamiTheThe podporuje (predvolené a Gaia téma) Export snímky ako PDF! Napíšte prezentáciu s pocitom editora Markdown.

Mac
Windows
Linux
Electron / Atom Shell
Preradenie spôsobu, akým sa berú do úvahy programové poznámky. Vytvoril Hiro Labs

Medley Text je nástroj pre tvorbu poznámok pre programátorov. Pomáha vývojárom zhromažďovať dôležité fragmenty kódu, nápady na jednom vhodnom mieste.

Mac
Windows
Linux
Aplikácia na zaznamenávanie poznámok s robustným editorom Markdown, ktorý podporuje MacOS, Windows a Linux. Vytvoril Takuya Matsuyama

Inkdrop umožňuje hackerom sledovať ich každodenný pokrok, pokiaľ ide o hackovanie na jednom mieste, bez nutnosti spoliehať sa na tradičné textové procesory.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Boostnote je aplikácia na vytváranie poznámok s otvoreným zdrojovým kódom pre programátorov rovnako ako vy. Vytvoril b00st.io

Boostnote je jednoduchá aplikácia na poznámky, správca kódu, správca úryvkov a aplikácia poznámok pre programátorov softvéru. Boostnote ukladá všetky vaše informácie o vývoji. Buďte mozgom hackera.

Použitie Boostnote je úplne zadarmo. Prémiový plán sa blíži čoskoro!

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Android Tablet
Editor ďalšej generácie stolového obsahu, ktorý ukladá dokumenty s témami. Vytvoril n457

Nová generácia desktopového editora s bohatým obsahom, ktorý ukladá dokumenty s témami. HTML & amp; Označenie je kompatibilné. Pre systémy Windows, OS X & Linux.

Mac
Windows
Linux
Slon je záznamník s klasickým rozhraním, ktoré už viete. Vytvoril jusu

Slon je záznamník s klasickým rozhraním, ktoré už viete.

Majte svoje poznámky k sebe. Žiadne účty ani mraky. Pre synchronizáciu používajte Dropbox, Github, rsync, ...

Žiadna funkcia nie je naplnená alebo prebudovaná.

Mac
Windows
Linux
Správca osobných informácií. Môže sa používať ako aplikácia na prijímanie poznámok alebo zoznam úloh. Vytvoril Wei Shijun

WizNote je softvér Note, ktorý je špeciálne určený pre používateľov internetu a používateľov mobilného internetu. WizNote sa viac zameriava na poznámky o rýchlom zbere, správe, čítaní a zdieľaní. WizNote je menšia, stabilnejšia a vhodnejšia pre počítače, telefóny a mobilné zariadenia.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Windows S
Android Tablet
...
BSD
Windows Phone
iPad
Veľmi podobný Notational Velocity, ale pre Windows. Vytvoril C.Y.Yen

Rýchle poznámky v systéme Windows

Funkcie

• Jednoduché a rýchle poznámky v systéme Windows

• Synchronizovať online s Simplenote

Windows
Nuclino je najjednoduchší spôsob organizácie a zdieľania vedomostí v tímoch. Vytvoril Nuclino

Nuclino je najjednoduchší spôsob, ako organizovať a zdieľať vedomosti v tímoch. Vytvárajte dokumenty na spoluprácu v reálnom čase a okamžite ich pripojte ako wiki. Pomocou stromového, doskového a grafového zobrazenia môžete vizuálne preskúmať a usporiadať svoje vedomosti.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Chrome OS
iPad

Stránky