Zero znalosti, spolupráca v reálnom čase, editácia WYSIWYG, textové dokumenty, prezentácie, ankety ... Vytvoril XWiki Labs

CryptPad je sada nultých vedomostí, kolektívnych editorov a aplikácií v reálnom čase. Šifrovanie vo vašom webovom prehliadači chráni údaje zo servera, cloud a NSA.

Web
Self-Hosted
Aplikácia na zaznamenávanie poznámok s robustným editorom Markdown, ktorý podporuje MacOS, Windows a Linux. Vytvoril Takuya Matsuyama

Inkdrop umožňuje hackerom sledovať ich každodenný pokrok, pokiaľ ide o hackovanie na jednom mieste, bez nutnosti spoliehať sa na tradičné textové procesory.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Cryptee je cross platform, šifrovaný a bezpečný domov pre vaše súkromné ​​dokumenty, poznámky, súbory a ... Vytvoril ho Cryptee

Cryptee je krížová platforma, šifrovaná a bezpečná doma pre vaše súkromné ​​dokumenty, poznámky, súbory a fotografie.

Môžete robiť poznámky s fotografiami, videami a zvukom v Cryptee a dokonca pridať PDF alebo akýkoľvek iný typ súboru.

Web
Chrome OS
Program pre poznámky, upomienky, databázy znalostí, organizátor súborov atď. Vytvoril Natalia Borozdina

Čo je to RunaBook? Jednoduchý, malý, užitočný produkt na vytváranie poznámok, znalostných báz a organizovanie každodennej rutiny.

Mac
Windows
Linux
Encryptic je aplikácia na prijímanie poznámok s otvoreným zdrojovým kódom, ktorá je silne zameraná na šifrovanie Vytvoril tím Encryptic

Encryptic je aplikácia na prijímanie poznámok s otvoreným zdrojovým kódom, ktorá je silne zameraná na šifrovanie. Keď začnete písať, nikto nebude vedieť, čo píšete okrem teba. Nevieme a nechceme to vedieť. To je medzi vami a vašou prácou.

Mac
Windows
Linux
Self-Hosted
KeyNote NF je flexibilný, multifunkčný tabbed notebook, založený na štandardnom systéme Windows RichEdit ... Vytvoril Daniel Pradov

KeyNote NF je flexibilný, multifunkčný prenosný počítač založený na štandardnom ovládaní RichEdit pre systém Windows. Je vždy prístupný jedným stlačením tlačidla, aj keď pracujete v inej aplikácii.

Windows
Laverna je poznámka JavaScriptu s aplikáciou s editorom Markdown a podporou šifrovania. Vytvoril Laverna

Laverna je JavaScriptová webová aplikácia s editorom Markdown a šifrovacou podporou. Je postavený ako open source alternatíva k Evernote.

Mac
Windows
Linux
Web
Self-Hosted
RoboForm je správca hesiel, organizátor záložiek a formulárov, ktoré automatizujú heslo ... Vytvoril Siber Systems, Inc.

RoboForm je proprietárny softvér pre správu hesiel, ktorý synchronizuje heslá medzi viacerými zariadeniami. Webový formulár, ktorý automatizuje zadávanie formulárov na Internet Explorer, Firefox, Chrome, Safari, Opera a Edge. RoboForm je k dispozícii aj na zariadeniach Android a iOS.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Chrome OS
Windows S
Android Tablet
...
Windows Phone
iPad
Microsoft Edge
Internet Explorer
Chrome
Opera
Firefox
Správca hesiel, ktorého si zaslúžite. Vytvoril Perry Mitchell & amp; Sallar Kaboli

Buttercup používa systém delta na správu zmien v archíve a na ukladanie konfliktov. Archív je po uložení zašifrovaný pomocou AES 256bit, aby sa zabezpečila bezpečnosť vašich poverení.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Chrome
Firefox
Bitwarden je najjednoduchší a najbezpečnejší spôsob, ako uložiť svoje prihlasovacie údaje a heslá vo všetkých vašich ... Vytvoril 8bit Solutions LLC

Bitwarden je najjednoduchší a najbezpečnejší spôsob ukladania všetkých vašich prihlasovacích údajov a hesiel a zároveň ich pohodlná synchronizácia medzi všetkými zariadeniami.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
...
Self-Hosted
Microsoft Edge
Vivaldi Browser
Chrome
Tor Browser Bundle
Safari
Opera
Brave
Firefox

Stránky