ZDARMA zdieľanie súborov online ... Vytvoril MauZik Ltd

ZDARMA Zdieľanie súborov online Zdieľajte veľké alebo malé súbory s priateľmi a rodinou po celom svete. Zdieľajte veľké súbory až do 5 GB zadarmo ...

Web
Bezpečné odosielanie súborov až do 6 GB zadarmo. Žiadne obmedzenie rýchlosti sťahovania. Žiadna registrácia nie je potrebná.

FileTransfer umožňuje bezpečne zdieľať súbory až do 6 GB s rodinou, spolupracovníkmi alebo priateľmi zadarmo. Súbory sa odovzdajú na obdobie 3 týždňov. Odkaz na stiahnutie môžete odoslať na e-maily príjemcov priamo z webových stránok.

Web
Pomf.cat umožňuje nahrávať ľubovoľný súbor až do 75 MB a získať priamy odkaz na váš súbor, ktorý bude ...

Pomf.cat vám umožňuje nahrávať ľubovoľný súbor až do 75 MB a získať priamy odkaz na váš súbor, ktorý bude dostupný vo vysokých rýchlostiach.

Web
webová stránka pre tvorbu obrázkov a videí Vytvoril SmugMug

Online spoločenská fotografia a krátka komunita zdieľania videa. Flickr vám pomôže usporiadať obrovské množstvo fotiek, ktoré máte k dispozícii, a ponúka vám cestu, vašim priateľom a rodinám, aby ste o nich rozprávali.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Chrome
Vytvárajte a publikujte sofistikované formuláre s ľahkosťou a spravujte záznamy na ľubovoľnom zariadení. Vytvoril Cognito LLC

Formuláre Cognito je jednoduchý nástroj pre vytváranie formulárov myšou, ktorý vytvára intuitívne a reagujúce formuláre online. Formuláre je možné rýchlo vytvoriť od začiatku alebo z desiatok predvolených šablón.

Windows
Web
Zero znalosti, spolupráca v reálnom čase, editácia WYSIWYG, textové dokumenty, prezentácie, ankety ... Vytvoril XWiki Labs

CryptPad je sada nultých vedomostí, kolektívnych editorov a aplikácií v reálnom čase. Šifrovanie vo vašom webovom prehliadači chráni údaje zo servera, cloud a NSA.

Web
Self-Hosted