Spike je prvá konverzačná e-mailová aplikácia na svete. Vitajte na najkratšej ceste. Vytvoril Hopflow

Spike je prvá konverzná emailová aplikácia na svete. Aktualizujeme spôsob, akým pracujete, čo vám ušetrí čas, rozum a množstvo bolesti hlavy. Náš cieľ je jednoduchý: priniesť všetku vašu komunikáciu - vaše e-maily, rozhovory, hovory, tímová spolupráca, úlohy, hlasové poznámky , všetko - na jedno miesto. To je to, čo váš tím hľadal v aplikácii s produktivitou a správami, ale jednoduchšie a všetko z doručenej pošty.

Spike pracuje nad všetkými existujúcimi e-mailmi (O365, G suite a IMAP) a je k dispozícii v systéme iOS, Android, Mac, Windows & Web! To vám dáva jednotnú, jednotnú a plne funkčnú platformu pre vaše úlohy. Viac informácií »

Konverzný e-mail • Zjednodušili sme vašu schránku, aby sme vám pomohli komunikovať v reálnom čase • Zabudovaná tímová spolupráca • Skupiny vo vašej doručenej pošte - najjednoduchšia aplikácia pre tímovú spoluprácu! Žiadne prihlasovacie údaje, žiadne odkazy, len všetci na rovnakej stránke.

• Všetko v reálnom čase • Zostaňte na vrchole naliehavých správ s receptami na čítanie, v reálnom čase a odložte • Odstráni neporiadok • Automaticky usporiada vašu schránku a zbaví nekonečných e-mailových vlákien a opakované podpisy pre maximálne zaostrenie • Najrýchlejšie vyhľadávanie. Ever. • Okamžite vyhľadajte všetky správy, súbory a kontakty. Spike Super Search je najrýchlejší spôsob, ako nájsť a pripojiť čokoľvek • Správa súborov • Vizuálne prezerať všetky prílohy bez toho, aby ste museli otvárať žiadne e-maily alebo sťahovať súbory po jednom • Hromadné akcie = šetrenie času • Zrušiť odber, hromadný archív a organizovať s bezproblémová rýchlosť • Dosť s náhodným výberom doručenej pošty • Všetky vaše pracovné a osobné e-mailové účty v jednoduchej jednotnej doručenej pošte.Pripojte akúkoľvek službu Gmail, Office365 (napr. Outlook), Exchange, iCloud, Yahoo alebo akýkoľvek účet IMAP. • Jeden život, jeden kalendár • Všetky kalendáre (Kalendár Google, Facebook, Kalendár Apple) priamo v e-maile. • Arzenál výrazu • Prečo používať slová, keď môžete používať gify, hlasové poznámky, emojis, zdieľať polohu, video hovory, poslať výkres, fotografiu alebo video?

Alternatívy k Spike pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 12 programov podobných ako Spike.
Alternatives: 
Súčasťou balíka Microsoft Office Suite je správca osobných informácií, ktorý vám umožní spravovať ... Vytvorené spoločnosťou Microsoft

Microsoft Outlook, ktorý je súčasťou balíka Microsoft Office Suite (nie je možné zamieňať s aplikáciou Microsoft Outlook Express), je správca osobných informácií, ktorý umožňuje spravovať e-mail, kalendár, kontakty a úlohy.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Android Tablet
Windows Phone
iPad
...
Apple Watch
Android Wear
Sú tu veľké novinky. Vytvoril Apple

Apple Mail mení spôsob interakcie s e-mailom každý deň.

Mac
iPhone
iPad
Mailbird je viac ako len iný e-mailový klient - je to komunikačná platforma typu všetko v jednom pre ... Vytvoril Mailbird

Mailbird je e-mailový klient založený na systéme Windows, ktorý zodpovedá dizajnu a štýlu systému Windows 7, 8 a XP. Mailbird poskytuje čistý, jednoduchý a bleskový rýchly e-mail.

Windows
E-mailová aplikácia so všetkými skvelými funkciami: swipes (dlhé /krátke), snooze, pridávanie (viac) príloh ... Vytvorené čítačkou

Inteligentná pošta automaticky rozpozná, či je e-mail osobný, oznámenie alebo informačný bulletin a zoskupuje ho s podobnými e-mailovými správami, čím sa uľahčí dávkové spracovanie pomocou milovaných swipov.

Mac
iPhone
iPad
Apple Watch
E-mailový klient Vytvoril ZOHO Corp.

Zoho Mail je webmailová služba postavená na základe potrieb moderného podnikania. Poskytuje funkcie pre podnikových používateľov, aby efektívne komunikovali, pričom sa venovali potrebám IT administrátorov na prispôsobenie a správu poštových schránok.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Power E-mail App pre zaneprázdnených profesionálov, ako ste vy. Vytvoril Postbox, Inc.

Poštová schránka je e-mailová aplikácia, ktorá vám pomáha organizovať váš pracovný život a robiť veci.

Má všetku eleganciu a jednoduchosť Apple Mail, ale s väčšou silou a flexibilitou na správu aj tých najnáročnejších pracovných zaťažení.

Mac
Windows
Claws Mail je e-mailový klient (a čítačka správ) založený na GTK + Rýchla odozva

Claws Mail je poštový klient (a čítačka správ) založený na GTK +, ktorý obsahuje

Rýchla odozva Elegantné a sofistikované rozhranie Jednoduchá konfigurácia, intuitívne ovládanie Rozsiahle funkcie Rozšíriteľnosť Robustnosť a stabilita

Windows
Linux
BSD
Zvýšte svoju produktivitu a pošlite lepší e-mail s aplikáciou Mailspring, krásnym, rýchlym e-mailovým klientom pre ...

Mailspring je desktopový e-mailový klient určený pre MacOS High Sierra, Windows 10 a Linux. S modernými funkciami, ako sú zjednotené priečinky doručenej pošty, snoozing, šablóny, vyhľadávanie v režime offline a podpora značiek Gmail, Mailspring vdýchne život späť do vašej unavenej schránky.

Mac
Windows
Linux
Arch Linux
Fedora
Ubuntu
Airmail je ľahký a bleskový rýchly poštový klient pre Mac. Vytvoril Bloop

Letecká pošta je ľahký a bleskový rýchly poštový klient pre systém Mac.

Zoznam funkcií:

Mac
iPhone
iPad
Apple Watch
Najsilnejšia platforma pre produktivitu e-mailov v krásnej natívnej aplikácii - na pracovnej ploche a mobilnom zariadení. Vytvoril Polymail, Inc.

Polymail je moderný e-mailový klient, prepracovaný.

Mac
iPhone
iPad
E-mailová aplikácia s informáciami o ochrane osobných údajov pre Mac & amp; iOS Vytvoril Mailr Tech LLP

Canary je nový vzrušujúci e-mailový klient pre Mac, ktorý ponúka úplnú sadu výkonných funkcií s jedným kľúčovým rozdielom - vaše e-maily nie sú uložené na serveri tretej strany.

Mac
iPhone
TypeApp je bezplatná, krásne navrhnutá, univerzálna e-mailová aplikácia schopná spravovať neobmedzené ... Vytvoril TypeApp Inc.

TypeApp je bezplatná, krásne navrhnutá univerzálna e-mailová aplikácia schopná spravovať neobmedzený počet poštových účtov od rôznych poskytovateľov, čo umožňuje inteligentné upozornenia push, pričom umožňuje personalizáciu na viacerých e-mailových účtoch.

Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Android Wear
Kindle Fire
Skvelá aplikácia. To doslova znamená, že váš e-mail má všetko, čo potrebujete ...