MsgSafe.io poskytuje súkromnú, šifrovanú, online komunikáciu s vrstvami bezpečnosti, ktorým môžete dôverovať. Vytvoril MsgSafe.io

MsgSafe.io poskytuje súkromnú, šifrovanú on-line komunikáciu s vrstvami bezpečnosti, ktorým môžete dôverovať. S rastúcim online rastom a zlepšovaním počítačovej kapacity vlády a súkromný sektor zhromažďujú a zdieľajú informácie o všetkých aspektoch života ľudí.

Web
Android
iPhone
S/MIME
OpenPGP
mailbox.org ponúka zabezpečené e-mailové konto pre domáce a obchodné použitie. Názov domény, me @ mailbox.

mailbox.org ponúka bezpečný e-mailový účet pre domáce a obchodné použitie. Názov domény, me@mailbox.org, je ľahko zapamätateľný a možno ho pochopiť kdekoľvek na svete. Pracujú e-mailové účty viac ako 20 rokov a sú veľmi spoľahlivým poskytovateľom služieb.

Web
Windows Mobile
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Kindle Fire
Webová a IMAP e-mailová služba. 2GB cena 1 € /mesiac.

E-mailová služba založená na webových a IMAP. 2GB cena 1 € /mesiac. Informácie sa nachádzajú na šifrovaných pevných diskoch. Používa sa elektrická energia z obnoviteľných zdrojov.

Web
Spike je prvá konverzačná e-mailová aplikácia na svete. Vitajte na najkratšej ceste. Vytvoril Hopflow

Spike je prvá konverzná emailová aplikácia na svete. Aktualizujeme spôsob, akým pracujete, čo vám ušetrí čas, rozum a množstvo bolesti hlavy.

Mac
Windows
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Šifrovať a podpísať údaje a komunikáciu. Vytvoril projekt The GnuPG

GnuPG umožňuje šifrovať a podpísať vaše dáta a komunikáciu, ponúka všestranný systém správy kľúčov, ako aj prístupové moduly pre všetky druhy verejných kľúčových adresárov. GnuPG, tiež známy ako GPG, je nástroj príkazového riadku s funkciami pre jednoduchú integráciu s inými aplikáciami.

Mac
Linux
PortableApps.com
Xfce
OpenPGP
Súkromná e-mailová služba vyvíjaná ... Vytvoril STARTMAIL B.V.

Vráťte svoju ochranu osobných údajov e-mailom

"Bezplatné" e-mailové služby nie sú zadarmo - zaplatíte za ne tým, že budete zdieľať tie najintenzívnejšie informácie o vašom živote so spoločnosťami a obchodníkmi.

Web
Zabezpečený e-mail so sídlom vo Švajčiarsku. Vytvoril Proton Technologies AG

Zabezpečte e-mail s absolútne žiadnymi kompromismi, ktoré vám prinášajú vedci MIT a CERN.

Web
Android
iPhone
iPad
Bezpečný end-to-end švajčiarsky instant messenger so zameraním na súkromie. Vytvoril Threema GmbH

Threema je nová aplikácia na odosielanie mobilných správ, ktorá kladie dôraz na bezpečnosť. Pomocou skutočného šifrovania typu end-to-end si môžete byť istí, že vaše správy si môžete prečítať len vy a určený príjemca.

Android
iPhone
Android Tablet
Windows Phone
iPad
Android Wear
Bezplatná e-mailová služba bez reklám a bez pripojených reťazcov. Tiež kontakty a funkcie kalendára. Vytvoril Vivaldi Technologies

Vivaldi Mail je bezplatná e-mailová služba bez reklám a bez reťazcov vytvorených spoločnosťou Vivaldi Technologies.

Web

Foxit Reader je bezplatný a ľahký multi-platformný prehliadač dokumentov PDF. Jeho základná funkcia je kompatibilná s PDF Standard 1.7.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Windows S
Android Tablet
Windows Phone
...
iPad
ReactOS

Stránky