FileChute umožňuje jednoduché odosielanie súborov. Stačí pretiahnuť súbor a pustiť ho na FileChute. Vytvoril YellowMug

FileChute umožňuje jednoduché odosielanie súborov. Stačí pretiahnuť súbor a pustiť ho na FileChute. FileChute umiestni súbor na Dropbox (alebo webovú stránku) a vytvorí webový odkaz na obnovenie súboru v jednom kroku.

Mac
Riešenie preberania médií

Stiahnite si a počúvajte populárne podcasty, preneste ich do svojho obľúbeného zariadenia a počúvajte ich na cestách. Zlúčiť a rozdeliť súbory MP3, vytvárať a preberať torrenty, odkazy na magnety, škrabanie webových stránok, sťahovanie videí YouTube, vyhľadávanie médií a ďalšie.

Windows
Otvára databázy KeePass (X / 2) na zariadeniach so systémom iOS. Vytvoril softvér Flush

MiniKeePass poskytuje v telefóne bezpečné uloženie hesiel, ktoré je kompatibilné s programom KeePass.

FunkcieView, Edit a Vytvoriť súbory KeePass 1.x a 2.x

iPhone
iPad
Spike je prvá konverzačná e-mailová aplikácia na svete. Vitajte na najkratšej ceste. Vytvoril Hopflow

Spike je prvá konverzná emailová aplikácia na svete. Aktualizujeme spôsob, akým pracujete, čo vám ušetrí čas, rozum a množstvo bolesti hlavy.

Mac
Windows
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Najpokrokovejší mobilný e-mailový klient na svete. Vytvoril spoločnosť Boxer Inc.

Boxer je rýchlejšia, inteligentnejšia a bezpečnejšia e-mailová aplikácia, ktorá podporuje vaše Gmail, Exchange, Outlook, Yahoo, Hotmail, iCloud, Office 365, IMAP & Poštové účty POP3.

Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Služby riadenia CRM (Customer Relationship Management) na požiadanie pre riadenie celopodnikového predaja ... Vytvoril Zoho

Služby CRM na vyžiadanie (Customer Relationship Management) na riadenie predaja, marketingu, zákazníckej podpory a objednávok v rámci organizácie.

Web
Microsoft Office Outlook
Microsoft Office Suite
MySurveyLab je online prieskumový softvér pre akýkoľvek druh a veľkosť podnikania.

Mobilné prieskumyMySurveyLab prieskumy fungujú skvele na ľubovoľnom zariadení - počítač /laptop, tablet alebo mobil. Všetky prieskumy plne reagujú a prispôsobujú sa obrazovke zariadenia.

Web
Aplikácia Obvibase uľahčuje vytváranie a spoluprácu pri editovaní online databáz. Vytvoril ho Obvibase

Obvibase uľahčuje vytváranie a spoluprácu v online databázach.

Web
Založené na ... Vytvoril spoločnosť Corel Corporation

Na základe možnosti Ability Office je Corel Office jednoduchý kancelársky balík pre osobné i obchodné využitie. Kompatibilný so službou Microsoft® Office, ponúka spracovanie textu, tabuľky a prezentačný softvér.

Windows
Symphytum je osobný databázový softvér pre každého, kto chce spravovať a organizovať dáta v ... Vytvorené spoločnosťou Symphytum Developers

Symphytum je osobný databázový softvér pre každého, kto chce spravovať a usporiadať dáta jednoduchým a intuitívnym spôsobom bez toho, aby musel študovať zložité databázové jazyky a užívateľské rozhrania softvéru.

Mac
Windows
Linux

Stránky