Čistá galéria na prezeranie fotografií a videí. Vytvoril Simple Mobile Tools

Jednoduchý nástroj, ktorý sa používa na prezeranie fotografií a videí. Položky je možné zoradiť podľa dátumu, veľkosti, názvu ako vzostupne, alebo zostupne. Fotografie sa dajú zväčšiť. Mediálne súbory sa zobrazujú vo viacerých stĺpcoch v závislosti od veľkosti displeja. Môžu byť premenované, zdieľané alebo vymazané. Obrázky je možné orezávať, rotovať alebo nastaviť ako tapetu priamo z aplikácie.

Galéria je tiež ponúkaná na použitie tretím stranám na zobrazovanie obrázkov /videí, pridávanie príloh k e-mailovým klientom atď. Ideálne pre každodenné použitie. Viac informácií »

Neobsahuje žiadne reklamy alebo zbytočné povolenia. Je plne opensource, poskytuje temnú tému.

Alternatívy k Simple Gallery pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 2 programov podobných ako Simple Gallery.
Alternatives: 
Služba Fotografie Google je domovom všetkých vašich fotografií a videí, ktoré možno vyhľadávať a organizovať ... Vytvoril Google, Inc.

Služba Fotografie Google je služba zdieľania a ukladania fotografií a videa od spoločnosti Google. Obsahuje neobmedzené ukladanie fotografií a videa a aplikácie pre Android, iOS a prehliadač. Neobmedzené ukladanie podporuje obrázky až 16 megapixelov a videá s rozlíšením 1080p.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
iPad
LeafPic je tekutá alternatívna galéria navrhnutá materiálom. Vytvoril Hora Apps

LeafPic je tekutá, materiálovo navrhnutá alternatívna galéria, je tiež licencovaná bez použitia ad a open source pod licenciou GPLv3. Nenechajte si ujsť žiadnu z hlavných funkcií galérie skladieb, máme tiež v pláne pridať nejakú užitočnú funkciu, návrhy sú oceňované!

Android
Android Tablet
Photos are grouped into albums
You can swipe between fullscreen images, or zoom into them
It also contains a cropping function
It can also play videos
Je to bezplatná, open source alternatíva k programu Google Photo.