Výkonná platforma spolupráce s otvoreným zdrojom, ktorá posilňuje spoluprácu a komunikáciu. Vytvoril XWiki.org

XWiki je výkonná platforma na spoluprácu s Open Source, ktorá umožňuje spoločnostiam všetkých veľkostí šetriť čas a peniaze, pričom zlepšujú spoluprácu na úrovni tímov i organizácie.

Mac
Windows
Linux
Web
Self-Hosted
Webový prehliadač spoločnosti Amazon je na veľkej obrazovke. Vytvoril Amazon.com

Webový prehliadač spoločnosti Amazon sa nachádza na veľkej obrazovke. Odovzdajte videá z aplikácie YouTube v telefóne do Fire TV. Prejdite na svoje obľúbené webové stránky, aby ste mohli sledovať videá, zobrazovať živé udalosti, sprostredkovať a nakupovať.

Fire TV
Nástroje na prehrávanie, kontrolu a konverziu médií Vytvorené spoločnosťou Telestream

Prepínač umožňuje prehrávať rôzne webové a profesionálne mediálne formáty, skontrolovať a upravovať vlastnosti súboru a exportovať nový súbor.

Mac
Windows
DVDFab Video Converter je najviac plnohodnotný a výkonný video konvertor, ktorý dokáže čítať takmer ... Vytvoril DVDFab

DVDFab Video Converter je plnohodnotný a výkonný video konvertor, ktorý dokáže čítať takmer všetky populárne video formáty z internetu, digitálne videokamery, karty na snímanie atď.

Mac
Windows
Galéria Samsung je obrázok & amp; video aplikácie spoločnosti Samsung Electronics. Vytvoril spoločnosť Samsung Electronics Co., Ltd.

Galéria Samsung je obrázok & amp; video aplikácie spoločnosti Samsung Electronics.

Android
Čistá galéria na prezeranie fotografií a videí. Vytvoril Simple Mobile Tools

Jednoduchý nástroj, ktorý sa používa na prezeranie fotografií a videí. Položky je možné zoradiť podľa dátumu, veľkosti, názvu ako vzostupne, alebo zostupne. Fotografie sa dajú zväčšiť. Mediálne súbory sa zobrazujú vo viacerých stĺpcoch v závislosti od veľkosti displeja.

Android
Android Tablet
PosterMyWall je bezplatná online aplikácia, ktorá zjednodušuje grafický dizajn pre obchodníkov a firmy. Vytvoril postermywall

PosterMyWall je bezplatný, ľahko použiteľný grafický návrhový nástroj online. Stačí vyhľadávať požadovaný typ dizajnu, prispôsobiť ho v našom ľahko použiteľnom online editori a bezplatne si ho stiahnuť alebo si objednať výtlačky vysokej kvality.

Web
FileOne je organizátor, ktorý kombinuje a integruje vaše poznámky, dokumenty, kontakty, e-mail ... Vytvoril daxLAB Limited

FileOne je organizátor, ktorý kombinuje a integruje vaše poznámky, dokumenty, kontakty, e-mail, fotky /obrázky, kalendár a agendu s multimédiami.

Mac
Windows
Linux
iEasyRecorder je výkonný Mac zvukový záznamový program, ktorý vám umožní nahrávať zvuk, zvuky ... Vytvoril 321soft

iEasyRecorder je výkonný Mac zvukový záznamový program, ktorý vám umožňuje nahrávať zvuk, zvuky a hudbu zo všetkých aplikácií, webových stránok, konverzácie VoIP, mikrofónu alebo externého zariadenia na Mac. Môže tiež nahrávať z viac ako jednej aplikácie súčasne.

Mac
Callnote Premium je bezplatná aplikácia na nahrávanie Skype, Google+ Hangouts, FaceTime, Viber, Facebook ... Vytvoril Kanda Software

Callnote Premium je bezplatná aplikácia, ktorá umožňuje nahrávať hovory Skype, Google+ Hangouts, FaceTime, Viber, Facebook, GoToMeeting a WebEx Audio a Video. Môžete tiež urobiť okamžité video snímky na ceste.

Mac
Windows

Stránky