Bezplatná služba prenosu súborov až do 4 GB. Nie je potrebná registrácia. SendGB uchováva súbory 14 dní!

Voľná ​​služba prenosu súborov až do 4 GB. Nie je potrebná registrácia. SendGB uchováva súbory 14 dní! Až 500 simultánnych odovzdaní. Neobmedzené sťahovanie. Prevody chránené heslom! Rýchle e-mailové upozornenia pre každý prenos. 100% zadarmo.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
iPad
Prvá aplikácia Galéria založená na geste na správu albumov fotografií a videí. Vytvoril Diune

Prvá aplikácia Galérie s Androidom na geste pre správu albumov fotografií a videí.

Spoločnosť Mac je tiež dostupná na ľahké prenosy fotografií medzi vašimi systémami Android a Mac

Mac
Android
Android Tablet
Vytvorený s nádherným materiálovým dizajnom, Memory je vytvorený pre rýchle, hladké a organizované prehliadanie ... Vytvoril Viktor Vucinic

Vytvorený s nádherným materiálovým dizajnom, je pamäť vytvorená pre rýchle, hladké a organizované prehliadanie všetkých vašich obľúbených fotografií, s našim hlavným cieľom poskytnúť nepoškvrnený zážitok používateľov.

Android
Android Tablet
Čistá galéria na prezeranie fotografií a videí. Vytvoril Simple Mobile Tools

Jednoduchý nástroj, ktorý sa používa na prezeranie fotografií a videí. Položky je možné zoradiť podľa dátumu, veľkosti, názvu ako vzostupne, alebo zostupne. Fotografie sa dajú zväčšiť. Mediálne súbory sa zobrazujú vo viacerých stĺpcoch v závislosti od veľkosti displeja.

Android
Android Tablet
LeafPic je tekutá alternatívna galéria navrhnutá materiálom. Vytvoril Hora Apps

LeafPic je tekutá, materiálovo navrhnutá alternatívna galéria, je tiež licencovaná bez použitia ad a open source pod licenciou GPLv3. Nenechajte si ujsť žiadnu z hlavných funkcií galérie skladieb, máme tiež v pláne pridať nejakú užitočnú funkciu, návrhy sú oceňované!

Android
Android Tablet
Ceruzka je animačný /kreslicí softvér pre Mac OS X, Windows a Linux. Vytvoril Pascal Naidon a Patrick Corrieri

Ceruzka je animačný /kreslicí softvér pre operačné systémy Mac OS X, Windows a Linux. Umožňuje vytvoriť tradičné ručne kreslené animácie (kreslené obrázky) pomocou bitmapovej aj vektorovej grafiky.

Mac
Windows
Linux
Deník, ktorý zachová vaše súkromné ​​spomienky navždy. Vytvoril 2 App Studio

Vydajte sa na cestu vlastného zlepšovania smerom k lepším kvalitám lásky, života a zdravia. Nahrajte svoje každodenné udalosti, tajomstvo, vďačnosť a prežite tie chvíle v ceste.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
iPad
...
Chrome
Android Wear
AllMyNotes Organizer je multifunkčný hierarchický manažér informácií pre systém Windows. Vytvoril Vladonai Software

Organizátor AllMyNotes je multifunkčný hierarchický manažér informácií pre systém Windows. Uložte všetky svoje poznámky do virtuálnych zložiek v jednom súbore!

Windows
Program pre poznámky, upomienky, databázy znalostí, organizátor súborov atď. Vytvoril Natalia Borozdina

Čo je to RunaBook? Jednoduchý, malý, užitočný produkt na vytváranie poznámok, znalostných báz a organizovanie každodennej rutiny.

Mac
Windows
Linux
Encryptic je aplikácia na prijímanie poznámok s otvoreným zdrojovým kódom, ktorá je silne zameraná na šifrovanie Vytvoril tím Encryptic

Encryptic je aplikácia na prijímanie poznámok s otvoreným zdrojovým kódom, ktorá je silne zameraná na šifrovanie. Keď začnete písať, nikto nebude vedieť, čo píšete okrem teba. Nevieme a nechceme to vedieť. To je medzi vami a vašou prácou.

Mac
Windows
Linux
Self-Hosted

Stránky