LeafPic je tekutá alternatívna galéria navrhnutá materiálom. Vytvoril Hora Apps

LeafPic je tekutá, materiálovo navrhnutá alternatívna galéria, je tiež licencovaná bez použitia ad a open source pod licenciou GPLv3. Nenechajte si ujsť žiadnu z hlavných funkcií galérie skladieb, máme tiež v pláne pridať nejakú užitočnú funkciu, návrhy sú oceňované!

DesignLeafPic ponúka 50 hlavných farieb, 9 akcentných farieb a 3 bázické témy: svetlé, tmavé a amulené čierne, ktoré sú obklopené pôsobivým užívateľským zážitkom, čo znamená, že máte k dispozícii viac ako 1800 kombinácií tém, ktoré prispôsobíte aplikácii tak, ako chcete! Viac informácií »

ManagementMôžete ľahko spravovať súbory s funkciami, ako je kopírovanie, presúvanie, premenovanie a pripojenie s veľmi pekným užívateľským zážitkom a krásnym dizajnom. K dispozícii je tiež ľahký editor fotografií, ktorý dokáže orezávať a otáčať obrázky.

Ochrana osobných údajovVzhľadom na vaše súkromie rešpektujeme vaše súkromie, pretože projekt je open source. Môžete skontrolovať, čo robíme s vašimi médiami. Môžete skryť prístup k adresárom pomocou hesla.

Alternatívy k LeafPic pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 1 programov podobných ako LeafPic.
Alternatives: 
Služba Fotografie Google je domovom všetkých vašich fotografií a videí, ktoré možno vyhľadávať a organizovať ... Vytvoril Google, Inc.

Služba Fotografie Google je služba zdieľania a ukladania fotografií a videa od spoločnosti Google. Obsahuje neobmedzené ukladanie fotografií a videa a aplikácie pre Android, iOS a prehliadač. Neobmedzené ukladanie podporuje obrázky až 16 megapixelov a videá s rozlíšením 1080p.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
iPad