Online editor fotografií, ktorý dokáže pracovať so súbormi PSD, XCF a Sketch (Photoshop, Gimp a Sketch App). Vytvoril Photopea

Online editor fotografií vytvorený pomocou HTML5. Otvorte, upravte a uložte súbory PSD a XCF - Photoshop a Gimp. Prevod medzi PSD, XCF, JPG, PNG a WebP.

Alternatívy k Photopea pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 15 programov podobných ako Photopea.
Alternatives: 
GIMP je bezplatný program pre takéto retušovanie fotografií, kompozíciu obrázkov a tvorbu obrázkov. Vytvoril Free Software Fundation (GNU)

GIMP je voľne distribuovaný program pre úlohy, ako sú retušovanie fotografií, kompozícia obrázkov a tvorba obrázkov.

Mac
Windows
Linux
BSD
PortableApps.com
Haiku
AmigaOS
Krita je kompletná kreatívna aplikácia na kreslenie a maľovanie s pokročilou, komerčnou kvalitou ... Vytvoril nadáciu Krita

Krita je kompletná kreatívna aplikácia na kreslenie a maľovanie s pokročilými funkciami komerčnej kvality. Je to bezplatný, otvorený zdroj a je dostupný vo všetkých hlavných platformách pre desktopy.

Mac
Windows
Linux
PortableApps.com
MyPaint je rýchly, bezdotykový a jednoduchý nástroj na maľovanie pre digitálnych umelcov. Vytvoril Martin Renold

MyPaint je rýchly obrazový program s dôrazom na celoobrazovkové použitie. To vám umožní zamerať sa na umenie namiesto programu. Pracujete na Vašom plátne s minimálnymi rozptýleniami, vychovávate rozhranie len vtedy, keď ho potrebujete.

Mac
Windows
Linux
PortableApps.com
Jednoduchý softvér na úpravu obrázkov. Vytvoril Cameron White

Pinta je bezplatný, otvorený zdrojový program na kreslenie /editovanie podľa Paint.NET. Jeho cieľom je poskytnúť používateľom jednoduchý, ale výkonný spôsob kreslenia a manipulácie s obrázkami v systémoch Linux, Mac a Windows.

Mac
Windows
Linux
BSD
Mono
LazPaint je bezplatný a otvorený editor obrázkov, ktorý obsahuje vrstvy a transparentnosť.

LazPaint je bezplatný a otvorený editor obrázkov, ktorý obsahuje vrstvy a priehľadnosť. Podporuje formát OpenRaster, aby mohol spolupracovať s MyPaint, Gimp a Krita. LazPaint bol napísaný s Lazarus /Free Pascal a BGRABitmap.

Mac
Windows
Linux
BSD
PortableApps.com
Photivo je multifunkčný fotoprocesor pre RAW a bitmapové obrázky s 16 bitovou presnosťou. Vytvoril Michael Munzert

Photivo je multifunkčný fotoprocesor pre RAW a bitmapové obrazy s 16 bitovou presnosťou. Photivo sa snaží dať užívateľovi čo najviac kontroly, aby vyjadril svoju kreativitu a umožnil flexibilné prispôsobenie sa rôznym potrebám fotografovania.

Mac
Windows
Linux
GIMP
Výkonný nástroj na kreslenie a ilustráciu. Vytvoril CELSYS, Inc.

Clip Studio Paint, predtým Manga Studio alebo ComicStudio v Japonsku, je rodina softvérových aplikácií pre Mac OS X a Microsoft Windows, ktoré sa používajú na digitálne vytváranie komiksov a manga.

Mac
Windows
PaintShop Pro je editor fotografií s ďalšími možnosťami organizovania, vrátane značiek kľúčových slov ... Vytvoril Corel Software

Vstupte do sveta nekonečnej tvorivosti s komplexnou fotografickou úpravou a grafickým dizajnom PaintShop Pro X8. Zrýchlite svoje úpravy fotografií pomocou vylepšených vrstiev, presnejších nástrojov na výber, rýchlejších štetcov a rozsiahlych zlepšení zvyšujúcich produktivitu.

Windows
Adobe Photoshop Elements kombinuje silu a jednoduchosť, takže môžete robiť bežné fotografie ... Vytvoril Adobe

Adobe Photoshop Elements kombinuje silu a jednoduchosť, takže môžete robiť bežné fotografie výnimočné; povedzte pútavým príbehom v krásnych, personalizovaných výtvoroch pre tlač a web; a jednoducho vyhľadajte a zobrazte všetky svoje fotografie.

Mac
Windows
Windows S
Acorn je editor fotografií, ktorý sme vytvorili pre nás ostatných. Vytvoril Flying Meat

Žaluď je editor fotografií, ktorý sme vytvorili pre nás ostatných. S jednoduchým rozhraním a nástrojmi na pridávanie všetkého z textu, tvarov a efektov môžete vytvoriť dokonalý obraz v priebehu niekoľkých sekúnd a minút, nie hodín a dní.

Mac
PhotoFiltre 7 je kompletný retušovací program. To vám umožní robiť jednoduché alebo pokročilé Vytvoril Antonio Da Cruz

PhotoFiltre má tri série, PhotoFiltre 6, PhotoFiltre 7 a Photofiltre Studio X.

PhotoFiltre Studio X: Najkomplexnejšie s vrstvami, animovaný gif, 8BF, vektorová cestahttp: //www.photofiltre-studio.com/download-en.htm

Windows
PortableApps.com
Jednoduchý, ale krásny prírodný mediálny maliarsky a kresliaci program. Vytvoril Ambient Design Ltd.

Jednoduchý, ale krásny program na kreslenie a kreslenie prírodnými médiami. Umelecky orientovaný, ale schopný načítať /uložiť súbory photoshopu. Veľmi lacná alternatíva k Painterovi, s odizolovaným elegantným rozhraním.

Mac
Windows
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Bloom je rýchly, ľahký, multiplatformový procesný grafický editor, ktorý vám umožní ... \ t Vytvoril Sad Cat Software

Bloom je rýchly, ľahký, multiplatformový procesný grafický editor, ktorý vám umožní vyladiť akúkoľvek akciu, ktorú ste kedy vykonali - usporiadanú podľa vrstvy.

Mac
Windows
Linux
PicMonkey je online editor fotografií, ktorý funguje priamo vo vašom prehliadači; žiadne súbory na prevzatie ... Vytvoril PicMonkey.com

PicMonkey je online editor fotografií s bohatými funkciami, ktorý funguje priamo vo vašom prehliadači; nie sú potrebné žiadne súbory na prevzatie. Touch-up nástroje, ako je bielenie zubov, Blemish Fix, chudnutie. Účinky ako Orton, Cross Process, Color Boost, s jednoduchým presunutím myšou.

Web
Android
iPhone
Photoline je profesionálny editor obrázkov, ktorý ponúka kreatívam väčšinou nedeštruktívny pracovný tok ...

Photoline je editor obrázkov, ktorý poskytuje väčšinou nedeštruktívne profesionálne pracovné postupy. Kompletná vektorová úprava je tiež integrovaná. Jeho úprava obrázkov je na rovnakej úrovni ako Photoshop.

Mac
Windows
Wine
Hodnotenia: 

Je to Photoshop v prehliadači! Kto by to nemal rád! Je to dobre navrhnutý a cíti sa oboznámený s užívateľmi Photoshopu. Všade okolo lásky

Je to bezplatná alternatíva k Photoshopu s vynikajúcou podporou PSD!

Brush parameters.
Editing text, many fonts available.
Layer styles.
Gradient editor.
Grafický editor ako Photoshop v prehliadači? Je to sen! Teraz je môj sen realitou. Dlhodobý problém s Photoshopom na Linuxe je na konci! Skúste Photopea a zdieľajte ich. Budúcnosť je v javascriptu.
Je to Photoshop v prehliadači! Kto by to nemal rád! Je to dobre navrhnutý a cíti sa oboznámený s užívateľmi Photoshopu. Všade okolo lásky