Najlepšie miesto, kde si môžete vychutnať, organizovať, upravovať a zdieľať všetky digitálne pamäte. Vytvorené spoločnosťou Microsoft

Aplikáciu Fotky môžete použiť na prezeranie alebo úpravu fotografií a videí v knižnici Obrázky a OneDrive a na import fotografií a videí. Aplikácia Fotky obsahuje širokú škálu možností úprav, aby ste vylepšili svoje fotografie, od automatických oprav až po pokročilé úpravy.

Windows
Windows S
Windows Phone
JPEGView je malý a rýchly prehliadač /editor pre obrázky vo formáte JPEG, BMP, PNG, GIF a TIFF. Vytvoril David Kleiner

JPEGView je malý a rýchly prehliadač /editor pre obrázky vo formáte JPEG, BMP, PNG, GIF a TIFF. Poskytuje sa okamžité spracovanie obrazu - umožňuje nastaviť typické parametre ako ostrosť, vyváženie farieb, kontrast a lokálne podexponovanie /preexponovanie.

Windows
PortableApps.com
Plnohodnotná domáca jednotka Cloud Drive & amp; Osobný asistent. Vytvoril zelon88

HRCloud2 - plne funkčná domáca jednotka Cloud a osobný asistent, ktorý umožňuje používateľom vytvárať a spravovať používateľské kontá pre priateľov a rodinu, pristupovať k súborom odkiaľkoľvek, konvertovať obrázky, médiá, dokumenty, prezentačné súbory, 3D modely a archívy do iných formátov.

Linux
Web
Self-Hosted
Online editor fotografií, ktorý dokáže pracovať so súbormi PSD, XCF a Sketch (Photoshop, Gimp a Sketch App). Vytvoril Photopea

Online editor fotografií vytvorený pomocou HTML5. Otvorte, upravte a uložte súbory PSD a XCF - Photoshop a Gimp. Prevod medzi PSD, XCF, JPG, PNG a WebP.

Web
Chrome OS
Paint.NET je bezplatný softvér na úpravu obrázkov a fotografií. Vytvoril dotPDN LLC

Paint.NET je bezplatný softvér na úpravu obrázkov a fotografií. Obsahuje intuitívne a inovatívne užívateľské rozhranie s podporou pre vrstvy, neobmedzené undo, špeciálne efekty a širokú škálu užitočných a výkonných nástrojov.

Windows
Windows S
.NET Framework
Program Picasa je softvér na prevzatie od spoločnosti Google, ktorý vám pomáha organizovať, upravovať a zdieľať fotografie. Vytvorené spoločnosťou Google

Program Picasa je softvér na prevzatie od spoločnosti Google, ktorý vám pomáha organizovať, upravovať a zdieľať fotografie. Využitie lokálnej aplikácie a online ukladanie až 1 GB je zadarmo a je ľahko ovládateľné. Online verzia sa nazýva Webové albumy programu Picasa.

Mac
Windows
Linux
Chrome OS
Wine
Photoshop je profesionálny editor obrázkov a de-facto priemyselný štandard. Vytvoril Adobe Systems

Ak si to môžete myslieť, môžete si ho vytvoriť s aplikáciou Photoshop CC, najlepšou aplikáciou pre zobrazovanie a dizajn na svete. Vytvárajte a vylepšujte fotografie, ilustrácie a 3D kresby. Navrhnite webové stránky a mobilné aplikácie.

Mac
Windows
Wine
ReactOS